perverzita

zo zvedavosti

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj mi si sem tam s priateľkou dáme lajnu a vtedy sme dosť perverzny 😁raz som jej lizal 2 hodiny
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
asi im musis dat navod :) pre kazdeho je perverzne nieco ine...
Na stupnici perverzity od 1-10 je toto -5.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Moja ex ma vyhonila vystriekal som jej to do dlane a dala to z lízať psovi
Verím. Poznám ženu ktorá si nechala psom lízať
Ahoj Monika! A pácilo sa to to? ( mi z manzelku z casu na cas to robime v trojke z nasim hafanom)
Pridáme sa. 😉 Napíšte kde a kedy. Zozname sa.
By som chcel skúsiť dievča po sexe z psíkom
Tak to to ma rajcuje bolo to super?
si originál otvorená žena to sa nám páči , nemáš zábrany priznať čo druhí tajne robia a zatĺkaju*4*
To sa ozaj zo psom da???...............
Príspevok bol zmazaný.
Dobrý methanphethamin do žíl a poďme sukat perverzne ženy muži transky.. A tak to je.. Až sa zvažujú a zväzu tie kundy na dlhšie a na dlhšie.. Tvrdšie sak im po každý krát logicky pristupuje.. Je to prirodzenou chemický proces.. A tu ja vždy koncim

Lebo dá sa ísť aj dalej

Ale to je pre takých ako bol Ted alebo Gary.. USA. Bandy a Ridgway. Doplňte vzdelanie
Sorry za tie chyby.. Ponáhľam sa vždy.. Snáď tomu je trochu rozumiet
Máš apsolutnu pravdu dobre si streliť do káblu a je jedno kdo je po ruke hlavne ze ho ma v merku.. Rád bych sa pripojil...
hodinku lizačky dávam bežne ................................bez podpory
Každý podla mňa niečo iné, jeden fajku, jeden piss, jeden sex na verejnosti. Ja hovorim, že netreba nič odcudzovať. Treba skúsiť čo sa dá(okrem toho z čoho ťa napí na vracanie). Nikdy nevieš čo sa ti zapáči. napríklad ja som otvorený všetkému, pissu, obojsrranným anánym hrám, sex v skupine bi hry ak to partnerki vzrusuje. Nič neodsudzujem pokial to nie je vyslovene nebezpečné. Skúsiť treba proste všetko čo sa dá aby človek nelutoval, že niečo nevyskúsal. A perverz, ktorý je super je striekanie do picky a poto si to vylízať, fisting, sounding, piss, gangbang, gloryhole a veeela dalsich.
Ahojte. My z manželkou máme jenu z viacerým uchilok a ta sa nám páči dirty panties. Spoločne Voňať a lízať je nohavičky po čelo dni nosenia. Vzrušuje nás to oboch. Tiež neodsudzujem iných za uchilky.
To je super uchylka. To sa mi dost paci. ;-)
Sukat niekomu hrdlo a on sa pri tom pozvracia a ty sukas dalej.... az sa nevystriekas.......😌😌😌😌
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tak to je ozaj silná káva, ale byť v pozícii,, papať,, to by som nemusel
chuda moje...:-)) to musela byt teda skusenost, asi nic moc...
mna celkom bere ked ma cubka fajci a druha jej pri tom cura na hlavu :)
Milujem sex cez menzes pekne s výstrekom do nej
S partnerom podobnej natury nie je asi nic max perverzne...mam rada bdsm (som switch), trojky, swingers, piss, fisting, hracky (a velmi rozne formy ich pouzitia ), sex na verejnosti, a velmi sa mi pacilo zasunut mojho do inej ked som lezala pod nou v polohe 69 a lizat striedavo jeho gule aj ju pri tom ako ju sukal.
Lyzanie semena po sexe a aj po trojke ked jeden lize po druhom
Lizat a sukat vystriekanú je top. S vami by som si užil😉
co ja by som dal za to keby moja chcela aspon polovicu z toho co ty...
žiadať od ženy aby si pred jebačkou sadla na ježa holou riťou
Zazili sme vselico, piss obojstranne aj do ust.. Rad ju celu vypijem, sex v silonkach, vystriekal som ju a potom vylizal, squirt pekne do ust.. Lizanie analu pravidelne..
A este som zabudol foot ktory oblubujeme obaja
Krása, to by som si aj ja prial. Také niečo zažiť.
Ja milujem aj keď ma celého nielen že ociká ale napríklad aj opľuje to je best
Perverz je široký pojem ale je to vypnutie od pravidiel bežného spoločenskeho života.
Ja som ženatý a vôbec nie gay ale už od puberty má zrušuje keď som nahý pred starším mužom keď mám penis hlboko až ma napína a hlavne keď ma pri tom ako mi ho zasuva hlbšie a hlbšie drží aby som sa nemohol brániť. Nie keď som zviazaný či spútaný ale keď cítim že má váhou tela drží v jednej polohe až pokým nezacitim semeno tečúce do hrdla.
Perverz je únik do vlastného sveta ale každý má rád niečo iné.
So ženou by som to nevedel, so ženou sa pomilujem ako najväčší romantik ale keď som sám so starším mužom tak nemyslím na nič iné ako na to že má použije ako štetku a potom si pokecáme pri káve ci pive ako dvaja chlapi.
Normálne som sa vzrušil pri tej predstave, veľa podobných zažitkov.....
*114*
Hej hej je to vzrušujúce a ešte lepšie je sedieť nahý a rozprávať sa o tom.
Keď si spolu rozumejú v pri ani látok a sex je o 200per fakt krajší... Tak sa dá aj u letieť cez čiaru...
Prišli sme domov vypité hodne vína, chcela už dlhšie cikať...,, nie ideme šukať,,... po chvíli jej vyliezli oči z jamôk, tiekli slzy keď vnikala ruka do kundy a tlačila na mechúr...,, ty hajzel,,... stonala...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
presne tak, pre kazdeho je ta hranica ina...niekto povazuje za perverzne uz aj prstovanie kundy a iny zase vyprask holej ritky na ulici... ja by som rad stretol zenu na rozne chutky ktora by sa nehanbila a mala rada nahotu.
Perverzne by bolo pre mňa mozno dostat do postele mladeho panica. Co este nikdy nemal sex.
Ja som dlhšie túžil po tom sa vyčúrať žene pri anále do zadočku.
Ja zas tužim hladit krasny zadok v autobuse na nejakej dialkovej linke...len sediet vedla nej a nezne ale nenapadne ju hladit po kraji siloniek na stehne a byt stale odvaznejsi...aby si ale nikto nic nevsimol...a ona jasne ze ano...len by sa jej to pacilo a uzivala by si to.
Ja napr vôbec nie som na piss, nič to so mnou nerobí. Raz partner mi roztiahol zadok gyno-kliešťami a vyčural sa mi tam pri jednom hraní. Odvtedy si na tej spomienke bežne masturbujem. Občas sa stane niečo, čo v tom momente ti vôbec perverzne nepríde a aj keby áno, je to potom mega spomienka.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Nie som gay, ale podržať ritku nejakému havkovi by bolo vzrušujúce.*49*
No ale zoofil tak trosku budeš ;)
Prasim kamošku ktorá vyžaduje piss do úst,zadku.Siesti naraz ju rozobrali.proste všetko možné perverzné čo sa dá.Je taká sexuchtiva,že začala pri jebacke pozerať zoofiliu.A teraz už rozpráva len o Tom ako ju pes tetka do zadku,strieka do úst.
Ja tvrdim, ze pokial to chce a paci sa jej to..... nemal by to nikto odsudzovat.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ked moj sa kuka ako fajam ineho a potom mu dam papat
prst hore aj pre neho. Musí ťa veľmi ľúbiť
Aj ja chcem lyzat psie semeno z teba.
Monika ja by som sa velmi rad k tomuto podujal. Ak ozaj mas zaujem napis spravu
Teba chceeem *21**15*.....................................
Fuuu to aj ja ja chcem musí to byť pekný zážitok
tak to by bolo niečo neskutočné, si žena podľa môjho gusta
monika je originálna ako vždy*18**71**162**473**473**265**2*
Ja sa hlásim 😜 a nebránim ničomu
Ahoj Monika ja by rad vylizal ak mi dovolis
Tak neviem.....sex cez menzes je perverzný ?
Raz sme sexovali v parku bola to rychlovka, nevydrzal som dlho a vypustil som celu davku do jej muslicky, ked sme prisli na byt vyzliklasa, stiahla mokre gatky, sadla na okraj postele a povedala: teraz mi ju vylíž! Pravidelbe ma krmi vlastným semenom
Je to mega pocit ked to robis ze
Mam otazku. Skusal niekto kombinovat 2 druhy popers pri sexe?
To by zaujimalo aj mna tiez ma to uz napadlo ale este som neskusil
Ahojte, ja zas rad prehltam semeno. Samozrejme najlepsie je vystrek do ust ale obcas sa neubranim a chodim papat semeno z kondomov na privatik od ich zakaznikov.

Ak by sa chcel niekto na to pozerat alebo sa pridat a je diskretny/-na tak sa rad real podelim o zazitky.
Zamna najväčší humus je všelijaké to prepichovanie a odrezavanie zivych časti....
čo je perverzne???
ja som subka mam rada ak som v pozícii poslusnej otrokyne neviem čo je perverzne zatial všetko čo som robila bolo hlavne priijemne *4**21* krom fekalii a trvrdeho nasilia ,bolesti nemam zábrany.
Ja napríklad dlhodobo snívam o riadne perveznej trojke ale este viac gangbangu. Kde bude žena šukaná do všetkých otvorov, double vaginal, double anal, sendvič, rimming. Obojstranný piss do úst. Aj keby má žena už poriadne vymrdaný anal tak do analu by sme sa všetci vymocili. Pitie toho mocu zo zadku do úst. Strkanie rôznych predmetov do otvorov, jedlo strčiť do zadku a potom jej ho z tade zjesť. Plutie, facky a sprostá mrava. Samozrejme na zaver všetci sa jej vystriekat do zadku. Keď je žena submisivna ja nepoznám hranice a fantáziu mám nekonečnú
Ktory muz sniva o tom ze bude vylizovat picku manzelke svojej a pekne ju naplnim
Ešte taku nájsť to by bolo....taku b som bral
Ja som skúsil piss milujem to ocikal som priateľku, páčilo sa jej to potom ona mňa vypil som ju ona mňa tiež, je to super golden rain ... Nectar ... Milujem aj ocikat sam seba .. tak som začínal ie to super 😜
Príspevok bol zmazaný.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahojte. Sme pár a radi by sme to skúsili. No nemáme s kým
Kto už honil počas thaiskej masaži??