Jako zvětšit penis?

chtěla bych se zeptat zda je možné nějakým zp

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda je možné nějakým způsobem zvětšit a prodloužit penis na trvalo? Existují a jsou nato i nějaké tabletky které zvětší penis? Mám přítele a chtěla bych aby ho měl ještě většího. Kdo mi poradí? Prosím pište mi pouze pokud víte jak ho prodloužit o pár cm.
Odměním se.
Ked mas maly, nezufaj.
Strc do ula, pobuchaj.*363**363**363*
Po chvíli vytiahni von,
budeš ho mať ako slon.*22*
:D klasika: mam kamarata, jednemu kamosovi sa stalo... pozri penis sa zvacsit neda! zmier sa stym teda pokial ho nemas naozaj ze trojcentimetrovy potom o sexe len snivaj. Samozrejme ze ak nemas potuchy o tom ako uspokojit sexualne zenu tak ti nepomoze ani bakula medzi nohami to je zas druha vec.
https://www.ruzovyslon.sk/navlek-na-penis-vibro-man/
Skúsil som tabletky, extendery, vákuové pumpy, to bola strata času a peňazí. To neodporúčam. Jediné čo naozaj čiastočne funguje je Bathmate. Jedine s ním som zaznamenal reálne zväčšenie. Ale netreba čakať zázraky. Navyše je to ako s posilovaním. Nie je to trvalá zmena, pokiaľ prestaneš Bathmate používať, po určitom čase sa vrátiš na začiatok. Keď si ale trpezlivý a potešia ťa aj malé výsledky tak Bathmate odporúčam.
V ojedinelych pripadoch aj chirurgicke predlzenie, teda uvolnenie zavesneho aparatu, resp. uponov toporivych telies penisu od lonovej kosti. Nasledne hojenie po zakroku nie je ziadna slast a taktiez hrozi poskodenie penisu po anatomickej aj funkncnej stranke. Rozumny chlap ozelie tych 3-5cm, co sa da dosiahnut touto metodou.
stačilo bi odsat tuk z ohanbia,,pripadne schudnut z brucha