Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Пожаловаться Uvidimepotom Следуйте за 4 дня назад Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 Голосование завершено