This time in leggings in the…
20 114 просмотров

For everyone who complained that in the last photoshoot in the gym locker room I'm not wearing leggings but sweatpants... Here you go! :P

PS. for the second type of whiners - I don't want to take off my socks there xD

Tentokrát v legínech v šatně

Pro všechny, co si stěžovali, že na minulém focení v šatně v gymu nemám legíny ale tepláky... Zde je máte! :P

PS. pro druhý druh pindalů - ponožky si tam sundavat nechci xD

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
20 114 просмотров 7.5.2026 11:16
1 250 пользователям это нравится
Нравится