Nitra a okolie

Sex okolie NR

Kto sa pridá?Nitra a blízke okolie,v prírode...
Môžme som z TRENČÍNA môžem prijst
Ahoj kedy by si vedel prist.mas auto
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Niekoho,kto sa pridá..sex v prirode
Niekedy fungovalcruising pri riecke oproti sihotu vraj som pocul a tam to je ns to ako stvorene
ahojte chodi niekto pri ivanku? alebo niekde okolo nr nudisticka plaz?
Od 25.6. budem v Nitre postara sa niekto o moj penis? Pekna,dlha a hlboka fajka by sa zisla.
M+? Niekto na nieco zaujimave v Nitre?Chodievam tam na sluzobky a rad by som si troska zadovadzal.Najblizsie tam budem 28.06.2018 od 22.00 a potom z nedele na pondelok od 22.00.Ja zrely muz a rad by som okusil aj nieco ine ako sex doma:
Ahoj,rád by som sa stretol ak máš miesto,hľadám niekoho na vzájomnú nahotu,honka,fajka,anal ma neláka.Som ženatý a tiež potrebujem zmenu občas.
Casto chodim sluzobne do NR,Najde sa senior u ktoreho by som mohol obcas prespat a popri tom si trosicka uzil?Pekna ,dlha a hlboka fajka by sa zisla.
V piatok kto má záujem ? Honka faja niekde v prírode?
Sme pár a radi sa stretneme s párom z Levíc, môžme dať sex v autách odparkovaných vedľa seba.
Niekto v nr vráble okolie do auta
Ahoj... Cital som Tvoj inzerat tak teda pusem. Co hladas? Teda honka, fsjka, sex????
Ahojte ja by aom sa pridal. Mozem vas aj povozit a vy budete sulozit za jazdy a potom by som sa pridal na niakom odpocivadle.
Ahojte dnes niekto v NR okolo obeda?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Podla mna si len smutny ze ani halzlovy honic ta nechce urobit a tak si na nich agresívny 😜
Zajtra 9.8.2022 budem cely deň v NR. Niekto niekde spoločná honka?
Musiš byť poriadny zúfalec keď si to napísal do 3 vlákien vo fóre *304*
Ahojte ako to ide kam sa chodí kde stretko ja fajám lížem milujem semeno