Bacuľky - Bacuľkovo

Milujeme bacuľky ?

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
No ja mám milenecký vzťah s kolegyňou. Je bacuľka a je to uzastne. S ňou. Super.
no mne baculky nevadia su perfektne aj sa mi vjac paci taka baba, ale mal som par krat taku uz fakt tucnu babu a nieje to nic lakave stehna velke kunda sama slanina ,. neviem uz ked je toho moc tak ee
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
presne ako hovoríš.mne sa také vychrtlé nepáčia.medzera medzi nôžkami musí byť len ten trojuholníček pod pičkou a stehná byť spojené.vtedy sú nôžky krásne.vtedy je aj riťka pekne tvarovaná.a ked sa zohne medzierku vyplnia baculaté pysky.vtedy sa už neubrzdíš a ideš*359*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Takze ked zena nie je tucna, uz ostava automaticky iba vychudnuta modelka??? Co takto "bezne rozmery", povedzme 170cm/55-60kg? Ak si zakomplexovana zo svojich kilogramov, tak to ries s odbornikom, nie nenavistnymi komentarmi v internetovych diskusiach. Vdaka.
Je jedno ako žena vyzerá, podstatné je ako sa vníma ona.. Mal som aj štíhle potešenie, ale bacuľka je bacuľka.. máš čo obdivovať, hladiť, za čo chytiť a keď rozprúdiš v nej vášeň... niet pomoci... veď si to priznajme v kom sa neprebudí zviera keď má pred sebou krásne veľké boky a môže prirážať ... ja hlasujem za bacuľky, ale je pravda, že musia byť tvarované aspoň trošku, nie len jedna veľká oblinka...