Опрос

Vyghoustovali jste někdy člověka, nebo byli obětí ghostingu i když jste si s protějškem rozuměli a jaký byl důvod ?

Ano, důvod neznám
28 %
Ne, volím otevřené jednání, i když není příjemné
29 %
Ano, došlo mi, že to nechci, vysvětlovat to neumím
16.8 %
Byl jsem vyghoustován, nevadí mi to
7.5 %
Byl jsem vyghoustován, je to zraňující
18.7 %
Total votes: 107
Голосование завершено