Staré ženy - dôchodkyne

Vie niekto poradiť kde zohnať dôchodkyňu?

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Cau kup si Avizo tam boli vzdy starsie
- nooo,-- ak ty 50-níčku označkuješ ako "stará žena" ... sexi gavalier!!
50siatky su v najlepsom veku a sexapetitu
Aj mna pritahuju starsie ale este sexi postava
Skús osloviť nick ,,Maserkaintim,, možno bude spĺňať podmienky.
Tak tu som si pozrel na svoj vek sexi trosku brusko a pichacka moze bit dobra oslovim ju dik
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Vacsie klamstvo je uz len ze zem je plocha
a potom si sa zobudil???mariska vyprchala z gebule.
Ahoj VZRUŠUJÚ MA STARŠIE ŽENY 50-70R BACULKY 70-120KG BBW NÁJDEM TAKÚ NA REAL STRETKO ALEBO PÍSANIE? OZVITE SA MI.
Mňa to vzrušuje. Takú pani okolo 60-65r. Pekne si spolu užiť. Len asi to nieje možné. Takú som ešte nenašiel. A hľadám. ...... Ak číta nejaká nech sa mi ozve. Ja Topoľčany a Okolie. Dlhodobo diskrétne.
mam 50.....takze ak sa mame drzat temy.....zena 60+ ? vydata ? kedze som zenaty....
Ked som mal 40, tak som mal jednorazovku so zenou 60+ a v pohode sme si uzili. Telo jej mohla zavidiet hocktora 30ka.
Dva roky som si to rozdával po práci s našou upratovačkou. Mala 60r 100kg potom odišla do dôchodku a stará sa o muža, veľká škoda. Teraz neviem nájsť takú a už mi to chýba.
60ničky....hláste sa .......................
Aj ja by som rad nasiel pani 60+ naj xxl na diskretne sex hratky
Aj ja po takej túžim. Ozve sa mi pani 60+ ??
Milujem staršie ŽENY 50-70R aj BACULKY 70-120kg nájdem takú na real stretko? ZVOLEN +100KM. MILUJEM vystriekat do nej a potom všetko vylizat.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
kazdy ta tu ma za debila a ides pisat ako si v pohode?? podla mna bud chladtas alebo ti slusne preplo ale najvacsia pravdepodobnost ze obe verzie dohromady
Topoľčany a okolie. Hľadám takú ženu. Diskrétne dlhodobo. Nedarí sa. Ak číta nejaká ozvy sa
vyzerá to tak, že 60ročné nymfomanky forum nečítajú...
hm....stále nič.....a tak rád by som....