Najdu někoho v pátek 29.5. na šeberáku? Budu tam na chvíli odpoledne, a rád bych se s někým potkala... dloooouho jsem ho v sobě neměla....značka hledej tygra... čím víc vás bude, tím líp.... Пожаловаться 2jmenoNatka Следуйте за 28 дней назад Budu tam... 33.3 % Slíbím ze tam budu, stejně neprijdu... 58.3 % Píšu ti... 8.3 % Total votes: 12 Голосование завершено