Foto mobilem :(
5 381 просмотр

Tak vsechny zdravim.. :) preju super fotky a super hlasovaci vysledky. .))) a pridavam par obrazku z mobilku, takze kvalita hnus... ale jinak snad je zachyceno... co jsem chtel zachytit. :)) Uvitam Vas hlas.. namety ... a info co se vam libi ci nelibi.. aby dalsi galerie byli to, co chcete.. .)

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
5 381 просмотр 14.1.2006 07:55
11 пользователям это нравится
Нравится