Ze dneška
20 930 просмотров

..je to těžké se tu s někým na něčem domluvit.Dva páry slíbili,že zavolají a že půjdou s náma.Nestalo se.Začínám si myslet,že sem chodí jen samí žvanilové,ostatní prominou.

Регистрация
быстро и легко за 5 минут
Регистрация
быстро и легко за 5 минут
20 930 просмотров 6.5.2006 13:47
39 пользователям это нравится
Нравится