Saunia Aupark

Saunia Aupark

Mate sukusenosti so Saunia v Auparku? pocul som same chvaly
Ja som bol niekoľkokrát, sauny čisté a nové...chýba im tam vírivka a chodia tam prevažne hanblivky, ktoré aj do parnej idú v plachte 🤷🏼‍♀️
tak konecne ma BA cistu saunu na urovni
A mame tu v BA sauny kde sa da nieco zažiť?
Ahoj, chodis tam casto? Nevie ktory cas je tam najlepsi ist
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
dnes ide niekto do saunie?? pocasie idealne na saunu
Ako to tam funguje? Kedy sa oplatí tam prísť? Niekto nejeke skúsenosti?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
zjavne admini sú taký istý :):) :)

Aj niekto už v saunii niečo zažil? Ja som tam zatiaľ nikdy nič nevidel. Vsetcia ešte aj do parnej chodia v plachtach až po uši.....
Občas sa dá pokecať s dievčatami tie si to tam užívajú sú aj občas odvážne bez plachty
dnes okolo obeda idem do saunie
Kto ide dnes o 19:00 nejaký par
Je tu osoba ktorej som sa dnes prihovoril ? 🙏🏻 najprv pohľady v soľnej, potom už padla prvá otázka 😄 píš mi prosím ťa
kto v piatok okolo obeda do saunie?
Pridala by sa zajtra niektorá milá dáma? Cca okolo 18-tej...
V tej parnej sa hodinu pred záverečnou deje kadečo :)
ano mozem len potvrdit, my sa chystame stvrtok
Pred zaverecnou? :) radi by sme sa pridali
Väčšinou čo som bol, tak po deviatej sa to tam vyludnilo. To tam ešte po desiatej sú ľudia? 😀
@2alebo1
Môžeme sa dohodnúť, napíšte mi
Hľadám ženu ktorá by rada sledovala v saune ako sa jej predvediem... Páči sa mi honiť si pred ženskými očami. (Môžete byť aj dve kamošky) Ak sa rada pozeráš, poď zažiť adrenalín!
@feet_princess
Ja chodievam tiež vo štvrtok... (upravené)
😉 my tam ideme dnes okolo 18hod pozrieť
Tak boli sme a okrem parnej sauny sa dalo. Ako sme tam boli tak tam bolo okolo 70 ľudí ako povedala pokladnicka. Všetky sauny fajn ľudia sa rozložili, ale parná bola mizerná nakoľko tam bolo stále od 12-15 ľudí a niektorý si to rozmysleli len čo otvorili dvere tak sa tam len vetralo. A okrem toho ze všetci zabalený v plache bola tam slečna aj v podprsenke. Neviem ci sa to len nám zdá ale mimo prázdnin tam býva menej ľudí.
Jo, ta pani v plavkách zabila a včera tam bolo nezvyčajne veľa ľudí. Asi tým, že je medzi sviatkami.
Ake znamenie alebo znak , aby sme o sebe dali vedieť, že sme z amatérov..... Modrý náramok? vymyslíme, ako sa tam amatéri dokážu spoznať a nájsť?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
a môžem sa spytat prečo hlavne večer??
Ahoj,
je lepsia ako sauna na boroch? V BA mam skusenosti iba s golemom na boroch, no ludia su tam v plachte zakryti az po usi
Ahojte sme pár a radi by sme niečo zažili. Samostatné sme zažili v Saunii všeličo ale teraz budeme radi ak sa k nám pridá slečna alebo pár. Budeš nás pozorovať ? Pridáš sa? Na komentáre nereagujeme. Foto nás a popis sa dozviete v správe. Najbližšie niekedy po 9.1.2023
Zajtra večer by sa niekto pridal ku mne do sauny v Auparku v Bratislave? Ja hetero pohoďák milujúci nahotu so vzdelaním hľadajúci dlhodobé priateľstvo a trošku vzrušenia. Sympatický párik alebo single dáma? 🍀😉 Napíš poštu, nekúšem 😉 vsetcia sa stále len hľadáme.....možno po 3 rokoch sa aj niekto nájde....🤷🏼‍♀️ Veď nie som až tak škaredý 😂 budem mať na krku náramok so zralocim zubom, čip si dám na pravú nohu. Stačí sa na mňa pekne usmiať 😉 môžme si dať kávu, spoločne saunovanie, sprchovanie😉
Dnes sa nechystá niekto? Navecer okolo 18-19:00
Jedine že dnes, konečne oddýchnuť , po 19tej. Ak niekto chce nech napíše
Niekto kto chodieva a môže mi povedať o tom viac? Napiš prosím 😇
Prides, vyzleces sa a ides sa saunovat. Co viac chces vediet?
Si mu to natrel ...aspoň nie som jediný čo má pocit že niektoré výjavy tu majú dosť primitívne myslenie a otázky 😂😂😂
Čo mi natrel, že si rieši komplexy na fóre? O tom je pointa fóra že ľudia diskutujú. Ak k tomu nemáš čo povedať, nemusíš sa zapájať. Pýtam sa tam kto chodí a či si môžme napísať o tom ako to tam chodí :). Nikde som sa nepýtal na “návod na vstup do saunového sveta”.
Ale tak to tam chodí. Ako v saunovom svete. Či si myslíš že sa tam všade šuká?...
Ja som bol asi 5-6x a 2x som mohol zažiť niečo, ak by som chcel :) Prvý krát v parnej saune, chlapík sa na mňa díval, aj sa ma nohou dotkol....ale nemal som na nič chuť.......
a druhý krát dvaja chalani, v solnej saune...ked sme tam už boli pred zatváraním, tak začal jeden z nich masturbovať...bol celkom feši....druhý z nich po čase tiež....mne len pod plachtou začal sám od seba sa zdvíhať....ked som vyšiel zo sauny, oni prišli za mnou tiež do spŕch, ale tiež som nemal o nič záujem, asi musím mať väčšiu odvahu :) ale tí dvaja chalani boli ozaj feší
Ahojte, chcel by som tam ist tento tyzden prvykrat. Ale mozem len doobeda. Prida sa niekto?
zajtra (utorok) medzi 18:00 - 20:00 tam budu dve kamosky bez frajerov - same!!! jedna blond a druha hnedovlaska

kto ich skusi zbalit ?
Skusim ja. A oni to chcú alebo ako? :-)
nechcu, ale nikdy nevies... kto neskusi, nevie
Vo stvrtok rano o 9 ako otvaraju idem, prida sa niektO ? Najlepsie parik
Chystá sa milá dáma alebo sympatický párik v piatok večer po 18-tej a mohol by som sa pridať? Ja hetero zvedavý pohoďák 🍀
No len aby si tam nebol ty a čakal na niečo
Niekto dnes okolo 21ej do saunie?
No ja neviem...
Prisiel som tam vcera o 20:45 a v rade predomnou na recepcii asi 20 ludi. Strach opadol, ked som uvidel ake to je velke, ale aj tak to tam bolo velmi vela ludi vsade. Bol som tam do 22:45 a nevidel som tam nic eroticke. Zeny maju plachty az po krk a tvoria asi 10% vsetkych navstevnikov.

Ale po 22:00 sa to zacalo uvolnovat a v saunach sa dalo aj lahnut si.

Ale jedno pozitivum bol rozhovor s milou slecnou, ktoru by som tam este niekedy rad uvidel takze za mna na zopakovanie :)
chystam sa okolo 13:30 do saunie prida sa niekto?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Ahoj,
je tam finska, parna, solna, bylinkova a este solna a tropicka a ochladzovaci bazen s riadne studenou vodou a casto tam su saunove ceremonialy. Priprav sa na viac ludi a vezmi si vlastnu vodu, lebo za vodu na pitie sa plati. Inak je to v pohode :)
Dnes niekto na večer ? 💪 pozývam na pohár vody 😅
Mozno pôjdeme večer okolo 20:45
Niekto vecer sauna? Piste sukromne :)
Ahojky chodíš i do wellness spa Senec ,rád by som sa pridal , ďakujem
Tak dnes to bolo takmer dokonale. Takych 20minut pred zaverecnou som siel do parnej sauny. Bolo tam asi 6 muzov a jedna zena, ale nic sa nedialo. Ludia postupne odisli a prisli traja "mačovia". Ale tiez sa nic nedialo. No potom prisla pekna zena a sadla si vedla mna asi tak 10cm odomna. Hned sa odsunula ale iba o kusok. Plachu mala cely cas na celom tele, no odhalila peknu nohu. Keby ti traja mačovia odisli, bol by som tam s nou sam a kto vie :) ...no neodisli a prisiel recepcny, ze koncime. Chlapci si pockali na nu po sprche a mne teda niekto bude mat dokonaly vecer snad :)
Dnes niekto na večer ? 😊 snáď stretnem niekoho na kus reči a troška zábavy
AHOJTE, niekto kto sa chce pridať k páru 54/46 r. v pondelok okolo 10:30
Ahojte ja rád. Napíšte správu a dohodneme sa
Dnes večer dúfam už bude konečne niekto 💪
ospravedlňujem sa všetkým, madam si to na poslednú chvíľu rozmyslela...
Dá sa tam zažiť hlavne v parnej saune aj dnes idem s kamošmi sa posaunovať v tejto zime 👍
Občas tam chodievam. Za mňa super. Veľa sáun a miesta. Ceremoniály každú hodinu.
Kto sa dnes chystá okolo 21ej?
Ja sa chystam. Ide ešte niekto?
Je tu slečna, ktorá sa dnes pri evakuácii prezliekala oproti vstupu do šatní pri lavičke? Blondínka s nádhernými prsiami.
Dnes niekto do saunie? Dúfam, že už bez evakuácie 😁
Kto sa pridá štvrtok po 21hod?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Bude tam dnes večer milá dievčina, s ktorou si dáme kávu, porelaxujeme v saune bez plachiet a zakončíme spoločnou sprchou? Chystám sa po práci cca 19.15 - 20.30 😉 napíš mi, nehryziem 😉
8 sáun, dosť miesta a áno bezplavkové. Treba skúsiť za mňa fajn.
Až na to že ženy chodia úplne vážne v plachtach zahalené až po bradu 😁😁. Kúsok nahého tela nevidíš / samozrejme ženského tela )
Ja si tam chodím oddýchnuť a zrelaxovať. Je mi úplne jedno kto tam ako chodí.
Chcel by som ist dnes poobede, ma niekto zaujem sa pridat?
Este som tam nebol. Nechysta sa niekto?
My sme boli včera, ale Saunia Brno. Páčilo sa nám veľmi.
No tiež by sme sa občas pridali do sauny
Dnes niekto fajn sa pridá? Vstup po 20.45
Ahoj, našiel by sa nejaký kamoš na spoločné saunovanie?
Dnes pred obedom (nedeľa 7.1.) som tam bol so známou a keď sme boli v parnej saune, tak vošiel jeden chlapík a povedal, že nech sa nenecháme rušiť a ide si trošku "pomasturbovať". Začal si ho pred nami honit. O chvíľku vošla aj jeho žena/kamoška. Okamžite s tým prestal a začal sa tváriť akoby nič. Ona si sadla vedľa neho a zrejme nič z toho nezbadala. On hneď jej začal poslušne masírovať ramená a šiju a začali debatovať ani neviem na akú od veci tému, lebo pobrali sme sa preč...🤦‍♂️
Z jedného úžasu do druhého! 😂🤣😂 Nechápal som!
A potom si sa zobudil lebo nedelny obed uz bol hotovy na stole...kecalkovia🤦🏻‍♂️
Načo by som vymýšľal pre mňa nepríjemnú historku?
Až na to, že parná sauna je pre technické príčiny mimo prevádzku 😉
Áno, a bol si tam ráno medzi 9-tou a 11-tou? (upravené)
Nepotrebujem nikoho o ničom presviedčať. Proste som sem dal svoju skúsenosť
Zajtra (v piatok) sa nechysta niekto do Auparku? Niekedy podvecer…
Niekto kto by sa pridal utorok/ stredu? Napiš a dohodneme sa :) ideálne okolo môjho veku, ja 25
Náhodou sa tu nájdu tí dvaja fešáci ktorí boli dnes spolu?