Ahoj,je tu někdo z Horních Počapel,nebo blízkého okolí? Napiš Пожаловаться Mass21 Следуйте за 2 месяца назад Ano,napíšu 11.8 % Nene 88.2 % Total votes: 17 Голосование завершено