Hands-free penetration

12.7.2026 08:22·62

Popisovat klasické sexuální praktiky mi přijde už trochu zbytečné. Kouření, lízání, prstění a podobné věci už byly popsány snad milionkrát a osobně mi nepřijde až tak zajímavé znovu opakovat to, co všichni znají.

Co mě ale zaujalo a o čem se podle mě moc nepíše, je jedna z těch méně probíraných věcí - „hands-free penetration". V angličtině pro to tenhle název existuje, ale v češtině jsem snad žádný ustálený výraz nenašel.

Baví mě hlavně ta samotná dynamika kolem toho. Je v tom něco dost dominantního, ten pocit vedení, očekávání a toho, že se dva lidé dokážou naladit jeden na druhého. Právě tahle hra s napětím a reakcemi partnerky je na tom pro mě nejzajímavější.

Neberu to jako něco, co by muselo být dopředu naplánované nebo nějak složitě domluvené. Spíš jako přirozenou součást hry mezi dvěma lidmi, kdy se situace vyvine sama podle nálady a toho, jak si spolu rozumí.

Mně osobně nejvíc sedí klasická misionářská poloha, ale zajímavé to může být i v jiných variantách, třeba když je partnerka nahoře. Každá poloha tomu dá jinou atmosféru. Pokud znáte jiné než tyto dvě, tak sem s nimi.

Vlastně jde o to partnerku tak vzrušit, že celá teče a otevře se tak, že mě v podstatě sama pojme bez větší snahy, samotná předehra může obsahovat cokoliv, od umytí nádobí až po kousání na krku, ale pak se prostě dole třeme tak, že ji při tom můžu držet za hlavu, pod krkem, případně za ruce, kdyby měla tendenci si sama pomáhat rukou k zásunu... Pokud není teda potřeba kondom a sám mám na tuhle „praktiku" náladu, tak je ten pocit, kdy do ní vnikám bez použití rukou až neuvěřitelně opojný.