Lesní odhalování
9 047 просмотров

Šli jsme na houby, ale protože svítilo krásně sluníčko a bylo teploučko dopadlo to právě takto. Vůbec se mi nechtělo zpět oblékat. Nikde ani živáčka a tak jsme se vydali na cestu jen tak bez trička.Moc hezké, ale do té doby než začal obtěžovat hmyz.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
9 047 просмотров 2.1.2009 12:04
620 пользователям это нравится
Нравится

Больше альбомов и видео этого пользователя