Před vojsky do sklepa
6 971 просмотр

Babička vždycky říkala, když nás osvobozovali,museli jsme se zavřít do sklepa, ale proč to mě hošíkovi neřekla. Teď o víkendu jsme měli výročí osvobození města a vojenské sbory táhly po městě a já pamětliv varování babičky jsem se raději do sklepa schoval. ČTĚTE,PROSÍM,POPISKY,AŤ ZAREGISTRUJETE PŘÍBĚH-DÍK

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
6 971 просмотр 25.4.2010 08:58
54 пользователям это нравится
Нравится