continuation
7 510 просмотров

Původně jsme chtěli jet na Šumavu, ale byla mlha. Tak jsme celé dopoledne blbli. V obchoďáku jsme se docela rozjeli. Ale tady bylo málo lidí, žádné kamery jsme neviděli, tak to stálo za to. Bundu ani nezapínala. Je super ,když stojí polonahá ,někdo projde okolo, ale ničeho si nevšimne. To je taky účel našeho blbnutí. Ne jak někteří píšete, že se chcete účastnit. Chtělo to jiné boty ,ale ne do hor.

pokračování
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
7 510 просмотров 4.11.2024 14:32
437 пользователям это нравится
Нравится