Mám chuť na svokru

Je tu niekto s podobným problémom ?

Často mam predstavy a sú čoraz silnejsie mám chuť vidiet svokru nahú alebo ešte lepsie zasunúť donej celý penis. Má niekto skúsenosť alebo podobný problém ?
Ver never je to úžasné podľa toho či to chceš nechať v tajnosti alebo chceš presedlať.
Tá druhá možnosť je horšia ale tiež som mal svokru ktorá bola nenormálna šupa dokonca po rozchode s dotyčnou som sa stretol s jej mamou a bol s toho veľmi príjemný jednorazový zážitok len odporúčam
Mne by sa páčilo keby to bolo v tajnosti iba medzi svokrou a mnou.
Ale musím poznamenat že svokra nieje žiadna modelka, ma peknú tvar ale postavu má už skor k svojmu veku má 55 a je baculka, strašne rád by som videl aké ma prsia a pohral sa sňou.
Bráni ti v tom len tvoje svedomie je to na tebe a hlavne na nej ako sa k tomu postaví
Myslím že ak by mala vypité tak by si aj dala povedať, len sa obávam aby sa stým nezverila svokrovi alebo manželke *8*
Chlapi ,nerobte to, za pár chvíľ rozkoše sa vám zrúti cely život ,rozbijete vzťahy celej rodinne, Manželka sa rozháda s matkou,matka s mužom,a možno sa pobijete. A tá hanba 😞, Radčej si vrzgnite s kolegyňou,alebo susedou, alebo hoc aj s veveričkou, len nie so svokrou.Fúj ,keby môj zať mal takéto myšlienky, takú by som mu tresla po papuli, že by ho to ihneď prešlo.
Ja som podobne na tom. Mam na ňu chut, ale neviem ako zacat. Bojim sa toho, ze ma odmietne
Zaujímalo by ma či ma niekto reálnu skúsenosť ale nie vymyslenú.
Tiež som roky mal chuť na svokru, túžil som ju poriadne pretiahnuť a vylízať... vždy som ju pekne vytancoval, vystískal, poobchytkával jej chutnú riťku,pri tanci som jej vždy strčilm stehno medzi jej stehná a obtieral ho o jej piču a poobtláčal jej fajné kozy, využil som každú príležitosť na to aby som sa jej mohol dotýkať, ale žiaľ neprekročil som rubikon...neodvážil som sa na ňu udrieť v tomto smere...
tak isto to mam aj ja uplne, niekedy cítim že by chcela viac lebo ked mi napr. blahoželá tak stále pery drží dlho na mojej tvári
Máš pocit ze môj zážitok je vymyslený??
nie prečo si to myslíš? vobec
Zato ze si písal vyššie že nie vymyslené príbehy ale pohode
rad by som ju počul stonať pri sexe
Predomou chodí v spodnom prádle a tvary sa ze nevie ze som tam
ja by som bol rad keby ma niekde nachytala naheho akoze nahodou :)
mňa síce nahého akože náhodou nenachytala,ale našla mi náhodou fotky.ako moja žena leží z roztiahnutými a ja jej dráždim pičku,ako jej ju lížem,ako nad ňou stojím z poriadne vztýčenm kokotom,ako mi fajčí a ako je v pičke žaluď spredu aj odzadu.povedala mi že ich našla a spálila.
no a nahú som ju videl dvakrát.raz ked som vpálil do kúpelne a nevedel som že sa sprchuje.a raz ako spí odkrytá a holá z rúčkou pri pičke.mala poriadne chlpatú veveričku.prišiel som k mojej tak vzrušený že som sa neudržal a musel si hned zatrtkať.
no a raz vošla potichu do vedlajšej izby,dvere boli otvorené.mysleli sme že už spí,tak sme ich ani nezatvorili a trtkali odzadu.žena ju ani nezbadala,mala hlavičku pritlačenú pritlačenú do vankúša aby ju nebolo tak počuť.videla ešte asi zo 20 zásunov,už som nemohol prestať,cítil som prichádzajúci výstrek.poriadne ma vzrušovalo že sa pozerá.vytrhol som ho z pičky v poslednej chvíli.ona pozerala ako tri dávky semena leteli až na vankúš pred hlavičku.a ostatok bližšžie a bližšie.ked som dostriekal usmiala sa a odyšla.ešte prstom na ústach ukázala aby som mojej nepovedal že sa pozerala.
A zobudil si sa si svojím malým kokotom v ruke
ma strasny sexepil zrelej zeny
ked sme boli pri mori a ona lezala na plazi s roztiahnutymi nohami stale som si predstavoval ake byt to bolo byt vnej. *2*
Veľmi dôležité je to aký je vzájomný vzťah partnerky a jej matky. Ak ke príliš dôverný a kamarátsky určite ani len nepomysliet na také niečo ani v najtajnejsom sne. Ďalej aký má vaša svorka vzťah k svojmu manželovi je dôležité a samozrejme aky dôverný vzťah mate vy so svokrou. Určite to môže byť vzrušujúce ak je svorka príťažlivá a ešte aj milá a prítulná k vám ale na druhej strane je to ruská ruleta a hra s ohnom. V zlomku Sekundy môžete prísť o vzťah
je to komplikovane presne ako pises
Presne ako píšeš ruská ruleta.. nikdy nevieš ako sa to môže zvrtnúť... jedna z bŕzd kôli ktorej som to nedal...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Okrem toho, že si si kokot honil si ženu nemsl
Chlapi.. toto mi asi neuveríte, no to čo sa mi stalo včera bolo pre mňa fantastické.. bol som so svojou budúcou svokrou v saune.. boli sme tam sami, tak si ľahla.. ja som sedel pri jej nohách a jemne a opatrne som sa jej chcel dotknúť medzi nohami. Nijak sa nebránila a už ked som sa dotkol, tak začala stonať akoby to už dlho nerobila.. dal som do nej jeden prst, už bola mokrá, tak som dal 2, no bola pekne úzka, čo ma naštartovalo najviac.. v tom sa dvihla, že čo to robíme.. nereagoval som na to, len som jej zobral ruku a dal ju na moj tvrdý penis.. zase stonala.. no všimol som si pred saunou ďalších ľudí prichádzať práve k nám.. Tak rozprávam, že niekto ide .. v tom sme skoncili a tvárili sa že sa nič nestalo .. Dúfam, že na budúce už z toho bude niečo vic..
Možno mi tu neuveríte no ja som sa o toto chcel podeliť s vami.
A noc skončila a prestal si si honiť
Nepočúvaj neprajníkov. Môj známy to urobil a odvtedy už žena nikdy nebola tá čo ma pravdu a on bol najlepší zaťko na svete a nevadilo ani keď zmizol na týždňový trip. Po otázke či sa nebál že to praskne, povedal: "Však to nie je sopľaňa čo bude robiť scény" *3*
ani moja svokra nieje na zahodenie… Často si predstavujem ake by to bolo.. nikdy som ju nevidel nahu ani ona mňa , ale vedel by som si predstaviť ako ju mám na styroch pekne od zadu jej stiahnem nohavice nohavicky a od zadu ju pekne vylizem celu atd… :)
Mať chuť na matku, ženy ktorú mám rád je choré a maximálne uchylné.
Tieto pičoviny čo píšete o svokre si nechajte pre svoje honenie. Svokra je min o 20 rokov staršia a má myslenie úplne inde ako vy hoňoši. Matka svojej dcéry sa s takými hoňošmi ako čo tu píšete nezníži
vopchaj si ho do úľa a pobúchaj, hned ta prejde mysliet na svokru *244*
Ja som videl pícku svokrinu minulé leto.
Mala kratase a jej trčala mal som veľkú chuť na ňu
však.....ukážte tie svekruše, čo chcete dať
Ma niekto podobne predstavy ? alebo realne zazitky ?
toľko snov.............................a tak málo realu.
Skúsenosť nemám ale myslel som nato. Mal som vzťah kde z mojej strany o nič (do života) nešlo. "Svokra" - rozvedená baculka bez záväzkov, často počúvala ako si to rozdávame vo vedľajšej izbe. Pozorovala ma a ja som jej dával príležitosti. K ničomu však neprišlo. Dnešných svokrovcov si vážim a radšej si výhodnom...
Pre Boha živeho.Keď len niekto vyslový slovo svokra tak mi je okamžite zle od žalúdka.
Ja som sice nemal svokru ale mal som kamosku a aj jej mamu. Musim podotknut ze jej mama bola o dost sikovnejsia vo fajceni ale dcera zasa dobre sukala.. *18*
Vždy je lepšie môcť vnímať svokru aj ako ženu a obdivovať jej sexepíl ako na ňu len nadávať a priať to najhoršie. Ja mám už druhú svokru a k obom som sa vždy správal s úctou a aj obdivom. Ich ženský pôvab a nahé krivky ma vždy lákali a mám aj to šťastie, že som ich spoznal. Je to vzrušujúce vedieť čo skrývajú pod šatami a tak, keď mám šancu, mi občas ujde ruka a nežne, zľahka tie krivky pohladím. Myslím, že taká hra vyhovuje nám obom. Ona cíti záujem a pozornosť, ja mám úžasný pocit z dotyku jej hebkého mäkkého tela.
Tiez mavam chute na svokru, a aj moja si to uz vsymla. 🤭
Dúfam že ti jej manžel rozbije papuľu a tvoja chúďa manželka sa vyserie na teba a nájde si poriadneho chlapa na úrovni ty úchylné uslintané honibrko