K čemu je dočasný správce?

27.3.2016 10:40·1203

Často si kladu tuto otázku. K čemu je funkce "dočasný správce"? A k čemu jsou pravidla místnosti? Abych neházel všechny do jednoho pytle, jsou takoví, a je jich věřím většina, kteří pravidla dodržují. Konkrétně.V místnosti je vysloveně zakázáno, aby se "na skle" neobjevovalo slovo "skype" v jakémkoliv spojení. Jenže ouvej! Zvláště v pozdně večerních hodinách je běžným jevem, že dočasný správce snad spí nebo co, skype sem, skype tam, buďme přece tolerantní, ne? A co zveřejnění telefonního čísla "na sklo"? V poslední době si to jeden blíže nejmenovaný uživatel píše kolikrát chce a jak chce, a dočasný správce ho ani neupozorní, ani nevyhodí! To si tu můžeme rovnou z toho udělat veřejný telefonní seznam. A nakonec, od čeho tu je sekce "Erotické služby", když se nabízejí a otravují s nimi jinde. To je panečku mela, když ejhle dočasným správcem je nick, který soustavně porušuje pravidla. A ať se na mě stálí správcové a administrátoři nezlobí, stálého donašeče, který si tady bude poznamenávat, kdo to porušuje,kdy a v kolik hodin, to můžu udělat jednou. Nebo si snad vymýšlím?

1 203 просмотра10г
1 пользователю нравится это