Slunce,moře a pohoda.
49 444 просмотра

Zatím to tu u nás na léto nevypadá a tak pro Ty, kteří někam za létem teprve vyrazí, přinášíme malé připomenutí,jak má léto vypadat:)).Ti, kteří už takové léto jako my prožili, si s námi mohou tu pohodu,teplo a koupání připomenout.Zdravíme tímto všechny Amatéry,naše kamarády a příznivce a zároveň všem děkujeme za přízeň,za krásné i vtipné komentáře a hodnocení našich předchozích galerií.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
49 444 просмотра 10.7.2007 13:07
75 пользователям это нравится
Нравится