Valalta

Valalta

Mate niekto skusenosti? Pripadne sa niekto nachadza na valalte?
Na Valalte Swinger párty..............🤔
Som na valalte este asi dva tyzdne
Planujem tam cestu na motorke,kto sa prida alebo koho tam mozem navstivit ?*4*
nikto vo valalte teraz a buduci tyzden ?
to vazne nikto nie je teraz na valalte ?
Hladam partaka alebo partacku ktora sa prida k 3 na spolocny vyjazd od 2.8. do 9.8. Ubytko v mobilhouse.viac info po prvom kontakte.
Cauko, pridal by som sa, ale vy ste asi samotny muzi ze mam pravdu.
Ak by niekto siel, rad by som sa pridal.
Ake je tam pocasie v maji? oplati sa uz tak skoro?
minuly rok bola v maji ku koncu 26 stupnova voda. predminuly 22. tak si vyber.
caute kto ide tenta rok myslim tym 2019 do valalty?prosim masticov aby si dali pohov mi odpisovat, myslim tym zeny ci pariky ktore nepoznam rad snimy popisem
ahojte takze mam jasne uz od15.7 som tam vo vavalate tesim sa na priatelov naturistov
Chystáš sa aj tento rok do Valalty?
ja idem do vavlalty tiez koniec jula
My sme sa rozhodli až v auguste.
cavte v akom termine tam idete?
Pekný deň prajeme ideme 2.8 bez rezervácie viete nám poradiť ubytovanie? priamo v kempingu bude zrejme plné a stan neviem či je to dobrá voľba.za akékoľvek info ďakujeme.ideme prvý krát.
Ján a Eva
Čaute dajte vedieť do správy ak niečo zistíš.
kemping je vypredany az do septembra. jedine stan ci karavan ma sancu uspiet.
Zienka pariik teraz na Valalte?
Ahojtee , aj mi chceme ist na valaltu ,ale neni nič volné ak niečo zistite daj vediet , /zatial sme rezervovali v koversade/
Ahoj zatiaľ nič . skúsime v okolí keď tam budeme.
našly Ste niečo ? my sme rezervovali solaris
Ved su tu normalne volne miesta
Som tu nic nie je volnee.cely august obsadeny.
Ahojte...20.8.2021 odchadzame do Valalty na dovolenku do natur kempu.....aby nebola nuda😅🤣😂....nahodou v tom case nejaky mily parik???....dufam sa najdeme😀
Ahojte...20.8.2021 odchadzame do Valalty na dovolenku do natur kempu.....aby nebola nuda😅🤣😂....nahodou v tom case nejaky mily parik???....dufam sa najdeme😀
Ide ešte niekto teraz v septembri do Valalty?
Idem na Valaltu koncom jula,rad sa stretnem s prijemnou spolocnostou.
Ahojte....20 az 27.august 2022 Valalta?parik?
Niekto bol aj na Punta Kríži?....zážitky?
Ahojte, na punte sme boli naposledy pred rokom. Vela parov, nejaki ti samohonkovia, taka vsehochut Ak ste este neboli, treba sa ist urcite pozriet. My sme tam boli tusim 3-4x, a vzdy bolo plno. A vzdy sme tam stretli niekoho znameho :-))
Ahojte. Na Solaris ste neboli? Len tak sa pýtame….ideme začiatkom septembra…díky….
Ahoj som akurát teraz tu a je tu super
Mas pravdu je tu supeer..stale sem.chodim a je to topka.
Caute, keby nahodou niekto chcel skocit na pivo, 17.8 az 25.8 budeme v Rovinj. My dvaja chlapi (par). 🙂 (upravené)
ahoj, niekto dnes al zajtra na Valalte?
Je niekto na Valalte tento tyzden?
Viete ako je to tam s kempovaním momentálne? (kempovanie vw transporter + 2 osoby cena a dostupnosť)Ďakujem. Z informácií na ich stránke mam hokej
Vychdza to zhruba 74€ na jeden den parcela plus dve osoby.
Ahojte, prosíme poradiť od tých, kt tam boli ideálne v tomto roku. Zvažujeme že si bookneme jún budúci rok. Ponúkajú polpenziou.. akej je to kvality? Pohoda alebo radšej restiky? Ďakujeme pekne za referencie