Ukáž sa aký si gentleman a nie úbožiak Пожаловаться _diablik_ Следуйте за 8 месяцов назад Som gentleman na úrovni 70.4 % Som úbožiak ktorý si chce len vyhoniť 29.6 % Total votes: 27 Голосование завершено