Vánoční
3 871 просмотр

Svátky za sebou téměř máme, pozdravujem naše známé, fandy, fanclub, příznivce i ty zbylé žíznivce. Přejeme všem v novém roce jasné slunné nebíčko a občas mít pěkný víkend, udělat si klubíčko. Pouze ale s někým prima, ať je léto nebo zima.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
3 871 просмотр 25.12.2012 13:27
163 пользователям это нравится
Нравится