Sex v Malých Karpatoch

Spolocne stretavky na diskretnych miestach

Mal by niekto zaujem o prijemne stretavky v diskretnych zakutiach Malych Karpat v blizkosti BA...? Vytvorme zaujimavu skupinku, kde si budeme spolu pekne uzivat... Miesta sa mozu menit podla zaujmu... Piste sem a nieco dohodneme...
sme za vytvorme nejaku skupinku
Ahoj odkial ste ? jasne mozeme vytvorit skupinku, kde budu muzi, zeny i BI jedinci
som za pridam sa k vam kde kolvek v karpatoch
Pekný deň!
Môžu sa pripojiť aj staršie ročníky?
Ďakujem.
Sme párik a radi sa pridáme. Príroda je nádhera.
Ak naozaj máte záujem o sexuálne harašenie v diskrétnom prostredí v prírode (pred chatou )aj v chate ,v romantickom , bezpečnom mieste (oplotený pozemok) s krásnou panorámou hradu oproti ,tak vás pozývam.Sexy hrátky ,SW párty párov, ktoré vedia o čo ide a sú tomu naklonené!Občerstvenie samozrejmé, sprchy s teplou vodou ,solárne sprcha vonku s panorámou hradu
Tiež som za túto skupinku ,žijem v podstate v Malých Karpatoch
tiez som za :) velmy rad sa pridam
Veľmy ???? Preboha ?

Alebo si robíš srandu ?

Oprav to !
Prosim, kto ma vazny zaujem o taketo stretko, nech mi do spravy napise, ci sa jedna o parik, samotnu zenu, muza, ci ste BI, Vase miery ( vek, vyska, vaha... )...skusim dat dokopy vyvazenu skupinku... Kludne napiste Vas zaujem, co by ste chceli skusit v skupinke, co Vas laka...
Najblizsie stretnutie by mohlo byt cca o tyzden , dva cez vikend niekde do okolia BA... Spravili by sme si mensi vyletik na diskretne miesto, kde si to potom mozeme spolu pekne uzivat...
Podmienka je absolutna diskretnost, zdravie, bezpecny sex...
Ozvalo sa pár záujemcov, tak malé upresnenie. Táto skupinka by mala byť na príjemné zážitky, kde orientácia až tak nerozhoduje, ale skôr dobrá nálada, zážitok, vzrušenie... Samozrejme diskrétnosť, zdravie a úroveň je potrebná. Bolo by fajn, ak by sa prihlásili aj páriky, ktorých to láka vyskúšať, alebo i baby, chalani, ktorí to chcú skúsiť, alebo i tí, ktorých láka BI skúsenosť. Nehanbite sa a píšte....
rad by som vdel aka odpudis buzikov z takeho stretnutia?
Ahoj, toto nebude problém, ak sa prihlási viac parikov, a vykryštalizuje sa skupinka
Ahoj.
Sme pár, chceli by sme sa opýtať kedy bude ďalšie stretnutie? S pozdravom pár z PK
Ahoj rád by som to skúsil v prírode ja z Pezinka
Ahoj rád by som to skúsil v prírode ja Pezinok
tak nieco by sa dalo dohodnut, ak by sa este niekto nasiel, vikend ma byt fajn
Ahoj ak sa bude niečo konať dajte prosím vedieť
Ahojte najblisia akcia?Ja z Ba dik za info
najblizsia mozno v nedelu, ak sa este prihlasia dalsi....
Parik, zienka na dnesny vylet do Karpat?
Rad sa pridam je fajn spojit pekne veci priroda a sexik
rad sa pridam, som z BA len termin treba dat dopredu :)
Ahoj, ako sme sa bavili rad by sa pridal.... napis potom presnejsie co a ako
Ahojte,
kedze sa Vas nakoniec prihlasilo viac, za co sme radi, tak sme sa rozhodli, ze prve stretnutie sa uskutocni 28.4.2019, a o dalsi tyzden urobime dalsie stretnutie, aby sa terminovo vyhovelo vsetkym.
Takze by som poprosil vsetkych co maju teda zaujem, a maju cas 28.4. nech mi napisu, aby som to vedel dat dokopy. Prednost maju pariky a zeny... muzov doplnime iba do potrebneho poctu. Vitane su aj neskusene pariky...radi Vam vsetko ukazeme...
Podmienka je diskretnost, zdravie, bezpecny sex...mozna je vymena partnerov ( ale nie je podmienka), Bi aktvity... vsetko ale po dohode s partnerom...
Stretnutie sa uskutocni v Malych Karpatoch, miesto a cas upresnim vaznym zaujemcom.
Tak prosim piste, tesim sa na stretnuie a na Vas...
Ja sa rovnako rad zucastnim takejto zaujimavej akcie.
Velmi rad by som spoznal nove zaujimave zeny a samozrejme aj pariky :-)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj, nezabudol dom, ale počasie nemá byť dobre, takže to posúvam, zatiaľ predbežne na 1.5. A i parikov je zatiaľ málo, takže bolo by dobré, aby sa ešte ozvali. Samozrejme všetko je diskrétne, nemám záujem o socky a podobne indivíduá, má to byť príjemné stretnutie s fajn ľuďmi.
Ahojte...nahodou sa tu nenajde nejaka zena alebo par na bike alebo hocico aj pocas tyzdna po praci atd?? Chodim vacsinou tak okolo 15 od ciernej vody smer jur raca karpaty alebo potom opacne na ivanku a dalej...Tak ak by sa niekto nasiel kludne piste a dohodneme nieco...*6**4*
a co male karpaty okolo Smolenic?
AK JE TAM KDE NAHOTITI TAK SA PRIDAM
Chystá sa niekto blízkej dobe oblasť majdan stretko?
Ahojte, pocasie nam velmi nepraje, ale skupinka ludi sa uz dava dokopy. Takze pockame az sa pocasie vylepsi a spravime si pekny prijemny piknik v prirode.
Ak by mal zaujem sa pripojit nejaky zvedavy parik, radi privitame. I neskuseny, to je skor vyhoda, nehladama promiskuitnych ludi, skor takych, ktorých to laka, a maju chut skusit nieco ine, prijemne a vzrusujuce... Takze nehanbite sa piste...
A akonahle sa vylepsi pociasie, tak sa vidime....
Pocasie je stale zle... ale vydrzte, raz sa zlepsi :) Zatial to vypada, ze by mohla byt celkom fajn partia. Dokonca aj dve...
Jedna s fajn parikmi a druha BI partia iba muzi.
Ak teda maju samotni muzi zaujem aj o BI akcosku, tak nech mi napisu, a dam nieco dokopy.
Pariky a zeny samotne tiez nech mi napisu, nech viem, ktore su este aktualne, a kludne sa mozu ozvat dalsie, cim nas viac bude, bude lepsia zabava.
Miesto uz mame celkom fajn, takze caka sa len na pocasie...a Vase sukromne spravy, aby som to vedel dat dokopy.
Samozrejme pre vsetkych plati absolutna diskretnost, zdravie, urovena samozrejme hygiena...
Viac neskor....
Ahojte, tak ako dopadla tato dlho planovana akcia? :)
Ahoj,
stretnutie bolo, ale nakoniec sa zisli len 3 pariky a 2 muzi... Kedze to tu zakapalo, a ziaden parik sa viac neozval.
Tato skupinka zatial nema zaujem sa rozsirovat... ale ak sa najdu dalsie pariky a muzi, mozeme nieco nove dohodnut...
To bolo, podľa mňa, jasné od začiatku, že pod pláštikom otvorenosti, tu gay partia chce organizovať stretká. Des. Ste des normálneho sexu. Ste všade. Robte si svoje na svojom. Kto si chce normálne ľudsky a prirodzene nájsť k prirodzenej prírodne a evolučne účelnej ľudskej sexualite nájsť partnerov, narazí na tepľošov a úchýlakov. Mal by to admin sledovať, a oddeliť takéto pokusy. Skupina “Bi” Ťa prezradila. Pane Bože...
No, myslim, ze aj to je celkom velky uspech 8 ludi aby sa stretlo takto...
Ahojte,ja by som sa rad pridal k takej skupinke a mozem ist aj cez tyzden
ahojte,
ak by bol zaujem, mozeme skusit nieco zorganizovat aj tento rok... samozrejme diskretne a bezpecne...ak ma niekto zaujem, bike...nech sa ozve sem...
Ahoj. Ja som zvedavy na tu bezpecnost v tychto casoch. ;-)
Ale inak sa rad pridam. Len v lepsich casoch. *4*
Pridám sa ... a môžem nájsť pár zaujímavých miest v strednej časti MK
Ahoj, pridám sa rad, nahotu milujem.
najdem par turistov/cyklistov co by si nechal pozorovat na kludnom mieste v obore Biela skala?.... miesta mozem odporucit :-)
Dnes niekto zena par na bike male karpaty?
Pôjde dnes niekto komu môžem fajčiť cez Pezinskú babu počkám na parkovisku
Ahojte,
vypada to tak, ze uz od juna bude vsetko v podstate v starych kolajach...Takze by sme mohli nieco vymysliet, nejake prijemne stretnutie v lone prirody... Skuste mi napisat, kto by mal zaujem, a coby ste vsetko chceli... Idealne aj pre neskusene pariky, ci mladych chalankov...slecny...
Nehanbite sa piste, cim skor, tym skor si pekne uzijeme... samozrejme diskretne, bezpecne, na urovni...
Vypada to tak, ze by sme mohli dat stretko v prirode 21.6.2020, ak sa nam este prihlasi par ludi...idealne pariky...viac info neskor, ked budeme vediet cca pocet a zlozenie ludi...
Ahoj dasa kvam pridat som muz mam 40
ahoj tak ako dopadlo druhé stretnutie ?Bolo to už lepšie? Užili ste si to na výlete?
ahoj boli sme, ale len styria, traja muzi a jedna zena...a bolo fajn, bolo to skor BI stretko :)
Nabuduce napis spravu. Rad sa pridam.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Som ďalší co sa pridá keď dáš termín.
Ahojte, tesi ma Vas zaujem o stretko... ale zatial to vypada, ze by to bolo skor BI stretko, sami muzi...zeny sa nam nejako hanbia prihlasit, ani pariky sa nehrnu...
Ak by ste mali zaujem o BI stretko, tak mi napiste potrebujem aj Vase zakladne udaje, aby som to vedel dat dokopy...
A potom sem hodim nejaky prijatelny navrh terminu stretka...
Rad sa pridam ak to bude v nedelu
Ahoj, moze to byt v nedelu, ma byt dobre pocasie.... Stretko napriklad okolo 9,00, kratky vyletik do prirody, kde by sme si spolu pohonili, pofajkali....pripadne ak bude chut aj viac.... Kto ma vazny zaujem, nech sa mi ozve a dohodnem, kde a kedy sa stretneme...
Ahoj nechystas sa do karpat aj tuto sobotu?
Ak by bol zaujem o diskretne stretko viacerych muzov, ci parikov v prirode v okoli BA, napiste sukromnu spravu...
Navrh terminu 15.9. poobede, alebo v nedelu 19.9. dooobeda... Napiste, kedy by sa Vam hodilo... a co by ste chceli... pozadovana absolutna diskretnost, zdravie...uroven... (upravené)
Teraz v okolí kamzika niekto stretko?
Co tak skusit nejake prijemne stretko, oteplilo sa, vonku je fan. Nejaka prijemna partia ludi... Ak mate zaujem, tak napiste, skusim to dat opat dokopy...
Super rad pridem treba upresnit presne miesto
cauko, vies sa aj blizise opisat, ak bude nejaka skupinka tak sa ozvem, ake uz mas skusenosti, co mas rad a pod...
To znie veľmi fajn. Kde by to bolo?
cauko, vies sa aj blizise opisat, ak bude nejaka skupinka tak sa ozvem, ake uz mas skusenosti, co mas rad a pod...
Ahoj,k sa bude niečo konať daj mi prosím vedieť miesto a čas dakujem.
cauko, vies sa aj blizise opisat, ak bude nejaka skupinka tak sa ozvem, ake uz mas skusenosti, co mas rad a pod...
Vypada to tak, ze buducu nedelu by to slo... kto by mal zaujem tak nech mi napise sukromnu spravu a doriesime termin a detaily... Vonku ma byt pekne, tak preco to nevyuzit na prijemne stretko....
A hlaste sa aj tu, nech viem, kolko ludi bude mat zaujem... (upravené)
Ahoj pridal by som sa niekam ist na bike a potom si uzit. Ak sa bude konat nieco dajte vediet rad pridem
cauko, vies sa aj blizise opisat, ak bude nejaka skupinka tak sa ozvem, ake uz mas skusenosti, co mas rad a pod...
Tak počasie ma byť v nedeľu fajn, záujem o stretnutie prejavilo zopár mužov, tak stretko sa bude konať, bude fajn, ak sa ešte niekto pridá. Stretko bude v nedeľu, o 10.00 hod. na Peknej ceste v Rači. Bližšie info dám tým, čo sa mi ozvu do správy. Zatiaľ pekný deň a teším sa na stretnutie.
Na nedeľu hlásia pekné počasie, miesto v prírode je fajn, príjemná zostáva mužov je zárukou super zážitku. Ak má ešte niekto záujem sa zúčastniť vzrušujúcej party, tak sa ozvite, dohodneme sa. A kľudne aj bez skúseností, zaucime, ak Ťa to láka skúsiť.
Uz aby bola nedela trochu biku trochu dobreho sexu
Smolenice milujem, tam má jebal pokiaľ na to neprišiel manžel...
Ahojte je tu seriózna baba ktorá rad bicyklujem a chcela no dať maly výlet v okoli Pezinka ,Modri alebo Bratislavi ???ak áno kľudne nápis správu ,pokecame .
ahoj niekedy v blizkej dobe ist do toho znova? zajtra doobeda som tam pripadne sa niekedy mozme dohodnut
Dnes malé Karpaty? Nájde sa milá slecna?🥰
A nejaký párik i samotná žienka, na úpätí Karpát neďaleko ba Raca man chatku
Dnes do poludnia sa chystám na honku v Karpatoch. Okolie Bratislava, Svätý Jur, Pezinok, Modra. Kto by rád skúsil niečo nové? Môže sa pridať alebo len tak pobicyklovat alebo prejsť sa
opekacka nad racou, parik, zienka?
Blizi sa jar... a opat moznost prijemneho stretavania prijemnej skupinky v prirode. Samozrejme diskretne a ma urovni. Zdravie a bezpecnost je podmienkou. Idealne pre zvedave pariky, muzi, zeny ci i zvedavi neskuseni chalani... Bi sexualita je mozna po dohode...
Ak mate chut, napiste a skusim dat dokopy prijemnu skupinku, a ked sa otepli, mozme dohodnut stretko...
Kamoska nie len na turistiku.....popripade parik
dnes kamoska alebo parik,,,,,,do prirody.....ba a okolie
sobota 1.7., bratislavcanka alebo parik dnes MK?
Kamoska alebo parik.....u mna na chatke drink?
Ahojte, co tak spravit po nejakej tej dobe zas prijemne stretko v prirode ? Zdravie a bezpecnost je podmienkou. Idealne pre zvedave pariky, muzi, zeny ci i zvedavi neskuseni chalani... Bi sexualita je mozna po dohode...
Samozrejme diskretne a na urovni.
Ak sa prihlasia len muzi, spravime BI stretko...
Nehanbite sa a napiste, nieco dohodneme...
Opekanie nad Racou? Parik, zienka ?
Blizi sa jar... a opat moznost prijemneho stretavania prijemnej skupinky v prirode v okoli Bratislavy. Samozrejme diskretne a na urovni. Zdravie, diskretnost a bezpecnost je podmienkou. Idealne pre zvedave pariky, muzi, zeny ci i zvedavi neskuseni chalani... Bi sexualita je mozna ...
Ak mate chut, napiste a skusim dat dokopy prijemnu skupinku, a ked sa otepli, mozme dohodnut stretko... (upravené)