Na tribunách
2 851 просмотр

Krásné nedělní mrazivé ráno jsme s fotografkou strávili na několika lokacích v Brně. Tady je jedna z nich. Stadion Za Lužánkama. Klidně pište a komentujte. Těším se na reakce. Fotím pro Vás tak si pište co by jste rádi. Alba budou teď přibývat daleko častěji tak doufám, že můj profil bude hojně navštěvován.

Hezký den všem.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
2 851 просмотр 12.11.2019 04:43
49 пользователям это нравится
Нравится