....a je nutné tapetovat?
Jde. Ale naštěstí to je komplikované, tak že blbci co mají potřebu to dělat mají utrum
už ne,ale byl tu návod jak to obejít.


CTRL C v chatu
Jde nějak zkopírovat zprávu z chatu a znovu jí odeslat? Díky