Tak co? Taky jste se mnou v tom klubu: I na toho blbýho Valentýna sám? 😀 Пожаловаться MCBP90 Следуйте за 4 месяца назад Pouze pro: Мужчины Ano jsem 62 % Ne nejsem 38 % Total votes: 150 Голосование завершено