Zväčšenie penisu extender

Zväčšenie penisu extender

Čaute už dávnejšie som počul o rôznych prípravkoch a tabletkách alebo aj o tom extenderi a dnes som ma to znova akosi natrafil. Zaujimalo by ma či to tu niekto skúšal a či ma niekto nejaké výsledky .... Nie že by mi to bolo treba 😀😀 ale ak by to vážne fungovalo tak prečo nie 😛Ďakujem
Kurna mas pekne telo. Dobry penis.... preco chces este zväčšiť? Bud spokojny s tym co mas.
Pozri si tému "hidropumpa" S mäkkým "i" lebo ju zakladal nejaký negramot. Experimentoval som so všetkým. Tabletky na zväčšenie sú obrovský podvod, lebo je to len 20-násobne predražená zmes bylín a vitamínov bežne dostupných. Stačí si ich kúpiť zvlášť. L-karnitín, koenzým Q10, Maca, vitamín C, horčík, Zinok, selén. Navyše to je len podpora na lepší zdravotný stav aby si nemal problém s erekciou a poodobne. Penis ti to samozrejme nezväčší, maximálne len zlepší erekciu ak máš problémy. Čo sa týka mechanických extenderov tak na to zabudni. Bolí to, nie je to bezpečné a navyše je to bez výrazného účinku. Čo ale odporúčam je hydropumpa, už len kvôli tomu, že to zlepšuje erekciu a navyše sú tam aj viditeľné výsledky vo veľkosti.
Ďakujem za odpoved s tými tabletkami máš pravdu pozeral som zloženie a bežne veci ako arginin, citrulin a to čo si menoval len 10x predražené :D ta pumpa vyzerá sľubne
ahoj,a mas nejake skusenosti s tou hydropumpou?
Áno mám. Pozri si tému Hidropumpa alebo mi môžeš napísať.
Extender je blbosť, skúšal som to ... je to nepohodlné a účinok nula bodov. Tabletky som neskúšal, príde mi to blbosť už len z princípu. Jediné dlhodobé možnosti sú chirurgické, ale na rovinu ... chceš to riešiť? Vtáka máš fajn. Podstatné je aby stál a aby si s ním vedel správne narábať. Čo zmení 1-2 centimetre dĺžky? Nič ...

Ja som sa napríklad rozhodol môjho vylepšiť piercingom, ale to nie je pre každého a nie každému sa to páči ... ale ja som s tým spokojný.
Ak maš penis pri stoporeni 10cm. tak potom to rieš,inak penis sa neda predlžiť žiadnymi reklamovanymi patentami,je to len všetko podvod ako zarobiť na nevedomosti.Porad sa s urologom a navrhne ti riešenie.
Každý penis ktorý vojde do análu a vagíny je dosť veľký.
Čaute.Odpoved pre všetkých:Raz má každý chlap geneticky danú veľkosť penisu a iná nebude pri žiadnom prípravku ani žiadnom extenderi či pumpe.Proste je to ako by si si chcel predĺžiť ruku.Nejde to! Nehovorim,že pumpa ti nepridá na objeme a možno ak ho nemavas dostatočne prekrvený pri erekcii tak ti ho trošku viac prekrvi a tým pádom ti ho aj praktický predĺži max.nejaký 1cm.Všetci veľmi dobre vieme ,že niekedy sme vzrušený viac a inokedy menej.Hlavne pri tých našich stálych dlhoročných partnerkach menej :).Potom sa to možno niekedy odzrkadlí aj na objeme,teda hrúbke a možno ako som písal aj nejaký ten 1cm na dĺžke poklesne.Na toto je dobrá pumpa.Avsak tá ti zachráni akurát tak erekciu a teda naplnenie toporivych teliesok krvou do maximaleho objemu ,ktorý ti je geneticky daný.