Je to tu reálne

Trojka

Je tu reálne nájsť reálny pár ci všetko len pisalkovia a každý len krásu hľadá
Ahoj.Čim bližšie na vychod tak nie.V Michalovciach nič nie je.
ak by si bol par tak je to tu velmi realne len muzov bez galerie a casto neserioznych je viac ako vela...co cakas asi tak.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Presne takto to vnímam aj ja. Cena za úprimnosť a riešenie vecí na rovinu je tu spravidla nezáujem a potom sa všetci sťažujú na ojebavacov s polmetrovymi vtákmi ktorým sa často kazí auto a ako na potvoru práve keď majú dôjsť na stretnutie. *3*
Ja vravim. Za dobrotu na žobrotu.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Zaujímalo by nás, čo je podľa "stefan56' hlavný účel prekliatej sauny Palma.
Zdravím tohle máš uplní celkem, pravdu mují taký su tohle slová taký povydám za dobrotou za žobrotu jo nebo kdo druhímu jamu kope sám muže spadnout hlube do tehle jamy jo svámi souhlasím jo
- urcite da!
- akurat ked paru na inzerat napise 200 muzou tak si mozu vyberat...
zdar.. ono chce to trosku prace.... ale je tu doooost parov, co chce pichat s muzom.. :) som mal obdobie, ked som bol aktivnejsi.. a zohnal som niekolko.. aj viackrat som im manzelku prekotil.. a da sa aj dlhodobo zohnat.. ja mam napr uz 5 rokov parik za kamosov postelovych.. ono to ale samozrejme je ako zo vztahom.. ti ludia si musia sadnut.. a to nie je ani v muz-zena vztahoch jednoduche :) natoz v trojici
Nie. Necakaj nejaku realitu .
Za peniaze ako sa hovorí aj v Prahe dom a na amatéroch sex
Niekdy to tu realne nebolo ani nebude!!!
nesuhlasim. je to tu realne. cez tuto stranku som spoznal jedneho chalana, jeden par, jednu dominu a tri normalne zeny - vsetko to boli realne stretka.

Vubec stebu nesouhlasím jo na tehle stránce vubec nic není realní mimochodem všude se lže jo mnej tahle osoba co psala neni realní nikdy tadý realní nebude táhle osoba ma celkem pravdu ja stuhle osobou souhlasím jenom jen stebu vubec nesouhlasím jo nekdo ma prece smulu taký nekdo ma štestí jo tohle pravda jo presne tákhle jo
ba-borec ty seš jebnutej magore jo
Zdravím úplní svámi souhlasím vy máte celkem pravdu jo protože na tehle stránce amateri vubec nic není reálni všude se lže jo pravda
Ak sa pár ako my rozhodne, že hľadá chlapa tak ho nájde behom minúty.... Horšie je ak hľadáte samotnú ženu, toto je nielen na tejto stránke nereálne z pochopiteľných dôvodov
Ale je to tu reálne , aspoň niektorý , my sme si tu našli 3 stretka , aj keď veľa mužov sa dohodne a nepríde , ale ak dáme inzerát a napíše nám 60 mužov tak prečo by sme si nevybrali niekoho kto sa nám aj reálne páči ? Prečo by sme si mali vybrať niekoho kto píše o manželke ako o kurve ???? Áno som cuckold ale od muža vyžadujeme aby bol slušný a k manželke sa správal s úctou ! Muži naučte sa správať a hneď to bude iná debata. Takých ktorým sa páči že niekto o ich manželke píše ako o kurve je minimálne percento !
Vubec ja bych svámi nesouhlasila jo tohle je prece každýho vec jo