Honenie / sex v nemocnici

Som. V nemocnici Mám problém

Ahojte
Som v nemocnici a chcem sa opýtať ako to tu je z honenim a podobnými vecmi ďakujem
Podaktori to uz prehanate, nemyslis?
Ani nie proste je to prirodzená vec
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Chodte si vyhonit do krematoria alebo na cintorin k mrtvym ;)
Asi veľký zdravotný problém nemá, ale veľa zvodných sestričiek a lekárok okolo seba.
Presne tak môžem aspon hýbať rukami
Honte si vsade kde sa len da, v nemocniciach, na verejnosti, v mhd a vsade kde je mnozstvo ludi
pozor, verejne obnazovanie a onanovanie konci na psychiatrii. tam vas priviazu o postel, a uz si nevyhonite *3*
jasne v nemocnici je to povolene normalne na chodbe :D kks take otazky, kde sa tam nudis tak si vyhon pod paplonom a hotovo
Asi velmi nie. Nemocnica nie je na to vhodne miesto. A zdravotne postihnuty v opatrovatelskych sluzbach maju taktiez problem. A o mnoho vacsi nez ty. Si mozno tyzden v spitali a uz ta trapi ze sa nemozes uspokojit. Vacsina ludi v opatrovatelskych sluzbach nema sancu cely zivot.
uz by sa sem zisiel admin ktory by tieto nove sproste nove temy mazal,a to iste by cakalo aj uzivatelov... Chore mozgy uz... Ze sex v nemocnici? hlupak na ntu zalozi taku temu, a co ti kto ma pradit, ze v nemoc izbe sa sulozi, ze setricka netrpezlivo caka ze taky tupec tam je hospitalizovany?? neblaznite