Le grand bleu
69 236 просмотров

Dekujeme za senzacni ohlasy na Milk&Honey party. Hlavne tem, co prisli poprve. Moc radi jsme vas poznali a zacali tak dalsi rok tehle netradicni party. Vzhledem k tomu ze pristi Milk&Honey bude v Berline s vetsinou se asi potkame az v Breznu. Uz ted se tesime :o)))

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
69 236 просмотров 24.1.2011 11:57
858 пользователям это нравится
Нравится