Holky, proč to děláte?

24.6.2026 20:32·77

Při zpytování minulosti a uvahou nad dosavadním životem, který jsrm si dobrovolně zkazil s fůrií, mě napadá se zeptat přítomných žen. Proč to děláte? Proč vyvoláváte konflikty, hádky a děláte muže nešťastnými? Co vás vede k tomu, že musíte všechno zkazit? Nepochopitelně, když je něco fajn, musíte udělat něco, co zkazí náladu,, atmosféru.. To neunesete tíhu pohody a musíte vyvolat válku?

Zajímalo by mě, jestli na to některá z žen umí odpovědět. Mám dojem, že drtivou většinu konfliktů bude mít na svědomí žena, ne muž.

Znám spoustu domácností a aniž bych chtěl stranit mužům, tak většinou je startér žena.

Věc, kterou by chlapi vyřešili s klidem a nadhledem, ženy přivedou do extrému a bojové nálady.

Zkuste mi některá vysvětlit, co vám ořioadá lepší na napjaté atmosféře než na pohodě.

Jevto nějaký vývojový gen z minulosti a chyba, nebo prostě jen nutkání prudit za každou cenu??

Přece není z hlediska soužití lidí, aby někdo byl naprogramovaný, že musí za každou cenu všechno pos...

Fakt by mě to zajímalo..

77 просмотров
2 пользователям нравится это