Libuška z Ostravy - část 3

9 апр. 2024 г. · 1 445 просмотров Miroslav_T

... pokračování....

Kromě samotného šukání jsem nejvíc miloval podvazování jejích koziček. Když byly utažené, pevné a fialové, tak to byla taková nádhera, že jenom pomyšlení na provaz a na ty její fialové vemínka stačilo k tomu, aby mě stál jak stožár.
Ale aby to nebylo jen o sexu, tak jsem se jí snažil věnovat i jinak - párkrát jsme spolu byli v kině nebo v divadle. Je pravda, že vždy měla podvázané jedno prso (protože když si na sebe dala šaty, které nebyly úplně volné, tak bylo krásně vidět že jedno prso vlivem velikosti a gravitace krásně visí a druhé vlivem podvázání je výškově i tvarově úplně jinak. Bylo skvělé sledovat ty pohledy ostatních lidí, kteří se snažili nehledět úplně napřímo, ale zároveň chtěli zjistit proč má prsa tak asymetrická) a kromě podvázaného prsa měla v každé dírce nafukovací anální kolík. Balonky byly páskou přilepeny k bokům, takže když jsme šli, seděli nebo stáli, tak se stačilo trošku přitisknout nebo obejnout a jeden nebo druhý balonek trochu přifouknout. Při první návštěvě divadla v tomto setupu to bylo ještě trochu nevychytané, protože jí kundička tekla jak pračka, takže po ní na sedadle zůstal pěkný flek, ale bylo to vidět i na šatech. Při druhé návštěvě už měla kundičku přelepenu páskou, takže šťávička zůstala pěkně uvnitř.
Po několika dnech se naučila skvěle polykat moč, takže jsem v podstatě přestal chodit kvůli močení na záchod - vždy když se mi chtělo, tak jsem ji nechal pokleknout, strčil jsem jí špičku žaluda do pusy a pomalu pouštěl. Stíhala to polykat tak, že ani kapka neukápla. Samozřejmě občas, když jsem jí chtěl poškádlit, tak jsem uprostřed močení pořádně zatlačil a pustil jí to do pusy pod tlakem a to jí kolikrát vystříklo i z nosu.
Po zhruba dvou měsících se mi ozval kamarád (bývalý spolužák), že má cestu zase do Ostravy a že by potřeboval přespat. Byl to pojišťovák a dvakrát nebo třikrát do roka jezdil do Ostravy na nějaké semináře, které byly vždy v sobotu dopoledne a aby nemusel vyrážet brzo ráno, tak dorazil vždy v pátek večer a přespal u mě. Pokecali sme, popili, občas mrkli na fotbal a sem tam se do mě snažil natlačit nějaký ten jejich finanční produkt nebo nějaké pojištění. Když se ozval teď, tak se sem se úplně rozzářil. Samozřejmě jsem hned věděl co bude. Vzhledem k tomu, že na střední jsme měli společných několik holek, resp. já jsem měl nějaké jeho bejvalky a on jednu moji a na jedné narozeninové párty jsme skončili na pokoji ve čtyřech - já s jeho bejvalkou, on s mojí, holky se tomu nebránily, tak jsme si to skvěle užili, takže jsem věděl co od něho můžu čekat a že se před sebou nmusíme stydět. Věděl kde bydlím, takže jsem ho ani nikde nevyzvedával a řekl jsem mu, ať z vlaku rovnou přijede na byt.
Čubičku jsem náležitě připravil. Udělal jsem jí dvojitý klistýr, nechal jsem jí, ať se pořádně vymydlí, podvázal jsem jí jedno prso, do zadečku strčil anální kolík s liščím ocasem a dostala instrukce jak se má chovat - splnit váženému hostu každé přání jak kdybych to byl já a hlavně nezakrývat žádnou část těla. O půl sedmé se ozval zvonek. Já jsem seděl nahý před televizí, kde jsem jako kulisu pustil nějaký fotbal a nechal jsem čubičku ať jde otevřít. Libuška poslušně otevřela a zjevila se před ním v plné kráse. Martin zalapal po dechu začal kokat cosi o tom že si spletl patro a chtěl couvat. Naklonil jsm se do dveří a zvalola na něj že je správně. Chvilku váhal, ale pak vklouzl za dveře a zabouchl za sebou. Čubička se uklonila, řekla že ho tady vítá, otočila se a šla si kleknout k mým nohám. Když se otočila, tak uviděl ocásek v zadečku a vykulil oči ještě víc. Chvíli tam stál a nechápal, až když jsem na něho houkl ať jde dál, tak si odložil a šel se posadit ke mě. Vysvětlil jsem mu, že libuška je moje čubička a že je mu plně k dispozici. Čekal jsem, že ze sebe strhá oblečení a společně ji budem mrdat celou noc, ale trochu jsem se přepočítal. Začal mi vysvětlovat, že je dva roky ženatý (to sem věděl), že má malé dítě (to sem taky věděl) a že kvůli ženě začal chodit do kostela (to sem nevěděl). A že dřív by ji se mnou vyšukal do bezvědomí, ale že teď nemůže. Byl z toho fakt dost špatný. Chvíli jsme to řešili a nakonec jsme se dobrali toho, že primárně mu jde o to, že slíbil ženě že jí bude věrný a bál se že se to proflákne (ženské na toto mají čich) a rozpadne se mu rodina. Říkám ok, chápu, nutit tě samozřejmě nebudu, ale kdybys chtěl třeba jenom vykouřit, tak to přece není úplně nevěra, není to pohlavní styk, ne? Chvíli přemýšlel a pak uznal, že takove drobné pokouřeníčko by nemusel být až tak veliký problém. Je to skoro stejné, jak když si ho vyoní levou rukou :-) Říkám to rád slyším, mrkl jsem na čubičku, tak po kolenou přilezla k Martinovi, rozepla mu kalhoty a dala se do díla. Za pár minut byl hotový, čubička ochotně všchno spolykala a přesunula se ke mě. Taky jsem si nechal vykouřit. Během toho jsme hleděli na fotbal a sem tam prohodili pár slov. Jakmile jsem měli prázdné pytle, tak si čubička pěkné podle instrukcí klekla do kouta a my jsme trochu pokecali. Po necelé hodině říkám až budeš chtít znovu, tak si řekni. Martin říká za chvilku určitě, ale mohl bych jí trochu pomačkat to podvázané prso? To jsem v ruce ještě nikdy neměl. Říkám cokoli budeš chtít. Čubička přiskočila a začaly hrátky s kozičkami. Během pár vteřin mu opět stál, takže až se trošku pohrál, tak si nechal opět vykouřit.
Říkám mu, že pokud by chtěl, tak si klidně může podvázat to druhé prso, protože to první už bylo přiškrcené dlouho a potřebovalo uvolnit. Byl jak malé děcko, kterému dáte autodráhu. Dostal provaz, stahovací pásky a gumičky a začal se hrát. Nejdřív motal jen tak opatrně, když sem mu ale řekl že ji nemá šetřit a pořádně přiškrtit, tak se do toho opřel víc. Říkám mu - hele, chápu že ji nechceš vymrdat, ale máš jedinečnou možnost si na ní vyzkoušet to, co doma nemůžeš. Přinesl jsem mu i nějaké kancelářské svorky a kolíky na prádlo, aby se na ní pěkně vyřádil. Já jsem do toho moc nezasahoval, jen občas jsem dal dobře mířenou radu. Když ležela na posteli roztažené ruky a nohy, přivázané k rohům postele, jedno prso podvázané provazem, druhé přiškrcené několika stahovacími pásky, na obou bradavkách kancelářské svorky, na poštěváku a pyscích kolíky na prádlo, tak nad ní stál vítězně se založenýma rukama a slastně si jí prohlížel. Ptám se ho jestli už je spokojený, odpověděl že jo. Tak jsem prohodil že já bych teda ještě pokračoval mnohem dál, byt na jeho místě. Podíval se na mě, rozzářili se mu oči a zeptal se co mám na mysli. Neřekl jsem nic, otevřel šuplík a podal mu kožené důtky. Držel je v ruce a nesměle se zeptal fakt můžu? Jenom jsem přikývl. Tak ji začal mrskat důtkami, nejdřív jen tak lehce, pak víc a víc až odpadaly všechny kolíky na prádlo a kundička a stehna byly krásně červené. Pár dobře mířených ran schytaly i kozičky. Čubička přesně podle výchovy hekala jen trochu a snažila se projevy bolesti mírnit. Poté co skončil, tak vyslovil přání, že ještě nikdy nezkoušel fisting. Usmál jsem se, sáhnul jsem pro řepkový olej do kuchyňské linky, podal mu ho a řekl posluž si. Štěstí v jeho očích už nebylo jak u dítěte s autodráhou, ale s hosnou dráhou. Naolejoval ruku i kundičku a začal jí projíždět - nejdřív pár prstů a za chvíli celá pěst. Druhou rukou zkušeně dráždil klitoris, takže za pár minut mu do obličeje mířil gejzír jak na islandu. Utřel si obličej, otočil se ke mě a řekl, že mi bude do smrti dlužný. Jen jsem se usmál a zeptal jsem se, jestli jí chce strčit pěst i do zadku. V tu chvíli jsem viděl nejšťastnějšího člověka na světě. Začal se hrnout k análku, ale zastavil jsem ho, podal mu nafukovací anální kolík a řekl, že bude lepší na to prdelku trochu připravit. Čubičku jsme odvázali, nechali kleknout na všechny čtyři, dal jsem mu do ruky injekční stříkačku (bez jehly samozřemě) plnou oleje, ať jí to vypustí do zadečku. Pro jistotu dostala dvě dávky. Vysvětlil jsem mu co a jak, takže zavedl kolík, začal nejdřív dvě pumpnutí, pak pomalu vytáhl celý balonek, vypustil, zavedl znovu, následovaly tři pumpnutí, znovu vytažení, znovu zavedení, čtyři pumpnutí, a tak dále, až vytahoval balonek velikosti velkého grepu, tak jsem mu řekl myslím že je připravena. Vzal olej, namastil si ruku a nejdřív po pár prstech, pak všechny prsty, pak tam vklouzla celá pěst. Čubička jen lehce hekla, samozřejmě to nebylo poprvé co měla pěst v zadku.
Když asi po půl hodině skončil, říkám že si ubičku na chvíli půjčím, protože se mi chce chcát - nechápal, ale sledoval, jak si klekla a jak jsem jí to začal vypouštět do pusy. Opět se úplně rozzářil. Otočil jsem se k němu a ptám se ho jestli chce taky využít osobní pisoár. Už jí ho cpal do pusy, ani jsem mu nestihl dát instrukce - pustil jí to tam plným proudem, tak že to nestíhala polykat a spousta toho vystříkla na podlahu. Čubička dostala pár pleskanců přes prsa (i když to nebyla úplně její vina) a musela to po sobě uklidit.
Následovalo další kouření, pak další převazování koziček, protahování všech dírek robertkama, prostě všechno co na co se slušný manžel doma bojí jenom pomyslet.
Spát jsme šli až ve dve hodiny v noci s tím, že jsem mu nabídl, že mu čubička bude dělat polštář - lehli si tak, že čubička měla roztahlé nohy a Martin měl hlavu v jejím rozkroku. Já jsem si lehl na nafukovací matraci na zem.
Ráno mě vzbudilo hekání, když jsem identifikoval že heká čubička, tak jsem zajásal, že se Martin neudržel a už ji drtí (a že se přidám), ale projížděl jí "pouze" kundu jeho rukou. Poté co skončil, jsme si nechali oba opět vykouřit, čubička nám potom nahá připravila snídani, oba jsme se do ní ještě jednou vychcali (tentokrát už byl Martin poučený jak na to), pak se Martin oblekl a že už bude muset jít, jinak nestihne začátek semináře. Děkoval mi asi pět minut, že to do smrti nezapomene, oblekl se a odešel. Kupodivu to fakt vydržel a ptáka do ní nestrčil, to má můj velký obdiv. Já bych to asi nevydržel. Samozřejmě během návštěvy ani jedou nezmínil žádný jejich produkt, spoření nebo pojištění :-)
Já jsem konečně (aspoň sám) mohl Libušku pořádně vymrdat, ikdyž ta byla tak zřízená, že po prvním čísle odpadla a usnula. Kolem 11té hodiny jsem Martinovi napsal sms v kolik že mají přestávku na oběd a jelikož jsem věděl v kterém hotelu mají seminář, tak jsme tam s čubičkou vyrazili. Za chvíli za náma doběhl do vestibulu, co prý že potřebuju. Říkám já nic, ale ty si ještě vem čubičku na záchod, ať ti tam naposledy pořádně vykouří. Ani nic neříkal jenom mě pevně objal, vzal čubičku za ruku a už mířili k záchodům. Na oběd nakonec nešel a obědovou přestávku strávil na záchodě.
Když sedl večer do vlaku, tak mi jen přišla sms že se těší na příští seminář.

Pokračování příště