Ahoj, pokud jsi žena, která by měla chuť a odvahu zkusit mi napsat, mohlo by to být fajn. Vím jaký je tu prostředí a že to může být riziko, navázat tu s někým komunikaci, ale třeba nejsou všichni takoví. Netuším, jestli by šlo jen o… Показать больше
Ahoj, pokud jsi žena, která by měla chuť a odvahu zkusit mi napsat, mohlo by to být fajn. Vím jaký je tu prostředí a že to může být riziko, navázat tu s někým komunikaci, ale třeba nejsou všichni takoví. Netuším, jestli by šlo jen o… Показать больше