Na samotě u lesa
28 201 просмотр

Včera nás vyhnala z Opaťáku odpoledne bouřka, ale cestou domů se zase udělalo krásně, tak nám to nedalo nezastavit a neudělat pár nových snímků... ;-)

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
28 201 просмотр 5.6.2011 05:46
544 пользователям это нравится
Нравится