Čauky všichni kdo m píšete..sorry tedkons tu dlouhodobě nejsem/ nebudu protože jsem bez mobilu tak se na mě nezlobte..takže přeji krásný den.. vaše Savanka ❤️
Čauky všichni kdo m píšete..sorry tedkons tu dlouhodobě nejsem/ nebudu protože jsem bez mobilu tak se na mě nezlobte..takže přeji krásný den.. vaše Savanka ❤️