Podvádzať či nie?!

Partnerka nemá rovnaké chúťky ako partner

Ahojte som v ťažkej situácií, s partnerkou sme spolu už 14rok máme spolu aj dieťa. Problém je ten že máme rozdielne chúťky v sexe. Resp. ona je taká klasická konzervatívna žena ktorá ma rada iba klasiku a ja som sa časom zmenil, lákajú ma všetky nové praktiky a celkovo je sexu málo. Ona nechce ani anal lebo vraj bolí, nechce ani 3ku či 4ku lebo je to pre ňu nechutné spolu v jednej posteli toľko ľudí. Čo mám robiť? Nechcem ju podvádzať no zase nechcem ostať do konca života v tomto nudnom kolotoči čo sa týka postele. Ja som za všetko nové láka ma BDSM rôzne pervernosti - proste vyskúšať ešte všetko nevyskúšané... Nechcem sa rozísť kvôli sexu kedže ináč si dobre rozumieme a je nám spolu fajn. Poradte ako toto vyriešiť? Ale rady typu porozprávaj sa s ňou prosím ani neskúšajte nemá to zmysel bolo veľa debát na túto tému aj prísľub že sa zmení no NEzmení už je raz taká a taká ostane mám to bohužiaľ už vyskúšané...
Ahoj, nie si sám. Ja mám taký istý problém. Spolu sme už 10 rokov ale poznáme sa už 20. Čo sa týka sexu tak je to čo rok horšie. Posledné 2 roky spolu spávame tak max 2x do mesiaca. Ona tvrdí, že jej to nechýba ale mne už začína z tej absencie sexu hrabať. Tiež ju nechcem podvádzať. Takže nie si v tom sám *12**12*
Presne sme na tom rovnako bohužiaľ, ja tiež sex max. 3x za mesiac ona je s tým v pohode mne z toho preskakuje a skočil by som na prvú ženu čo ide okolo keby chcela *22* neviem myslel som že sex apetít prechádza ľudí (aj ženy) až okolo 50r nie tak skoro *11*
Tu 50 si nabral kde??? Po 50 sa urcite chut nestraca....
. vtedy to s chuťou a bez "rodinných problémov" začína, kto neverí, nech si počká :)
hanblivá dávam 100bodov si skúsená a hlavne správna žena takže vieš ako to je s chuťou do sexu!*18**114*
Nepodvádzať!!! Spomeň si čo si sľuboval pred oltárom + pohlavná zdržanlivosť ma blahodárne účinky na prostatu. Urobíš niečo pre svoje zdravie
Irony detected. Tridsať znakov.
Ďakujem. Občas aj testy v Mense spravím. 😂
ten nezmysel co si napisal ani nemoze byt pravda a ani sranda...lebo vatsina problemov s prostatou pochadza iba zo zivota bez sexu...lebo v ludskom tele co sa nepouziva chradne degraduje..
Je to práve naopak, z pohlavnej zdržanlivosti ti začne hrabať, ako už tu bolo povedané, a okrem toho sa ti vymstí aj prostata - zápalom a zväčšením.
No po 9 rokoch na amateroch je zbytocne riesit tuto otazku. Ked mas s kym tak smelo do toho, ale diskretne
Na Amatéroch nie som 9rok. kvôli tejto dileme chodim sem pozrieť pekné fotky amaterov a pokecať občas keď sa nájde niekto normálny
. A vies kolko mužov ma milenky ?? To čo nemaju doma hladaju inde .
Je interesantné, že to dámy vedia, a predsa neriešia schodnejšími spôsobmi.
rozhodne nie. ty si sa zmenil, nie ona. mozes to sice spravit na chrapuna, ale chlapske bude sa s nou rozist a riesit si svoje sny. len ich neries na ukor ineho/inej.
Kvôli sexu sa rozvádzať je chrapúnskejšie, ako hľadať riešenie inde. Dvoch v páre predsa nespája iba sex.
moja zase nemá rada orálny sex. dostanem ho tak 2x za rok, tak tiež uvažujem nad tým si zaplatiť nejakú babu na poriadnu fajku, najlepšie dobrý deepthroat. Túžim proste vystriekať hrdlo a zatiaľ som to nemal..
Mna by zaujimalo, ze co pre vas chlapov znamena sex? ...s manzelkou, priatelkou?
všetko aj s jednou aj s druhou aby nebola krivda
Ahojte. Mam manzelku velmi konzervativnu. Vela krat sme sa bavili o tom co by som chcel skusit aj s nou vsetko odmieta. Od nudaplaze, po nahu saunu a trojka, swingers už vobeec. Je fajn ale toto necce za nič skusit. je to pre nu nezaujimave. sex u nas je asi 3x za mesiac. a len ked si poviem . Ona ziadna iniciatyva. Cas od casu si skočim bokovku. Nema sa to ale manzelku nejak nezaujimaju moje potreby......
Asi záleží chlap od chlapa. Pre Niektorých je to len mechanické uvoľnenie. Pre iných naozajstná vášeň spojená s citom. Samozrejme nie je to len čierne a biele. Samozrejme, že sa pozriem na inú a poviem si, že by som ju rád videl nahú a ako mi nasadá na môjho... ale... potom si poviem, že keby pri tom bola aj moja drahá, keby ma chcela vidieť pri tom a že by ju to vzrušovalo a chcela by to aj ona tak to je tak 1000x lákavejšie. Ak by s tým ona nesúhlasila a nelákalo by ju to tak ma to natoľko neťahá. Ak je žena odvážna a dovolí chlapovi viac tak o to viac spolu zažijú a o to menej sa jej bude chcieť v živote vzdať.... hovorím za seba. Určite sú aj iné názory na ktoré sa teším... ciao ciao :)
Výborná otázka, hodnotná aj preto, že z duše dámy. Vôbec to nie je iba o súložení, penetrácii, ide o výmenu nežností, o hru, o kultivovanie duší, mužovej krivkami ženy, o ozdravovanie spaľovaním hormónov... Téma na román.
Príjemný až mystický zážitok!!!*18*
S manželkou je to o láske. S inou ženou je to len sex.
nepýtaj sa nikoho a vyskúšaj si to čo ťa baví. A kvôli jej konzervatívnej povahe a tvojej láske ku nej,,,,NIKDY JEJ O TOM NEHOVOR!!!*18*
Moja manzelka po pôrode uplne stratila chut na sex. Vyhovara sa, vzdy ked je o tom rec sa pohadame a sex tak raz do mesiaca. Pripada mi to, akoby si povedala, ze dieta uz mam a na manzela a jeho potreby kaslem. To, ze niekedy to bolo super a sexu som mal kolko som chcel ani nehovorim, tak to bolo asi u väcsiny. Je to zvlastne ale nenormalne ma vzrusuje aj po siedmych rokoch, hoci ma odmieta. Uz asi 100 krat som si povedal, ze uz nebudem iniciativny, ale aj napriek tomu zacnem a je hadka. Tiez rozmyslam, ze si najdem bokovku
Kedz nechce ta idz pichac do druheho hnizda a ked se to dozna ta naj zna ze to kvoli nej ze uz nechce ona ta nasol si sebe to co cichibovalo
Po 7 r ? Dosť skoro ju to prešlo .. Tak vám to dlho nevydrží .. My sme spolu už 27 r a ide ako za mlada 😋😋😋😋
No ja by som to povedal tak. Na začiatku je iniciatívny v 80% muž tak to je. Žena sa nejak podriadi aj keď sa jej nechce. Samozrejme z tých aktov má žena niečo z toho, v menších percentách. Vyrovnávalo sa tým, že aspoň orál, prípadne mi ho vyhonila. Po x rokoch u nás to bolo asi po 15r, si začne hovori čo ja mám z toho, robiť mu orál, vyhoniť mu ho? Ja som si povedal, mám sa stále doprosovať? Bola nervózna z toho môjho dobiedzanie a ja z toho, že nič nebolo. Tak som si povedal, že už nebudem dobiedzať. Za posledné roky bolo už len cez víkend, lebo ráno nestíha a hlavne sex ráno neznáša a večer je unavená. Po čase už nie je ani víkend, len raz za mesiac, keď má plodné dni, vtedy sa jej chce, teda možno aj inokedy inokedy len o tom neviem. Ja som skúšal všetko možné. Kúpil som pomôcky od výmyslu sveta a postupne sú zapadnuté, niektoré ani nevyskúšané. Moja je presne konzervatívna, s ktorou nepohne asi nič. Porozprávať sa o tom? Možno príde nato. Doteraz keď sme začali vždy bola z toho hádka. Teraz sa ma už vypytuje, že kam idem s kým. Rozmýšľa či nemám nejakú, keď nevyvíjam iniciatívu. No nemám, aj keď som nevedel kedysi pochopiť, ako môžu mať muži milenky, prečo podvádzajú. Teraz po 25r si myslím, že to už viem pochopiť a možno im aj závidím.
Vidíš, toto mám doma už po desiatich rokoch.
Podobne a už po 5tich... *23* Rozdielne chute, rozdielny rytmus dňa, rozdielne očakávania... niekedy si myslím že ešte ah ten mních v kláštore či poniektorí farári majú bohatší sex.život ako ja... *243*
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Prvý odstavec, posledná veta - toto som tu už raz niekomu napísala a bolo na mňa zle, ale nech sa chlapi na mňa hnevajú alebo nie, niečo na tom je
To, že aj ženy majú nejaké predstavy a sny je samozrejmé. Ale prečo by to nemali povedať svojmu manželovi? Veď on by mal byť tá najbližšia osoba v živote. Potom majú možno problém aj s dôverou. Môj manžel vie všetko o mojich snoch, je zároveň môj najlepší priateľ, môžem mu veriť, viem, že ma za nič neodsudzuje. Druhá vec je, že s niektorými nesúhlasí *1*
Celkovo spoločnosť je nastavená tak, že je neakceptovateľné, aby žena chcela sex alebo mala viacej sexuálnych partnerov. Chlapi si pridávajú počet mileniek a ženy, keď nechcú vyzerať ako kurvy, tak uberajú
Ano máš pravdu. Ako sa hovorí, že za dverami spálne je všetko dovolené a zostane to len medzi partnermi. Škoda, že realita je iná. Len veľmi málo párov je takto nastavených. Väčšinou to ženy neprezradia, pomysli si čo som nejaká k-a. Chlap si povie, pomyslí si, že som nejaký úchylák. Takto čas plynie, predstavy a túžby pomaly zájdu časom. Chlap aby mohol milovať potrebuje sex, žena na sex potrebuje milovať, alebo peniaze.
Nemyslím si, že sa dá len tak vzdať svojich túžob. Sexuálny pud je veľmi silný a skôr či neskôr to začneš hľadať inde.
A čo je úchylné je relatívny pojem. Ja sa ani nečudujem, že veľa ľudí nechce hovoriť o tom, čo sa im páči. Veď len tu vo fóre stačí napísať, že ich vzrušuje niečo iné a už sa do neho začnú navážať aký je úchyl, nech sa dá liečiť a podobne. A pritom kde inde by si o tom mohol pokecať???
Pises nejako odborne a mudro.*6*
spravne pises cica mica. treba si uzivat
Mne povedala, čo som bol prekvapený, pretoze otvorene o sexe nikdy nehovorí. Povedala mi doslovne,, Ja nepotrebujem sex, staci mi len vrchol. Preto mame 1x sex do mesiaca a urobim sa sama 4-5 x do mesiaca. Pytam sa jej, oral asi nemas rada. Veru nemam nic z toho nemam a nemyslim si, ze by to niektoru ženu vzrušovalo. Cize co vies robit v takomto pripade.
Asi len jednu vec : vymeniť ženu *3*
Ale nie vždy to pomôže. Väčšinou máme tendenciu vyberať si podobných partnerov
Využijem túto tému na môj “problém” keďže vidím, že reaguje veľa zadaných/ženatých mužov. Dúfam,že sa autor nenahnevá. V poslednej dobe ma balia IBA ženatí (štatistika: 7 ženatých/zadaných a 0 slobodných) a ja nerozumiem prečo...vy ženatí/zadaní čo hľadáte na iných ženách? Čím vás tak očaria? Niesom žena, ktorá by bola modelkovský typ a ani nenosím vyzývavé oblečenie. Áno je pravda, že mám väčší zadok a prsia, ale len-tak ich neukazujem, moja dlžka šiat je vždy minimálne po kolená. Naposledy ma pristavil v Trenčíne jeden muž, že som mu padla do oka a on uplne zabudol čo chcel kúpiť a na čo tam je (no klasické sladké reči, ale bolo to sympatické, že našiel odvahu ma osloviť v predajni s obuvou aj keď tam nemal v pláne ísť) To, že je ženatý a má dve deti som sa dozvedela až keď som odmietla pozvanie na kávu. V tom nákupnom centre som mala ešte aj to blbé rúško cez pol tváre, takže sa nemohol chytiť ani môjho “úsmevu”. Takže otázka znie: na čo sa pozeráte/myslíte keď vidíte inú ženu? Resp. Čo vám dodá odvahu ju osloviť???Mení sa vám nejako vkus keď sa oženíte? Ďakujem za každý normálny koment!
Svojím spôsobom si si odpovedala sama. Máš prsia a zadok, je za čo aj chytiť. A nemusia byť odhalené, omnoho vzrušujúcejšie je, ak je to rafinovane zahalené. Veď dobrý výber šiat dokáže ešte viac zvýrazniť to, čo má byť predmetom fantázií.
Myslím že to spoznávanie sa, prvé dotyky, prvé bozky, prvé splynutie dvoch tiel, toto počiatočné vzrušenie sa už v niekoľkoročnom vzťahu nedajú zažiť. Aj keď to vo vzťahu funguje a doma nič nechýba, tie začiatky sa jednoducho dajú prežiť len na začiatku.
No sila, ja som jednu musel veťmi nerád opustiť kôli jej silným sklonom k BDSM, ktoré som nezvládal. Bolo mi to cudzie. Klasikou sa nikdy neuspokojila.
Tu niet pomoci, jedine vzájomná dohoda, že si budete tolerovať riešenie svojich potrieb aj inde.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tvoja odpoveď je mega sympatická, konečne niekto, kto hľadal problém u seba a nie vo "frigidnej manželke, ktorá sex nepotrebuje a kašle na mňa". A tým si ho aj úspešne vyriešil a posilnil svoj vzťah. Nevravím, že bola chyba zákonite u teba, len by ju práve u seba každá strana prioritne mala hľadať.

Sexuálna nekompabilita je bežná vec, všetci sme iní. Občas by stačilo naozaj len komunikovať - a tým myslím nielen otvorene hovoriť, ale aj aktívne počúvať. A nie sa len za každú cenu snažiť presadiť každú blbosť, čo človek prečíta na Amatéroch, to sa potom tým manželkám ani nečudujem, že sa radšej otočia na druhý bok.

Nájde sa kompromis a prirodzene s aktívnejším sexuálnym životom bude stúpať aj chuť experimentovať a zažiť niečo nové, čo si užijú obaja.
Som vydatá 32r.Manzel je chorý,sex nemáme už veľmi dávno.Nasla som si mladého milenca.Nic krajšie v tejto hnusnej dobe nepoznám.ten chtic,ťa vášeň ako sa má seba tešíme.Viete čo sa jovoriCo oči nevidia,srdce nebolí.Pokoj mám s muzom doma a vášeň s milencom.Nic iné mi nezostáva.Len absolútna diskrétnosť.Prosim vás,keď tu čítam,že akí ste mojogamni,nie je to pravda.Yrcite každý,každá by to chcel skúsiť s iným partnerom.Na monogamiu neverím.Aj ten kohut si hľadal tú najlepšiu sliepku.Uzivajtw si život,nie prežívajte.Niejedy treba byť aj sebec.Pacil sa mi príbeh ,ktorý napísal
Nadrzany1988
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Dwayn86,on je nevyliečiteľne chorý a ináč nehodnot druhých,keď figu vieš o mojom živote.....je to kvázi s jeho tichým suhlasom....10r sama masturbovať? Ďakujem neprosím.....koľko rokov si v manželstve?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Rozviest sa s nevyliečiteľne chorým.A prečo keď mi nič zle nerobí?máš skostnatene názory a aby si sa ty neocitol v podobnej situácii.Neprajem ti to síce,ale keď som bola 7r. vydatá,mala som sex 3x denne.25r.sme mali perfekt.sex.Skoda reči,beriem len názory takých,ktorí žili v !aj.s takým človekom....
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ďakujem DesireO2,ze si ma podporila a chápeš ma.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Tvoje nazory su ako z modreho konika. Zivot nie je len cierny alebo biely. Mozes dakovat bohovi, ze si sa nikdy neocitol v takej situacii a zaroven ho pros, aby si toto nikdy nemusel riesit. Je to ich zivot, ich rozhodnutie, tak ich nesud. Inak rada opustit choreho manzela je za 100 bodov
:) Nie si v ich situacii ale aj tak sudis ,radis , nechapes.
Divne . Vodu kazat ,vino pit.Je to ich zivot ,ich rozhodnutia, nech si ziju ako chcu.
Rozvadzat sa a zanechat choreho manzela je tak detinske riesenie.
Mozno by si sa mal zamysliet co pises ,vzit do kozi ineho a tak davat rady.
Ďakujem za veľmi rozumne názory CafhyDavid
Nie je zaco len som vyjadrila svoj nazor.Kazdy ma pravo na svoj zivot a moralizovanie od niekoho kto nepozna Vas vztah, Vas zivot ma vie vytocit.
Co oko nevidi, to srdce neboli a ak s tym ty v sebe nemas problem, tak podvadzaj. Ak ona nechce nic menit, asi jej uz na tebe, na vas velmi nezalezi a je mozne, ze je v tom iny chlap.