Zdravím vás všechny. Co si myslíte o tom, když někdo nabízí nějakou službičku za nějaký ten peníz? Пожаловаться Luka184 Следуйте за 17 дней назад Je to ok. Je to jistý druh přilepšení Nemám jej rád .. Je mi to jedno Total votes: 56 Истекает через: 13 дней