ZELENÁ VODA NUDAPLÁŽ

Stretko ,relax

Idem na zelenu vodu na nudapláž ktorá kočka ,pár by tam somnou dnes chcel relaxovať?
Naco hladas, ved ty si samotar.
Aj nove vlakno k Zelenej vode si zakladas. Pritom ich uz je niekolko.
Muragan skus reagovat verejne a nie posielat spravy.
chodievam tam ale uz je to zapelesené rybárskou hávedou ...davam prednost nahoteniu u mna na exkluz. chate nedaleko ,bez rusivých vplyvov ,zvedavcov ,diskrétne naprosto bezpecné nahé café tantra vonku
Rybári sú vždy lepší , než úchylné , choré hovädá , ktoré patria na Cajlu ...
Závidím také miesto............
Dnes by sme išli pozriet bude tam nejaký párik ?
Ahojte..dnes zena alebo parik?rad sa poukazujem:)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ktory par alebo zena zajtra so mnou na nudaplaz v beckove?napiste mi:)
Idem aj dnes na nudaplaz,ma byt pekne..zena alebo par?
...to si fakt podaktorí myslíte, že na Vaše nadržané pozvánky či grupák - výzvy nabehnú /aj ohľadom na terajšiu situáciu/ daktorí jedinci s neodolateľnou túžbou dať sa oblapkávať, prípadne s božskou dôverou k úplne cudziemu indivíduu vytrčiť zadok na uspokojenie vašich nadržaných predstáv?? To Vám ozaj mozog postráda realitu, keď spadne do gatí??
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ide dnes dama ,parik si ponahotit ?
Ahojte.dnes na nudaplaz v nmnv parik alebo zena?budem rad ked sa ozvete:)
Kto tam rad chodi ?a kde sa vam tam paci najviac sa usadit ?
Je dobre na nude na Zelenej Vode?
kto dnes kolo obeda-poobede na nuda??
Dufamze sa tam raz stretneme...minuly rok sme chodili...uz sa tam pozname...
Par alebo zena na nudaplaz v beckove?rad sa poukazujem:)napiste
Už si to písal 5x, ešte Ťa to baví?
Caute ako teraz funguje na nude chodi niekto chcem ist cez tyzden ked uz bude pekne nejaky chalan auto mam ja pojdem z Ilavy tiez ch
Rád by som tam prišiel dnes poobede ,a trochu intimity by bolo super
Dnes bude niekto????????!???!!?
Ako tam teraz . Niekto chodí na sex lebo honku
Ahoj Čo tam aj honjat.na plaze
Chodi tam dakdo odtialto? Dajte vediet...
Ahojte hľadám ženu, ktorá by sa šla zajtra okolo 12:00 so mnou nahá opakovať. Môže to byť v Trenčíne niekde pri váhu alebo ťa mozem vziať na nudaplaž do Beckova (zelena voda) nájdem ženu s chuťou užiť si lúče slnka
Aj si nasiel co hladas?…………………………………………….
Nie, len sa zobudil.................
Bol uz niekdo na zelenej vode tento rok?
Bol som dnes, voda super čistá a už relatívne aj na kúpanie. Bolo tam okolo jazierka cca 10 ľudí, najviac na pláži a zopar samotárov.
Zeny boli tiez ?…………………………………………………………………..
Ešte to tam funguje? Lebo minulý rok tam boli tabule s označením súkromný pozemok a rybári tam vyháňali ľudí.
Určite áno. Dnes som išiel diaľnicou okolo a bolo vidieť, že je tam plno áut. Hneď som lámal polovičku, že tam musíme niekedy skočiť.
Super veľmi pekne ďakujem za info.
Príspevok bol zmazaný.
Nehnevaj sa ale toto na nudapláž nepatrí. Nikto nie je zvedavý na to jak si tam chlapi fajčia ciciny. Dokonca pre nás hetero orientovaných je to hnus a obťažujúce. Tak prečo by sme to mali tolerovať? Takéto veci si praktikuj doma a nie na nude. Práve vďaka takým ako ty sú nudisti vnímaný ako uchylaci a nudizmus na Slovensku je tam kde je.