real cez amateri

da sa naist realne zena na sexik cez amateroc

tu si myslim ze zeni len pisu a nic realne neexistuje.uz dlho hladam a nic.nekomu sa to podarilo?
Samý kecal to je hrozne každý chce a keď sa dohodneme tak potom nepôjde a neodpoveda
Presne to tak robia aj chlapi. Silne reci a keď sa treba stretnut tak sa ani neozve
Rád sa stretnem stebou*39* a možné si užít
Ale ale.nie vsedci su taky chlapi.
Ale ano.su taký.len silne reci
Ja tomu neverim ze na stretko by nesli ked sa dohodnu
Zaujem bol sa s tebou stretnut ..
Neviem,mozno su taky,no vetsinou zeny maju len silne reci
skus sa zamysliet nad profilovou fotkou a urovnou pisaneho prejavu a potom sa mozes stazovat.
ja som sa ale nestazovall len som sa opytal.
a profilovku ,ani mna vasa sa nepaci ale neriesim to je to vasa fotka a vasa vec si myslim,a slovencinu?nie som slovak to je asi pochopitelne
Ak si to bral ako utok - tvoja vec.
Ale ak si myslis, ze tak zaujmes ... no sam si napisal ako sa ti darí.
Aj mne sa stalo x krát. Písal sľubovali a nič. Zo 100 ľudí stretko traja...
Naozaj je to aj v slovnom prejave.Ten dost napovie o protajsku.
Ahoj ja sa rád reálne stretnem už sa mi to pdarilo 3x super sms pokecali....
PS.rad sa reálne stretnem a pokecam
Dá sa tu nájsť a stretnúť, aj keď samozrejme, že veľa falošných ľudí. Treba zaujať, ženy tu majú denne kopec správ.
podla mna tu je nulová serioznost . Ak dostanem nejaku vlažnu odpoved možem oslavovat .
tak ja tu ties skusam a za celu dobu som tu nasiel jednu co okolo toho nepisal ale konala.
no :) ja s vlastnej skúsenosti by som to zhrnula asi taaaak že...príde mi to tu celé skôr ako pokec,ale s tým že ľudia sú tu odvážnejší aaa ide tu hlavne o sex...stretla som sa cez am 2x s super sex !!! Proste treba natrafiť na normálneho človeka..musia byt sympatie a jebacka istá ! :)
Ahoj ved to tie sympatie stretol som sa 3x a nesadli sme si tak to je aj o šťastí. Pokec pri kave a ak budú sympatie bude sex....
Presne,treba natrafit na normalneho *4*
Super aspoň si si zajebala napíš mi
Myslím že tento status to tu vystihuje najpresnejšie :D
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
myslím že si trafila kliniec po hlavičke
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
hm, mám nádej ?............. *21**119*
To by som rad videl, ako si sa ty s niekym stretla :-)
Presne to tak je, ja som sa skúšal stretnúť a ani raz, jednoznačne ženy to majú ľahšie ako my muži ale zas co nieje môže byť a niekedy aj motyka vystrelí
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ak mas s tymto problem, zrejme su dve veci:
- mas financne problemy a nie si dostatocne financne slobodny
- nevies ako sa chovat
No ked Ti ide iba o vyprasenie gaspara, tak potom je pre Teba varianta s platenym sexom urcite lepsia.
Najst milenku je nerealne. Vsetko to kazia tie slubotechny a potom zeny vobec uz neveria, ked konecne niekdo kto chce real.
Stále je chyba v niekom inom :) Sedíte doma a čakáte že po pár slov sa ženy vrhnú na Vás. Zdvihnite zadok a vyrazte na '' lov''. Keď som bol mladý a pekný (teraz som už len pekný) chodili sme na disco, oslovili 10 a jedna dala. Ale museli ste byť prítomný a šancu realizovať. Balenie je ako predaj, je to o emóciách. Ak dáte možnosť rozmýšľať dlhú dobu už to vychladne a nevyjde. Záver chod na swingers, komunikuj a hneď aj konaj
Ahojte.Da sa aj reálne stretnúť,len musí človek veľmi selektovať pozornenadat sa ťahať za nos výhovorkami,odkladanim a najideálnejšie je zájsť si aj do Jahodnej,tam chodia skvelí ľudia,pary,ženy,muži,otvorení,akční,ktorí zažívajú realne plnenie svojich túžob,nestrácajú čas vypisovanim,Nasa skúsenosť,sme pár.
za dva a pol roka bolo u nás vyše 20 žien a dve tretiny chceli sex, niektoré chodia opakovane
99 percent ludi tu iba oblbuje. Stretnutie real nikto nechce.
..ale da ...len aj muži pišu pišu potom si to rozmyslia ...
pri tvojom úsmeve neverím, že si to niekto rozmyslí
Ja by som sa tiež rad stretol s párom alebo zo ženou aké ešte sa mi nič nepodarilo
Ja bi som si nerozmislel proste idem a poriadne vitrtkat si sexi napis
Nasla,stretla...super sex...dakujem tejto stranke :D
super sex hladam tu aj ja ak je zaujem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Napisal si to dobre. A nezufaj mas suce 52, ale telo mas lepsie nez niektori tridsiatnici tuna.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Buzeranta nájdeš......................ženu nie
Sorry, s takým kanonom ako máš ty, a nič ne zohnať... To musí byť s tebou dosť biedne... Nechcem sa ta dotknúť, vážne si to myslím... Lebo zohnať sa tu dá, ae treba byť trošku trpezlivý, ani nie extra moc... A trosku milý, ftipny... A venovať sa balení proste...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zdravím aj my sme skúšali rôzne veci ohľadom stretnutia ci s párom, ženou alebo s mužom a bez úspechu, skúšal som aj ja sam ale žiadna žena proste nikto reálny ktorý zato nechce prepísať dom na seba alebo auto 😎
Ahojte ja by som sa s vami stretol.
Uprimne..ano...podarilo.Treba slusne a hlavne mat co ponuknut...a nemyslim tym peniaze..ale da sa..prajem vela uspechov.
Uplne z tebou súhlasím.Stačí len prečítať par inzerátov a všade hladam slobodneho,inteligentneho,štíhleho a budem celá hepy keď pojdeme spolu na chatu.Buď neodpise alebo keď áno,tak v hlave to nemá v poriadku.Nepatrím medzi lahostajnych a lakomich ľudí ale je to trošku priveľa.Z vystupovanim nemam problém a pracujem z ľuďmi.A nech si nemyslia dami že pisanim sa neda spoznať človek.Dá a veľmi dobre.Pisal som si z jednou tri mesiace a presne som vedel čo som jej písal.Stretnúť sme sa nikdy nestretli vyhovorky z jej strany,ale všímal som si detaily.Mozaiku som si poskladal.Stále si myslela že ju chcem dostať do postele,sex nie je všetko.Biologické hodiny jej týkali,ale sama nevedela čo chce. A teraz radsej uprednostňujem osobný kontak.Sme vekove na tom rovnako,môj nazor skušaj osobný kontakt .Laska kvitne v každom veku,nemáš čo stratiť.
ja hladam par ci zenu na real ale vatsinou tu je porekadlo skutek utek!
tu nik nič nechce len písat a ja neviem vobec naco je táto stranka
mám chatu a som slobodný a s tou inteligenciou to asi tiež nebude úplne zlé. baby? ideme na chatu? :P
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Máte pravdu ťažko niekoho nájsť alebo vôbec Le vypisujú fotky zobraju a nič reálne ani na welness neprídu.
Dá sa keď ste seriózny, ja som sa tu zoznámil so super subkou aj super do inou len nám to potom prekazilo tehotenstvo, potom som našiel aj na masaze a chodil som k nim. Teraz som zas začal tak uvidím ktorá bude mať chuť.
Stretol a zazil ,niekolko super ludi a super uzitie si ,ano treba byt seriozny a ak raz poviem ze pridem tak pridem