Masturbácia v práci

Masturbácia v práci

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ja ano casto ked musim tak musim
Ja tiež keď to príde tak si výhonim :D
ja v praci pravidelne na wc si vyhonim
Tiez sa pridám v robote si zvyknem obcas uľaviť, zbehnem na wc a po par min hotovo, no ked som vybavil mojej miesto kde robim aj ja, tak sme obcas sukali pocas pracovnej dobe v kancli, pripadne prisla pred obedom zamnou ze potrebuje sukat, sadli sme do auta a v aute niekde mimo ludi sme si strhli rychlovku, a takto naplnená uz spokojne makala...
Pravidelne. A ked kolegyna ide domov tak si chodim honit k nej do kanclu a striekam jej na stol.
S manzelom sa po telefone vzrusujeme a ked uz miera presiahne svoju hranicu(a mame cas a prilezitost) tajne v praci masturbujeme.Ja si drazdim kundicku pod kancelarskym stolom(preto vatsinou nosim sukne a saty).V praci uz mam pre istotu nahradne oblecenie...Uz som par krat vystriekla.
A čo takto skúsiť v práci aj skupinový videochat?? :)
Spravne
Pestrost vztahu a to je superto sa mi paci
Ja aj tri krat v praci to dam pod stolom
tak to by som rad videl ako krasne striekas
aj dnes si v praci rad by som videl ako krasne si to robis a pekne sem tam vystreknes
Hmm pri tebe pracovať hned je krajšia práca
Takto ten kapitalizmus nevybudujeme milá slečna! Si predstavte ze by toto robil každý 😂😂😂
Skoda ze sa ludia nezapajaju...tato tema je zaujimava.Mohli by sa zapojit aj ludia kt. maju trebars sex v praci,milenecky pomer atd.
Aj ja rád masturbujem keď to na mňa príde
Krasnu temu si dala..Presne...Treba si uzivat sex aj v praci...Ved..preco nie...
Ahoj ja taky pomer v práci mám. Je to veľmi vzrušujúce sa milovať keď človek nevie či ho kolegovia nenachytaju
Ja si sem tam ulavim s kolgynou 😀
Kým som ešte pracoval v kancelárii, tak raz za čas sa podarilo, najmä ak som bol v kancelárii práve sám.. keď sa už nedalo vydržať a chýbalo súkromie, tak som si odskočil na vécko, to bolo vcelku bežné, ale najčastejšie asi keď som ostával dlhšie, po pracovnej dobe.. tá stolička si toho pamätá.. :D Výnimočne som sa tajne dráždil, aj keď boli kolegovia prítomní, ale ak som sa nechtiac urobil, tak to boli zas stresy.. :)
Lokaj11
5.8.2018 18:08
Je to zaujímavá téma
Lokaj11
5.8.2018 18:08
V práci som tiež masturboval keď prišla možnosť.
Lokaj11
5.8.2018 18:08
Aj foto som si urobil.
Len na vysvetlenie...niekto si myli moj profil s forom.
Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti ak som spôsobil pardon
Ahoj to ja som sa ties praci urobyl sex no jasne z koleginou na nocnej smene pravidelne lebo len tam sme spolu je to milenka
ja som sa v praci vystriekal kolegynke na stol, ta keby vedela ...
Ja pravidelne mám kolegyňu strašne má rajcuje
Podvadzate svojich partnerov...?
Jednoduchsia otazka by bola, kto nepodviedol? A aj menej odpovedi.
niekolko x v praci sme si to s kolegynou krasne uzili za zatorenymi dverami a po chodbe sa premavali kolegovia. malo to svoje caro. :-) bohuzial kolegyna uz nepracuje u nas ... polovicka o nicom nevie.
ja nemusím podvádzat som single
Dakujem ze si sa zmienil len o tom najdolezitesom...o sebe.
Veľmi príjemné na uvoľnenie. Samozrejme pocit byť na “verejnosti”. Raz som zaskakoval kolegyňu na recepcii a keď sa vrátila z obeda, stála vedľa mňa a nechcela ma pustiť preč. Potom som pochopil prečo. Začala mi ho hladkať kým mi poriadne nestvrdol. Pekne sa s ním hrala a potom prestala. Že môžem ísť. Krutý humor. :-D
Som v práci riadne nadržaný musím si ho ísť vyhonit na wc
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Mas pravdu,"nerobia nic hriesneho"...asi pre to vznika tolko vztahov prave v praci.Vela manzelstiev sa rozpadlo prave z dovodu pletiek na pracovisku.Skor si myslim ze tu je malo"ozajstnych"zien.
Máš pravdu, ozajstných žien je tu (aj mimo tento web) málo, napr. ozajstná žena nedá manželovi dôvody masturbovať v práci alebo hľadať inde čo doma nemá, lebo mu to nedopraje a naopak...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
😁 pravidelne, no podmienky a okolnosti občas sú silne adrenalínové, preto aj viac chutí 👌👌👌
pravidelne v praci , super adrenalín pod stolom...*3**3**3*
samozrejme ze ano... a najkrajsie je ked mi moja ex s ktorou este spolu spavame posiela fotky a videa v samodrzkach, ako sa drazdi v kancelarii a podobne... samozrejme ja jej poslem tiez ako si honim a spravime sa spolu...
Ked to pride tak ano :) aj koleginu som sukaval ked som robil este casnika davno. Vzdy po zaverecnej som ju zneuzil :)
Ahoj...ja sa tiez pridavam k teme..ci uz masturbacia v praci..na wecku dost casto...a aj sex v praci s kolegynou mi nieco hovori..mam kolegynu..tiez vydatu..co by sexovala niekolko krat za den..tak si to sem tam rozdame na damskom wecku...je to brutalny adrenalin..odporucam vyskusat...
Tak verim ze v praci uz kazdy ten jeden vystrek dal.....
Najlepšie v práci *49* keď to máš ešte platené*24**22*
Najdem niekoho co ma bude uspokojovat pocas pracovnej doby?
tak asi budem "výnimka" žial u mna v práci nieje na to nejak čas, priestor ani chut,, kedže je nas tam dost a pracovne povinosti nejak nepustia "myšlienky" na masturbaciu heh,, aj ked predstava je to hecujuca tak niekde niekoho vymáknut,, len nvm si to konkretne v práci predstavit,, a v strchách na šatni na konci smeny som "toto" nevidel nikoho riešit,, *23*
V predchadzajucej praci som sa par krat spravila, ked som bola sama v kancelarii. Teraz to nejde, vela ludi, sklenene dvere. Sice teraz ako mam home office tak obcas kliknem aj cez pracovnu dobu alebo si zrovna zasukam *1*
Jasné aj ja v práci masturbujem, aj dnes som keď že som šofer tak to nemám až tak zložité 😉
hm tak to hej to "maš fajn" ideš si sam a zastaneš kde cheš, ked je chut atd,, asi je aj zaujimave ak ta tak niekto vymákne či vidi tak ;)
Ja som raz ostal v práci dlhšie, sám v kancli, myslel som že som posledný, honil som pod stolom, ked sa otvorili dvere a vo dverách kolegyňa. Nič nevidela ale bolo to rajc ona vo dverách a ja tvrdý čurák v ruke pod stolom
sme parik m+z , jeden krát sme mali ponuku od chalana aby sme si to rozdali u neho večer na stole v presklenej kancelárii velké okna smerom do mesta firma vo výškovej budove Mlynské Nivy ale stratili sme na neho kontakt škoda ak by to tu čítal ohlas sa nám
Raz som vošiel do našej spoločnej kancelárie, to som bol ešte doktorand... Dlhá tmavá miestnosť, prítmie... Hneď na kraji môj stôl. Vybral som si ho, začal honit, v domnienke, že som tam sám (malo to tak byť). To, že na druhom konci kancelárie je moja spolužiačka, som spozoroval až vtedy, keď sa pohla na stoličke...
Hned som zdrhol preč %)
Potom som sa s ňou o tom rozprával, vraj nič nevidela, vraj aj tak bola v kancelárii tma... Škoda, že mi neprišla kolegiálne pomôcť...
1. Nemohla ti pomôcť lebo si hneď zdrhol a po 2. nevidela nič. 😀😀😀😀😀
Mna vzdy nastartuje klepot podpatkov lodiciek. Ked ide kolegyna okolo a zacujem ich pravidelny klepot, vzdy dostanem chut. Zvycajne si ich este ukradomky obzriem a potom si odbehnem na WC uzit rychly a intenzivny vystrek.

Aj sa mi potom lepsie pracuje. Malo by to byt povinne :)
Nemal som to šťastie doteraz, vidieť kolegyňu ako sa robí, potajomky pod stolom, ale určite to je vzrušujúce.