Hľadám partiu mužov!!
4 042 просмотра

Pre nemožnosť si nájsť prácu v ktoréj by ma neoklamali a riadne zaplatili, musím ísť touto cestou aby som mal z čoho žiť. Kto má záujem alebo kto by mal pre mňa prácu nech sa ozve najlepšie by bolo, keby to bol niekto z Českej Republiky. Tam sa cítim lepšie aj lepší ľudia tam žijú.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
4 042 просмотра 14.10.2018 02:48
22 пользователям это нравится
Нравится