Ts, tranny, shemale?

.

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
pochybujem ze na slovensku nejaka existuje
mylite sa, su shemale aj na Sk, v BA su dve a su dost vytazene, maju diar zaujemcov a nie si az take lacne. jedna velmi pekna, myslim ze poloromka je v Roznave a nik nema o nu zaujem.*250*
Na Slovensku je vela krásnych ts dievčat ale vy muži idete na to zle ... Vprvom rade si treba uvedomiť že krásna tranny má tisíce nápadníkov aj napadniciek čiže si vyberá z davu lusknutim prsta ,, vás muzov je ako maku...je snáď prirodzene ze si vyberiem toho naj pre mňa ... krásna tranny je ako diamant mezdi kameňmi nie každý je hoden ,,,skor by ste sa mali zamyslieť a zapracovať na sebe aby krásky mali o vás zaujem a bie bezducho hľadať a vyplakavat ze neexistujeme ... existujeme ,,ja poznám viacero .. ale treba byt pekny starat sa mat postavu opalenu pokožku inteligenciu dobré postavenie charizmu byt djentleman atd atd povezdme si otvorene ktorý zvas na trapnom internete toto splna :) ...a otom to celé je .... jednoducho ak nemáš cim zaujať tak zabudni ze spoznas krásnu tranny shemale ...a ten stupidny nápad ísť na net a myslieť si že nájdeš krásnu tranny na sex je mýtus a naivita...ale sme tu na sk viaceré... pekný deň.

Možná se vydat na Slovensko :))
nádherne si to napísala čistá pravda.
ufff skoro som odpadol - krasne si to napisala a mas pravdu - mas to jasne usporiadnae a vies co chces a to sa mi paci
Krasne napisane co je pravda

Milujem trans, milujem ked si vas rozbalim pri milovani a hlavne milujem to vase krasne prekvapenie
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
a kde ich clovek najde? ja som este ziadnu nevidel v zivote
To preto ze ste neschopný tutmaci :) to je celé
Tu na svk asi pekna shemale nieje . Ak ano daj nejaku odmenim sa jej stedro.
já znám jednoho z tv markíza a jmenuje se roman olach
niečo málo sa najde aj na Slovensku
Nitra a okolie? ... niekto seriózny a diskrétny, bez zbytočných zábran a kecov *4*
... hmm? *24*.............................................
Ahoj si sexi pacis sa mi. som z nitry*74**162**71*
Nájde sa nejaká v KE,PO a okolí na stretko?
Ako pozerám na vychode ziadna transka alebo shemale nie je 🤔🤔🤔
Nitra já stihla subinka v dámskom submisivne podržím aj viacerým ak by ste mali záujem
Škoda že tak ďaleko, žiadna na východe
Ak sa v bb najde budeme radi shemale alebo transvestita
Škoda že ste tak ďaleko veľmi rad by som sa s Vami stretol.
No asi ti bude tak na vychode ziadna shemale,ladyboy,alebo mladucka transka
Caute tiez poznam jednu od dubnice bol som snou super zazitok 4 krat som sa urobkal do nej
Troška závidím... pekná predstava