Až bude venku přes 20°C ,kde máme nafotit nový album? Пожаловаться Sasaskovi Следуйте за 4 месяца назад Doma 2.5 % Doma v posteli 9.9 % Veřejné místo 49.6 % Les 38 % Total votes: 121 Голосование завершено