20.1.2025 13:36:09 SavanaPumaDoll

Čauky všichni kdo m píšete..sorry tedkons tu dlouhodobě nejsem/ nebudu protože jsem bez mobilu tak se na mě nezlobte..takže přeji krásný den.. vaše Savanka ❤️