dvaja muži jedna žena bisex

trojka

zoznamil som sa s parom s Trnavy zažil som najkrajší sex a orgazmus trojka je super
Mám aj ja skúsenosť z Myjavy. Úžasný pár . Vrelo odporúčam. Nie som bol ale toto bolo super. A odvtedy sa nebránim no chúťkam.
Mozes dat konrakt na ten par z Myjavy
Super,daj typ.Tiez by som to rad skusil
Oprava. Nie som bi
Nebránim sa bi chúťkam.
na to nemusis bit bi kto to skusi neodola do buducna je to super sex i ked niekto kto to neskusil to moze odsudzovat ale ja som za sex v trojke
ahojte aj my zhaname BI MUZA K NAM..SME PARIK.... len muz so skusenostami BI...
Ahoj rad pridem a uzijeme si spolu
Ahojte, som 39/180 z BA. Bi skúsenosti mam, rad sa v prípade sympatií s vami stretnem.
Ahoj. Ja by som rád našiel bi párik
Ved ste par hladas sam alebo ako par.
Ahoj sme par s Bi mužom aj skúsenosťami je to úžasné. Manželka nevedela kam pozerať skorej. Odporúčame vyskúšať.
Ahojte,
rád by som prišiel niekedy ku Vám.
Mám BI skúsenosti.
Manželka ale nevie o týchto mojich chutiach, takže len ak to bude bez narušenia súkromia.
A musím samozrejme plánovať taketo stretnutia.

Máte prosím záujem?
Ahoj ja som už bol v 3 ke s bi párom a je to najlepši zážitok v mojom sexuálnom živote a rád si ho zopakujem mám 35 189 85 a 17m rád sa venujem obom a rád sa nechám rozmaznavat oboma .
Ahojte este zhanate bisex muza?
Ahoj,tak sa mozeme dohodnut,Staci sa ozvat.
Pekný deň prajem!
Už ste našli?Hľadám diskrétny Bi pár.
ahoj este hladate bi muza ja rad v damskom a chcem skusit
Ahojte!
Ja 60/175/90/20/6,Bi versatil.
nemal by som problém som hetero ale už som aj fajčil aj 69 len tá diaľka
Pekný deň prajem.
Hľadám starší sympatický sub.pasívny Bi pár na reálne stretnutie.
Ahoj všetkým je to úžasné máme skúsenosť a hľadáme si muža na spoločné šantenie. Vek 40 naša podmienka priestor.
Ahoj.hladate este niekoho?ja bi ch sympos sport postava
Vrelo to doporučujem skveli orgazmus len ti spravni su malo
K takej kráske by sa oplatilo ísť*175*
*277* Ahoj .Tak skúsime niečo*58*. aby nám bolo skvelo čo *174* Ty na to ??
Presne ako píšeš tých správnych a nekomplikovanych je dosť málo
To ano hlavne asi par najst je problem
Ahojte my s bi sex 3kou skusenosti mame, ale najst nejakeho seriozneho bi na dlhodobe stretka a v priatelnom veku je velmi tazke.
Ano je to tu ťažké nájsť seriózneho a diskrétneho ale ak sa nájde tak to stojí za to.
Ahoj. Rád by som vás oboch spoznal osobne. Som diskrétny ženatý muž 50 178.82 bývam v Spišskej Novej Vsi. Aj ja chcem zažiť bi trojku
mám dojem že nájsť BI pár na východe je nereálne, všetko väčšinou BA, západ :-(
Ahoj. Veľmi rád by som vás oboch spoznal osobne. Som diskrétny ženatý muž 50 178 78 bývam v Spišskej Novej Vsi. Hľadám pár s bi mužom.
Preco by to bolo tazke?lebo tu uz nik nikomu neveri,koli falosnym ludom...
mám presne opačnú skúsenosť. Nájsť taký pár je nereálne a to pomaly každý druhý chlap hľadá BI pár. A pochybujem, že by sa z toľkých chlapov nedalo vybrať niečo vhodné a seriózne. Iba žeby hej a potom je to tu fakt o ničom :(
škoda mne sa nedari nahovorit ženu
Ahojte som fajn chalan a rad by som nasiel parik s bi chutkami v trojici s chalanom hladam real nitra
Ahoj a maas profil posli ja som z tt a rad by som skusil bi trojku
Bi trojecka je super. Az by sa nasiel sexi parik, ktory ma zaujem o 32rocneho chalana tak sa dobrovolne hlasim... v pripade sympatii sa nicomu nebranim
Ahoj som z Levíc a hľadám pár na trojku
Ahoj trnava rad by som skysil trojku ja hetero obcas z bi predstavami
Ahojte, buduci utorok 05.06. pojdem z TT do Zvolena, potrebuje niekto odvoz? Pripadne nejaky par na dogging po ceste?
Bi trojka, ktorú som zažil s jedným párom bol pre mňa top sex za celý život. Len škoda, že sa tu nedá nájsť reálny pár z môjho okolia na dlhodobé stretká.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
zdravím rad by som sa svami zoznamil mate krasne sexy postavy, som bi 22 ročny chalan so skusenostami v trojke aj so ženami aj mužmi :) pošlem do spravy foto
Ahojte reagujem na inzerát máte ešte záujem o diskrétne a seriózne stretnutia ?
Rád sa pridam, zoznamim s párom zo Žiliny a okolia.
najdem par z BA ? :) mozno tu najdem, v inzeratoch je to na 2 ...
Ahojte. Som mladý štíhly hladký bi muž a rád sa k niekomu pridam. Budem rád ak sa ozvete. Som mobilný rád pricestujem.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ahojte sme dvaja zenati bi muzi ja 58 a kamarat 44, radi by sme sa vam predviedli a aj pozreli na vas
Ahojte, je tu nejaký mladý hetero párik s bisexuálnym chalanom ? velmi ma rajcuje táto predstava. Najlepšie okolo do 30rokov. *4*
Som z Trencina. Zazil som raz sex s parom kde on bol BI. Od vtedy som aj ja Bi. Je to uzasne. Splnil sa mi sen... zial su z Ba. Hladam niekoho z okolia Trencina. Som zenaty cistotny a diskretni.
ahoj som z ILAVY tiez BI 171/74 vyholeny nezarasteny diskretny kratke tmavsie blond vlasy modre oci napis ahoj
ahoj sme pár máš aj miesto okolie Pb
aj my sme už mali s mojou trojku a bolo aj bi.zena bola z toho vzrušená veľmi
Ahojte,zijem v tt,mam 31r,skusenosti s parmi,kde muz je bi mam.priestor mam v tt,ale vieme sa stretnut aj u vas.nie je to tu jednoduche najst niekoho,ale uz par x som to stastie mal,takze to nevzdavam :)
Veľmi rád by som našiel nejaký vo PÁRIK ktorý by nemal problém v sexe každý z každým bez predsudkov 😉😉😉
Ahoj nenájde sa bisex parik z BA alebo DS? Seriózne
Ja tiez mam jednu skusenost s bi parikom bolo to super zaky vasnivy sex som nemal v zivote:)) ak by sa nasiel nejaky fajn par rad si to zopakujem auto mam cele sr
Je tu diskrétny párik v okolí BB ktorý by chcel diskrétneho kamaráta ku sebe?
Ahojte. Bol som vždy proti hratkam muž s mužom. Až raz som zažil trojku s manželmi ,on bol bi. To bolo uzastne...... Odvtedy mám iný pohľad na BI,gay....
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte, ja by som sa rad zoznamil s Vami...
Ahoj,mozme sa dohodnut?Piste mi do sprav,dakujem.
...zrejme je čas stretnúť sa... *250*
Ahojte, hladame sympataka k nam pre spolocne uzivanie si..moze byt mierne BI.
Chodíte na stredné Slovensko? Ak by ste išli napíšte správu ďakujem
Ahoj, rad by som Vás spoznal 😉
Ahojte este hladate muza ku vam?
Ahojte mam záujem mam 26rokov a 19cm oholeny vtacik ktorý bude celý vo vašej vaginke
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte uz ste si niekoho nasli? Rad by som vas spoznal ak mate zaujem....
Este mate zaujem? Dakujem za odpoved
Hľadáme dvoch naj.bisex super zazitok
Ak by hľadal niekto aj hetero sympaťák, rád spoznám na dlhodobé priateľstvo milý párik. M17, stihla postava, 35rokov
PO a okolie?? Stale by som nasiel realny parik
Nie som si isty ale asi nikoho nenajdes
ooh ano aj mna to velmi laka :)
Vela chlapov to laka ,len problem je ze nie vsetci hladaju bi chlapa,alebo skor normal chlapa...vacsinou stihly,sport postava ,sexi z m18 a viac ,vlastne zazemie atd co znamena ze normal chlap ktory nie je Delon,Belmondo nema sancu niekoho najst a zoznamit sa
Hladam par co hladaju BI muza na diskretne stretka ILAVA
Stretával som sa s párom kde on bol bi a jej to nevadilo, a bol to ten najkrajší sex. To je teda fakt.
mali sme tiez so ženou chlapa a bolo to úžasné keď som ju lizal pri tom.moja sa dvakrát urobila
Ano mal som tu moznost skusit nieco take a naozaj jedna fantazia ,uzivat si kazdy s kazdym naozaj super vec ,len v terajsej dobe malo realne
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bol by zázrak spoznať nájsť zrelý v pohode Párik ktorý by prijal priateľstvo bi Muža...
Ahoj. Aj ja hľadám pár s bi mužom na diskrétne stretnutia. Spišská Nová Ves a okolie
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ale celkom to tak nieje, je nas viac bi
Tak toto poznáme máme rovnaké skúsenosti.
Ahojte ved sa skuste stretnut zoznamit a neodsudzovat hned
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj volám sa Martin som z BB a hľadám párik kde je muž bi mate chuť pokecať a zoznámiť sa? M
no je tu aj vela chlapov ktory su tu pod zenskym,alebo ako par profil a lakaju muzov k sexu,predstavia sa ako muz s paru kde on chce nieco s chlapom a zena sa prida ,a nakoniec vysvitne ze on je sam chlap a hlada si iba chlapov na fajku,sex a tak podobne,preto je tazke najst bi chlapa ,ktory ma realne zaujem o par a naopak najst realny bi parik co ma zaujem o realneho bi chlapa.Po dalsie je to o preferenciach na oboch stranach,par hlada muza skor mladsieho ,stihleho,pekneho,z m min 18cm a viac,velkou vydrzou atd ,netvrdim ze taky nie su ,ale je ich naozaj malo a o normal chlapa zaujem nie je ,myslim tym nie z pivnym hrbolom,ktoreho treba niest na furiku ;)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ved ano ego je niekedy velmi sine a urazeny ,odmietnuty ...ale ako som pisal vela chlapov tu ma zenske ,alebo parik nick a lakaju chlapov ,lebo inac ako podvodom nedosiahnu nic,preto ajdost bi chlapov sa uz normalne nepise aby ich zase nejakynadrzany nedobehol.Jasne kazdy sniva aby to robil z patom trebars ako ste vy ,jasne ak ste realny,seriozny urcite najdete niekoho komu sa budete pacit a aj opacne ktory sa bude pacit vam obom a urcite posantite a bude vam super,alebo viac ako super 😉😉😉😉 poznam to
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To verim naslubovat hory doly a nakoniec nic
Skor si myslim ze tazsie je par najst..
Ani ja neviem nahovoriť svoju na to
Nevadi netreba tlacit na nu,ak to nechce tak to nechce a nijako ju nepresvedcis, viem ze by to bolo super v trojke zo zenskou a dvaja muzi
Ja sa rad stretnem som bi muz tak ak hladate real
Ahoj. Rád by som vás oboch spoznal osobne. Som diskrétny ženatý muž 51 178 80 bývam v Spišskej Novej Vsi. Už dlho hľadám pár s bi mužom
Aj ja stale hladam,ale nedari sa..
Tazko sa hlada, hlavne tu, ale ked najdete tak je to ako droga ked to zafunguje 😀
tiež by som chcela nájsť taký pár. Mať sex pred jeho ženou.
My sme našli super akcia každý s každým nádherné 👌
Ahojte najde sa Bi Par z NR Kraja? Ja 35r 184/95/20cm . Dlhodobo.
Tak tak najst super ludi z Po okolia
Nejaky parik z okolia NM TN PB na bisex 3ku?
To by bolo super ,ale asi sa taketo nieco zrealizovat neda ...ak je par ..tak vacsinu pose muz a zenska o tom nevie a on to chce na tajnasa sam.pre seba a nie ako par ...nick ako par je iba zastera
Rád spoznám pár s bi mužom, aj samotného bi muža.
Aj ja by som bol rad spoznat,zoznamit sa z bisex parom v mojom okolí
Takých chlapov je nás tu fúra a v reále nula bodov *10*
Mas pravdu v realy nula bodov,pretoze bisex par je naozaj velmi ťažké najst,a ak aj najdes ,spekulacie na prvom mieste a nakoniec nič z toho...alebo milion profilov ako par ,a nakoniec je to samotny muž, čo sa z počiatku sprava ako par, a az neskôr vysvitne že je to muž a skryva sa za profil páru
Je tu Realne parik ktory si hlada k sebe do 3jky bi chlapa. Sex kazdy vsetko vsade 😁cele SK
Posluzim ako poslusna Fenka suka ...
Ja vidím problém v ženách, máloktorá chce vidieť/zažiť/akceptuje sex medzi mužmi *295* Čo je zaujímavé, lebo tak (si myslím) 2/3 žien je BI a aj chcú niečo také zažiť, ale u chlapov to neakceptujú/nevedia si to predstaviť, až sa im to dokona hnusí. Teda, aspoň také sú moje skúsenosti. (upravené)
Súhlasím, aj ja mam take skúsenosti, ak je zena bi je to v poriadku a ked jej povieš že je lezba ,urazí sa, ale ak taka žena vie že muž je bi okamžite povie je je teplý ,buzerant,gay a sa jej to hnusi v tom je naj problém
PeterKe: A to si prosím ťa ako na to prišiel, že 2/3 žien je bi? Za to, že máme voči sebe nežnejšie prejavy, častejšie sa dotýkame, atď... nehľadaj v tom nič sexuálne, pre nás je to prirodzené a bez vedľajších úmyslov... (upravené)
Samozrejme, nevediem si štatistiku. Ale takú skúsenosť mám nie len z tejto stránky, ale aj z Pokecu, z okolia, ... Určite to nie je reprezentatívna vzorka, to sa nehádam, ale proste taký je môj záver. Však pozri sa na profily tu - väčšina žien má uvedené že je BI (aspoň profily, ktoré som ja tu videl), ak pár hľadá, tak v drvivej väčšine ženu alebo pár (a zasa väčšinou s BI ženou), chlapa málokedy. ...
ja by som to skôr videl tak , že ženy sú k tomu mužom tlačené a muži to zase taja a neuvedú hold je to tak prezentované našou spoločnosťou aj keď to tak nie je. Môžeš to vidieť tu koľko mužov je tu na sex s mužom a koľko žien so ženou. Inzeráty, videa a podobne je to práve naopak. A dokonca aj múdre hlavy a výskumy hovoria, že až 30% mužov ma skúsenosť s mužom, no žien ktoré majú skúsenosť so ženou je len 10% a ja si myslím, že to tak aj je :)