Honění u dálnice

Má někdo podobný koníček?

Ahoj, nezahlédl mě někdo z vás, při některé z mých akcí? Nebo někoho jiného, případně má někdo podobný koníček?
Prý koníček *3* Z tebe by měl Chocholoušek radost *14*
Сообщение было удалено пользователем.
To je vlastně tak trochu účel. Nechci rozptylovat řidiče a vlastně ani s tím nikoho nějak moc obtěžovat. Ale spousta lidí, mě už asi vidělo :-)
Bohužel.... Tě vidělo,zajiste nezapomenutelný zážitek.........
Mne se libi ten jeho profil. Alibisticke jsem jaky jsem a ze se lidi nemusi divat*3* No chlape oni se ani divat nechteji, ono to neni dobrovolne te videt. U te dalnice neni cedule s napisem, ted se nedivej vpravo, kdyz nechces videt onanistu*3* Mne osobne je to fuk, dokud takovych uchylaku bude takto poskromnu. Chapu, ze je to tva uchylka, ale rozhodne to je obtezujici, teda pokud vubec nekdo neco rozezna na tu dalku. Pochybuju, ze ti, co by te radi videli, z toho neco maji. Mozna ten houbar te uvidi vic, ale tam zas pochybuju, ze by se mu to líbilo. Spis by si mel pro fanousky tehle zaliby napsat den a hodinu a misto a pak mas sanci, ze te uvidi nekdo, kdo o to stoji. Tohle je k nicemu. Proste si ho jen mastis v lese a nikoho to nezajima
Aby potom na té dálnici nebyla dopravní kalamita,až se na něho pojedou všichni podívat.A určitě by si měl zařídit pravidelné stanoviště u každé dálnice,ať se vyhoví zájemcům z celé republiky.
Сообщение было удалено пользователем.
To není židle, ale nové odpočívadlo...
Ty vole, Ty jsi uchyl.... Takové by měli zavřít do cvokárny a ještě k tomu vykleštit... Jen dement se takhle může chovat, vážně kokot.....
Já takove lidi potřebuju. Se mi lépe spí, když vím, že na tom schodišti nestojím na tom nejspodnějším schodu *14*
Tak co, pořád tam honíš na lesy? :D
Potkal jsi tam někdy divoké prase?
Potkal... dokonce rodinku a byli celkem v pohodě, koukli jsme na sebe a řekli si, okej, ty to svoje, my to svoje a šli si po svých..
Rodinná bitka se strhla poté, co syn přivedl ukázat nevěstu a babička utrousila, to máte z toho že se nemodlíte......*389**389**389* a já dodávám...a že si každý kdo má do prdele díru může psát na ty internety co chce.....*1*