Když napíšu, že budu třeba v pondělí odpoledne na šeberáku v Praze, přijde mě tam někdo pořádně protáhnout? Пожаловаться 2jmenoNatka Следуйте за 2 месяца назад Ano a píšu ti 20.8 % Nemůžu 79.2 % Total votes: 24 Голосование завершено