Doba je taková bohužel že nikdy už reálně nepřijde si zašukat. Už jim stačí jen mobil😱🤮 Пожаловаться Drakon12 Следуйте за 7 месяцов назад Souhlas 66.7 % Nesouhlas 33.3 % Total votes: 33 Голосование завершено