Nový dizajn

diskusia

Príspevok bol zmazaný užívateľom.
To mam len preto lebo mam VIP? :-( uplne s tebou suhlasim, vacsina ludi ani neprisla na to ako si dostat k ceskym miestnostiam na chate, nevidno ceske blogy, forum .... vlastne vacsina veci sa but stratila alebo uplne pokazila
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
ja som uz tiez adminom poslala par prispevkov co vsetko nejde. Teda ak to dobre capem, pokial nepojdem priamo do nejakej miestnosti nemam sancu nadviazat kontakt s nikym mimo sk?
cvakni si hore vedla slovenskej vlajky na zmenit a tam si zaskrkni aj pepikov a mas aj galerie aj miestnosti aj aj
nie je pravda, na toto som dosla hned rano, ale ukaze len miestnosti chatove a nic viac. Jedine co pomaha aby to vsetko slo je nahlasit sa amateri.cz, aj to mi ide iba v chrome, ale t uz bude skor moj nejaky problem.
Mas uplnu pravdu, jednoducho od kedy to je nove je to o nicom
Ako citam na chatoch tak koli zmene vela ludi opusti tuto stranku (amateri) koli tejto zmene,ludia boli zvyknuty na nieco . Je to smutne ze mnoho ludi prave koli tomu odide alebo uz vobec nebude chodit .trebalo by sa nad tym zamisliet !!!!! ADMINISTATOR !!!!!!!!
v tuto chvili pracujeme na pripominkach ktere nam posilate, funkcne se stranka zmenila jen malo, to ze lide byli zvykly na nejaky druh dyzajnu chapeme, ne kazdemu se to musi libit, na druhou stranu spouste lidem se to zase libi...kazdopadne pokud jsou nejake konkretni veci tak napiste, radi budeme mit zpetnou vazbu. Potrebujeme ale vedet konkretne.
Nic v zlom ale dobre ohlasy som nikde nepostrehla
my ano, spise co nam lide pisi jsou chyby ktere postupne odstranujeme
Funkčné sa stránka zmenila malo vždy som si platil VIP ale teraz je to hrozne asi máte len 70ročných užívateľov keď ste to ako hovoríte zväčšili ale klientelu ste zmenšili. Pred tým to bolo jednoduché na ovládanie prehľadne teraz je to hrozne zabudnite na to ze za takéto dačo budem platiť... Zbohom
Navštevujem web z mobilu. Funkčne sa stranka zmenila viac než dost a to len k horšiemu. Velmi neprehľadné,vsetko treba niekoľkokrát rozklikavat, aby som sa dostal k informáciám,ktoré som predtým mal hneď ma displayi,nudný primitívny design,admin nereagoval na moje pripomienky a ani neodpísal. Zvažujem odchod z webu.
DYZAJN ?
To vážne napíše niekto s nickom: admin ?!?!?!?
pekné drísty na tú dobu ..a dnes sa opakuju znovu zasa tu pár ludí rieši vzhľad lebo su zadubený a neposuvaju sa v živote nikam
Zadubeny si maximalne tak ty, lebo absolutne nevies alebo nechces pochopit, o co ide. Nevadi. A nie kazda zmena je posun vpred.
Ic na vanočné trhy jak já na punč a vykašli sa tu na to život je o inom nie tu o uvodnej stránke nech vam fakt uz nesibe tu s tehoto
Ak to nie je o tom, preco mas potrebu tu stale spamovat? :)
spamovat ? ty spamuješ !!! šak odpovedám na vaše reakcie ...keby si teraz nenapísal tak už nenapíšem čalado
Staci odpovedat raz. A nie na kazdy prispevok samostatne. Okrem toho, tu si to zacal ty. ;)

Takze ano, v tomto pripade si spammer. Ak by si nepisal, nemal by som dovod ti pisat.
zas uplne zbytočne si spravyl spam na čo to robíš na čo spamuješ ?
Spamujes ty. Staci nereagovat a nespamovat. ;)
toto je forum tu sa diskutuje ty spamo
Ale ty nediskutujes. Ty trollujes a spamujes. Napisal si pod vela prispevkov to iste, navyse uplne mimo misu.
odpovedal som jednotlivcom na jejich reakciu čo je vo fore normálne kde všetci diskutuju tak už nespamuj lebo ukazuješ na seba prstom
Nie, nie je to normalne. Normalne to je napisat raz. Inak to je spamovanie.
Ked odpovedam jednotlivcom nie je to spam
Odpovedas na rovnaku vec s rovnakou odpovedou. Takze je.
Ale nie stale tej istej osobe..ale ty teraz spamuješ az moc lebo dookola to iste pises jednej osobe
Nespamujem. Reagujem. Spamoval.by som, ak by som toto pisal viacerym.osobam jednotlivo. Rovnako, ako si to robil ty.
Preco? Lebo hovori., ze objektivne spamujes? A ze si nechapal, o com je rec, tvrdili aj ini? :)
citujem : 12:30:04 mucicouple: za tento grc skoda platit vip clenstvo...vyprsi nam vipka a ideme odtialto radsej prec
https://www.youtube.com/watch?v=vzBgFgCJSoM

je to bieda miesto toho co mali pribudnut nastavenia jak si napr v miestnosti lepsie vyfiltrovat chatujucich povedzme podla krajov tak niekto zmeni dizajn a tvari sa ze stranku niekam posunul :(
Cele zle... Ja chapem ze vela veci je pri redizajne len o zvyku, ale na toto si ja rozhodne zvykat nebudem a ani nechcem.
Nezmyselne rozdelenie CZ a SK bolo pred 25. rokmi a teraz zase...
Nezmyselne preto, lebo nevidim najmensi problem vo fungovani CZ a SK komunity na starom webe. Vela ludi byva pri hraniciach a teda ich zaujima CZ komunita.
Dalsou vecou je novy dizajn. To vytvoril student vo wordpress-e? Ak nie, tak potom sa to tomu naozaj podoba.
Portal amateri.xx som vzdy povazoval za seriozny. Preto jedine co chvalim je snaha o vylepsovanie.
Aj ked v tomto pripade to bola iba snaha.
Uvital by som moznost nechat na uzivatelov ktory dizajn chcu. Tak ako to ma napr. Pokec. Stale sa da pouzit stary dizajn aj po X rokoch.
Novy uzivatelia nech maju defaultne novy dizajn napriklad.
Ak tato moznost nebude, tak tu nezotrvam. Viem ze nikomu chybat nebudem :)))) ale aj tak... :)
uplne suhlasim, presne toto som citala uz dnes x krat, mame rozne dovody, preco sa zaujimame aj o ludi za hranicami a mnoho ludi je to presne kvoli tomu, ze bolo SK a CZ spojene, hladat ludi v chatovych miestnostiach je upne nezyselne, su tam stale ty isty ludia a keby mal clovek preklikat kazdy nick ...
ja som uz pisala niekolko sprav aj adminom, snad sa vyjadria aj tu a daju nam daky navod ako dostat za to co sme si zaplatili presne to, za co sme si zaplatili
je nam lito ze se takto nato koukate, ale myslim ze pokud budete web nadale pouzivat tak poznate ze tento je web lepsi
same dristy . . . lepsi, lepsi . . . KONKRETNE !
inac by som trosku parafrazoval . . . Velebnosti, jdu blejt.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
vies co, som sa nahlasila na amateri.cz a tam tuto diskusiu vidno, len teraz je otazka ci preto, lebo ju vidim ja ako slovenka alebo preto, lebo ju vidia vsetci :-(
Dalej mi pisal jeden moj "fanusik" :-)) cech, nemame sa v priateloch ani si nepiseme, ale denne ma chodi ocumovat:-)) ze preco ma dnes nevidi, nevie sa dostat na moj profil, tak mi napisal len mail
Ziadaj peniaze spet, alikvotnu ciastku. Zaplatil si za nieco, co si si neobjednal (zmena).
podla info od adminov tomu, ze envidime ceske blogy ... mame si prepinat jazyk ... trochu prekombinovane by som povedala.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
takze v konecnom dosledku na .cz mas za to co si platis stale ten isty konfort a na .sk nie .... dovod???
preco ste to pokazili ...tento novy takzvany "dizajn" je pekna blbost..dufam ze sa co najskor vratite spät...jeden rozumny dovod by som chcel vediet na co je toto dobre?!
OTRASNÉ! To sme nečakali a to sme tu pár rokov.
Tiez nechapem preco niekto pokazi fungujucu vec. Zvazujem odchod.
Je to celosvetovy trend ...programatorov plstia za MB a nie za spravnu funkciu ....netreba nove pocitace ani nove mobily treba sjratut programi a vsetko sprave usporiadat
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Presne tak, úplne sme sa zhrozily!! Je to katastrofálne neprehladné nepraktické..
Asi tu končíme... Amatéry už nie sú amatéry...
co se vam konkretne nelibi nebo je pro vas neprehledne?
Aj tak už odtiaľto odchadzam takže to je jedno. Konkrétne se nám nelibi jak si to tu dojebal...nič s tym nechceš a nerobis.

Dovi
A co takto zmazat svoje galerie ?
Ved to je jediny sposob, ako sa vyjadrit.
Im je uplne ukradnute, ze sa nam nepacia zmeny, ked sa im stale sypu peniaze z VIP, ktore si vacsina ich "zakaznikov" kupi len pre to, aby videli Nase fotky a videa.
Aktivnych clenov je medzi VIP naozaj minumum.
Uz im IDE IBA O PENIAZE.


Myslienka sa stratila.
Ale kam ?
Konkrétne, je to veľmi neprehľadné. Bodka. Žiadne pozitívne ohlasy tu nie sú, trošku sebareflexie by to chcelo....
chápem,treba nastavit zdroj obsahu na world a ide všetko.
cele je to chaoticke komplikovane nula bodov.
dotrtkali ste celu stranku, musim povedat, ze patrila k mojim oblubenym ale teraz ako ste to zneprehladnili to je katastrofa, ani fotky sa neda riadne pozerat myslim v albuzmoch..
des a hroza. nula bodov. skoda mal som to tu rad
Precetl jsem a pokud je neco neprehledneho rad bych vedel co at muzeme napravit... Urcite dekuji za pripominky nejake veci nas nenapadli nebo byli prehlednuty, chceme aby web byl stale lepsi a lepsi proto budu rad za kazde vecne pripominky
Akoze snaha zmenit sa ceni ale na druhej strane si kompetentni mali uvedomit, ze tu nie je priemerny vek uzivatelov 15 rokov ale podstatne viac tipujem minimalne cez 30-35 a pre nich takato omalovanka vobec nebude prinosom. Moj prvy dojem ked som sa prihlasil, chaos, kde som, pripadne ci som na nejakom divnom facebooku.
chodi sem cele vekove spektrum lidi, myslim si ze pro ty starsi je lepsi ze maji web vetsi a muze se prizpusobit tomu jaky kdo ma monitor ... toto dle svetovych statistik je urcite posun dopredu a ne dozadu ... ale chapu ze vsem se to libit nemusi :( je nam to lito a budeme se snazit abychom toto zmenili
vsetko! cele je to prd... je to neunosny krok spat. vyzera to tak ze ste s touto zmenou zabili amaterov... ja uz sem pridem len pozriet ci ste sa neveatili k staremu dizajnu, inak sa tu v tom bordeli prehrabavat nebudem. islo to tu trochu dole vodou a vy ste to uplne dorazili.. a bol ucel znicit stranku, tak vam vysiel. kazdy nadava a nikomu sa to nepaci. zamyslite sa nad tym
aaale nejako si uz na to teda zvykam... na pc je to v pohode, ale na mobile je to aj tak na prd... kym sa niekam dostanem musim preskrolovat strasne vela veci...
Myslim ze toto nebolo vobec vylepsenie..a ked to pustite na mobile je to uz vobec o nicom..som rada ze som si nepredpaltila VIP pretoze toto vobec neni dobre..je to ako formular statistickeho uradu..proste hruza a nie vylepsenie..
Sorry,dodrbane na plnej ciare,otras,hnus.z jedneho webu spravit takuto sračku.
Dobry, chcel by som sa spytat ako je mozne ze cez mozilu je vidiet viac, aj miestnosti chatov, aj v zoznamke sa daju vyberat jednotlive krajiny a cez chrome to mozne nie je, pricom amateri v starej verzii na chrome v pohode fungovali tak ako teraz nova verzia na mozile? Neplanujete to opravit v tom chrome? Ak nie, dufam, ze to nechcete pokazit aj v mozile :)
pridam sa medzi ostatnych nespokojnych. viem, ze obcas je dobre ked sa nieco zmeni a na tu zmen je treba si trosku aj zvyknut, ale toto je absolutne dobabrane. stary dizajn bol prehladny, teraz je to priserne komplikovane. zobrazuje sa kopec nezmyselnych, resp. nepotrebnych informacii a skusit prezerat tieto stranky cez mobil je tiez cosi nemozne. v mobile totiz vidim kopec kadejakych obrazkov a pritom netusim ci pozeram galerku, alebo nejaky zoznam, neda sa mi schovat graf oblubenosti fotografii, co je pre mna absolutne nepodstatna vec a ked tu este nejaku chvilu zotrvam, tak urcite pridem na dalsie nezmyselne komplikacie. chcem spat stary dizajn.
dekujeme za informace, jinak pokud jste prohlizel stary web na mobilu tam byly fotky uplne stejne proto nechapu to ze nepoznate jestli jsou to fotky nebo seznam dalsich galerii ... pokud me poslete do vzkazu printscreen kouknem nato, treba je to chyba kterou je potreba opravit ... dekuji za napsani
admin a teraz pravdivu odpoved. Mas aspon jediny pozitivny ohlas na novy dizajn.
Lebo ste to uplne skurvili a cela stranka je teraz jeden velky grc.
otrasne je to ked som sem vstupila ,dajte to naspat tak ako to bolo ....
KATASTROFA..VIAC K TOMU NIEJE CO DODAT.
Mne sa to zda fajn, chodievam sem denne a nemam vacsie vyhrady, zvyknem si :) Ale par veci by bolo dobre doladit:
- urcite zvacsit nahlady prezeranych fotiek
- rozsirit moznosti tagovania vkladanych galerii, prospeje to lepsiemu vyhladavaniu
- dlhodobi navstevnici ako ja by mali mat VIP zdarma :D
děkujeme za pripominky, popremyslime a urcite neco vymyslime :-)
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
děkujeme za zpetnou vazbu, koukneme nato
Kedy sa na to kuknete?
Dajte vedieť o 100 rokov.
a citate aj ine pripomienky? myslim napr, temu "vyzva na anketu" alebo "PROBLEM...."??? LEBO TAM SOM ZIADNU ODOZVU Z VASEJ STRANY ADMINOV NEVIDELA
Děkujeme moc za připomínky. Na základě nich jsme některé věci opravili, změnili nebo se k tomu chystáme. Chtěl bych Vám ale vysvětlit, proč jsme web změnili. Starý web byl technicky dále neudržitelný. Cokoliv tam vylepšovat vedlo k chybám, původní rychlost s rostoucím objemem dat klesala a další pokrok nebyl možný. Nový web je postavený úplně od znovu, na nových základech a úplně jinak. Umožní nám spoustu vylepšení, která připravujeme a na starém webu by nebyla možná. Můžeme to dělat rychle a efektivně, ne přešlapovat na místě.

Tyto nové funkce a vylepšení přijdou převážne až po odpojení starého webu amateri.cz, k čemuž dojde velmi brzy. To nám rozváže ruce. Starý web není tedy jen o vzhledu a ani nepůjde nastavit zpět. Věřím, že si na nový vzhled zvyknete. Určite se pokusíme udělat pár změn na základě vašich připomínek, aby to celé bylo srozumitelnější. Děkujeme za pochopení.
Ak je to postavene na uplne novom systeme, ktory iste poskytne nove moznosti, tak myslim ze neostava ine ako pochvalit tuto zmenu, pretoze nie je jednoduche prejst na uplne nove a pritom zachovat vsetky povodne data, povodne funkcie. Takze ja vam fandim a verim ze aj ti co sa vyhrazaju odchodom, pod tarchou novych moznosti zmenia nazor :)
děkujeme za podporu, budeme se snažit aby vše dopadlo tak jak ma
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
nechteli jsme nejak menit logiku rozlozeni na webu, ze se zmeni barvy a web se trosku zvetsi neni podle me nejaka zasadni ... kazdopadne pokud budete mit nejake pripominky poslete je prosim do vzkazu rad prodiskutuji a pripadne radi udelame...jen diky vam muzeme chyby odstranit
Zaujimalo by ma, preco na SK verzii si stale musim nastavovat vo vybere krajin svet, aby som videl vsetky galerie, preco musim prepinat cestinu, ked chcem vidiet aj ceske blogy a preco su nahlady na fotky takto debilne riesene, ved to nema ziaden vyznam, ak si ju rozkliknem a objavi sa to v tom istom meritku.Preco rozkliknutie fotky nie je riesene ako v minulosti, v plnom rozliseni, ako ti tu uzivatelia nahraju?A co sa tyka chatu, aspon filtrovanie podla krakov by tam mohlo byt, nic sa tam nezmenilo.Diky

L.
Zaujimalo by ma, preco na SK verzii si stale musim nastavovat vo vybere krajin svet, aby som videl vsetky galerie, preco musim prepinat cestinu, ked chcem vidiet aj ceske blogy a preco su nahlady na fotky takto debilne riesene, ved to nema ziaden vyznam, ak si ju rozkliknem a objavi sa to v tom istom meritku.Preco rozkliknutie fotky nie je riesene ako v minulosti, v plnom rozliseni, ako ti tu uzivatelia nahraju?A co sa tyka chatu, aspon filtrovanie podla krakov by tam mohlo byt, nic sa tam nezmenilo.Diky

L.
Toto vobec nebolo vylepsenie,ale zabitie tejto stranky. A na mobile uz uplne..neosobne a eroticke asi ako formular statistickeho uradu...a odpoved adminov na kritiku? ,,zvyknete si,, ale je aj druhe riesenie odist z tejto stranky!...
je nam lito...pokud napisete konkretne co se vam na mobilni verzi nelibi napiste me prosim do vzkazu, dekuji
Snáď dostanú admini rozum a vratia pôvodnú verziu.
Ak nie bolo by fajn aspoň povodne zobrazenie fotiek bo toto ma dooost odradza.
V možnostiach jazyku a obsahu sa da vybrať iba jedna možnosť. Urcite by bolo lepsie ak by sa dali označiť viaceré aby to človek nemusel prepínať.
V predchádzajúcej verzii sa dali jednoducho identifikovať galérie, ktoré už boli prezerané na danom profile. Názov galérie bol zobrazený sivou farbou a neprezerané galérie boli klasicky čiernou farbou, toto nám tiež chýba. Rovnako aj možnosť zväčšiť fotografiu v novom okne bolo super. Odporúčame preto adminovi tieto veci doladiť.
Dikes
Opravujem sa. Prezerané albumy majú v pravom hornom rohu značku, ktorá upozorní, že boli prezerané. Teda už len to zväčšenie fotiek. ;)
Zvetsovani fotek na 99% bude brzy.
dekuji za pripominku ... neco vymyslime a zapracujeme ... ted galerie ktere jste videla jsou oznaceny okem v pravem hornim rohu
Najhoršie na tom novom dizajne je to, že to čo potrebovalo najväčšiu zmenu (miestnosti, chat, webky) ostalo nezmenene, v podstate to dobre ste zmenili resp. skazili..
Chat bude take novy, ale bereme to postupne. Velmi brzy bude predstavena testovaci verze mobilni aplikace. To prave diky novemu webu, na ten stary by to neslo napojit. Stale se na ni pracuje.
preco do riti, ked uz ste citili potrebu to zmenit, ste to nezmenili komplet a robite to takto na postupno???? "bereme to postupne" . . . takto je z toho nie potreba zmenit, ale "iba velka potreba" . . .
Inak ľudia? Možnosť poznámky k užívateľom odstránili, alebo to len neviem nájsť? Vopred ďakujem za odpoveď.
Poznamky jsou, ale odkaz chybi. Brzy se objevi, premyslime kam ho dat. Zatim jsem videt jen v profilu.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
děkuji za tak dlouhy text, vse probereme a chyby odstranime
aby si lide nemysleli ze na to nebudu reagovat, reaguji uzivateli do vzkazu :-) kazdopadne opet dekuji za takovy koment, jen diky takovymto uzivatelum muzeme web udelat lepsim...moc dekuji a pokud by se nechtel nekdo takto rozepsat muze. Moc dekuji vsem za pripadne odpovedi. Verte ze jsem za ne velmi rad
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
planujeme :-) a k tomu aby to mohlo byt byl tento web pusten
Miesto vzrusenia a radosti , ktore by mala tato stranka uzivatelm poskytovat, nam po zmene dizajnu poskytuje len nechut tuto stranku navstevovat.. Takze sa majte pekne a ak sa to raz vrati na stare dobre kolaje,vratime sa aj my..
Veľké sklamanie tento nový dizajn , úplne neprehľadne, neviem hajs históriu v pošte , úplne zle .
Úplne súhlasím - tento nový dizajn je jedna katastrofa - ja chcem spať starú verziu
A samozrejme - ak sa admin nespamätá a nevráti k starej verzii - uz viac VIP predlžovať nebudem a presedlam na iný server
Jediné, čo vážne potrebovalo na Amatéroch updatnúť je chat a web kamera vo verzii pre mobily a tablety a teda opustiť zastaralý FlashPlayer, ktorý už nemá podporu
Žiaľ práve CHAT ako jediný ostal v pôvodnom stave. Malo to byť naopak, najprv zmeniť a opraviť CHAT a potom sa pokúsiť jemne a nenásilne riešiť ostatné.
Zlý, veľmi zlý krok mimo toto celé, žiadne nové funkcionality, iba nové farbičky a buttoniky.
Hehe, raz dávno niečo podobné spravil celkom hojne navštevovaný WEB ryby.sk.
Tvrdohlavý admin nebral na nič a nikoho ohľady a stránka do roka zanikla, lebo posledné mesiace tam ostalo chodiť iba cca 10 skalných užívateľov, ostatní sa presťahovali na iný, podobne zameraný WEB, ktorý sa tým následne hodne pozdvihol. Tak len dúfajte, že niekto rýchlo nespraví konkurenčný WEB a táto stránka pre opadnutý záujem nezanikne.
na chatu pracujeme, zmena nemela byt zasadni ... nevim pokud bychom zmenili logiku webu co by na to lide rekli kdyz ted takova ne uplne velka zmena vyvolava takove reakce, ja doufam ze lide za cas zjisti ze tato verze je lepsi
Ešte je škoda, že celá história a obsah FORUMU je tiež niekde fuč a nie je spoločný obsah pre CZ/SK ani po akomkoľvek nastavení.
Blééé, veľmi zlééé...
je to o nastaveni, logika mela byt ze SK maji videt SK texty .. pokud chce nekdo videt i CZ texty musi mit nastaveny CZ jazyk a pak CZ obsah
Úplná zbytočnosť to rozdeľovanie, aj tak všetci budu mať nastavený zdroj obsahu svet, ale je super, že sa chcete posunúť ďalej, a chcete to zmeniť k lepšiemu, stránka vyzerá super, len škoda, že ste zmenili to čo ste mali pred zmenou zabehnuté, a ľudia s tým boli spokojní.. ale verím že tie chyby opravíte.. držím palce!
Tak tie fotky 500x500 u ohromné!
Aha, my, Slováci sme niečo iné, nezaslúžime si rovnaký chat ako pepici (bez urážky), ale koho by to nenasralo?
Myslím že ste to mohli rovno vypnúť ako urobiť toto "vynovenie" úplne neprehľadné. Operačný systém symbian pred 10-timi rokmi takto frčal, ako retro sa to podarilo ale v roku 2015 totál K.O.
Uplna hroza.radsej ani nechodim sem.
pripajam sa k nespokojnym... a to som si tento rok tiez kupil VIP..

kazdopadne ak sa uz nema menit tento otrasny dizajn, urcite by pomohlo, keby si aspon mohol uzivatel nastavovat, co chce a co nechce vidiet na uvodnej stranke a menit poradie zobrazovaných kategorii...(napr, ja vzdy pozeram novo pridane galerie, takze by som si ich rad nastavil medzi prve... atd)
Pozerám, že na adrese wwww.amateri.cz, na rozdiel od adresy www.amateri.sk, je všetko v pôvodnom stave, vrátane pôvodného obsahu.
Tak celkom nechápem, či to vrátili späť, alebo iba ostatné verzie sú preklopené na "živé" testovanie užívateľmi.
Hallo Gruße aus Wien
Dier neues Dasein einfach funktioniert nicht egal welche Sprache ich gebe ein bekommst du nicht an Seite. Leider ist nicht gut oder liebe zu sagen 99% wehre bessere die Altere.
Na úvod súhlasím so všetkými, ktorým sa nepáči nový dizajn. Admini asi zabudli na podstatu: ostrý obraz, dobrý zvuk a jednoduchá, spoľahlivá a praktická komunikácia medzi účastníkmi. V najširšom význame slova. Všetko ostatné je nepodstatné! V "starých dobrých Amatéroch" stačilo vylepšiť o niektoré pripomienky diskutujúcich - rozšíriť možnosti nastavenia obrazu vyhľadávania a pod a stránka by bola super.
Jedna pripomienka: AK kliknete na najnovšie príspevky podľa dátumu zverejnenia, kliknete na tému, najnovší príspevok môže byť niekde uprostred témy a neviete ho takto takmer nájsť, musíte ísť von a začať odznova. Stačilo by farebné rozlíšenie pre posledný deň. P.
velmi dobry komentar..................
Bez urážky voči adminom, ale celé to stojí za prd. Strašne zložité preklikávanie, úplne neprehľadné, takisto nerozumiem, prečo pri prihlásení cez .cz je vzhľad pôvodný. To akože "cudzinci" sú nejak trestaní? Lebo tak mi to pripadá. A vôbec, nechápem, načo bolo potrebné meniť vzhľad. Akože modernizácia? No, poviem vám "novinku", nie všetko staré je aj zlé. Ja dávam obrovské mínus. Jednoznačne by bolo lepšie vrátiť sa k "pôvodnému" webu.
co vam prijde slozite na preklikavani? jinak musime volit postupny prechod abychom odladili chyby, ale je to otazka dnu kdy to bude pro vsechny ... stary vzhled se ne kazdemu libi, takze bylo potreba udelat nejakou zmenu
Nejako odveci zobrazuje dátum a čas pri reakcii na predoslý príspevok.
A nový vzhľad sa páči komu?? Lebo tu to tak zjavne nevyzerá.
Pre mňa je to celé neprehľadné, chaotické. A fakt nerozumiem, prečo mi to automaticky "odfiltruje" všetky ostatné možnosti zobrazení, okrem slovenských "vecí". A keď chcem zobraziť celý obsah webu, musím si to zakaždým prepínať Takisto keď som predtým podržal kurzor nad galériou, ukázalo mi to informácie o nej, teraz ju musím otvoriť. Tiež keď otvorím album užívateľa, nedá sa vrátiť na zoznam JEHO albumov, vždy ma to hodí na prehľad VŠETKÝCH galérií. A takto by som mohol pokračovať veľmi dlho. Proste, to čo fungovalo, je totálne posraté, sorry za výraz, ale tak to vnímam.Vylepšenie som žiaľ nezaznamenal žiadne..
píšeš, že: starý vzhľad sa nie každému páči....ale nový sa nepáči NIKOMU..takže treba ako píšeš urobiť zmenu
apropo..bola niekde anketa na to, čo sa komu páči????
Urobit zmenu je dobre vtedy ,ked je to k lepsiemu..inak musi byt asi blbe po trojrocnej praci citat skoro same negativne komentare..ale ako som uz raz pisala ,novy web mi skor pride ako daky statisticky formular..a kedze sme na erot.webe narovinu pisem ,ze ste to dojebali...kopec ludi uvazuje o odchode z tejto stranky
Tak toto je ohromna zmena. Toto trvalo 3 roky? Katastrofa
neviem ci je to posun k lepsiemu asi hej ale nakolko som zabudol heslo musel som sa znovu prihlasit to ste nedomysleli
ani nam sa to nepaci, chodime na cz amaterov ,ked to zmenia, odideme
Cisty blud...otrasne to je...nevieme sa vobec v tomto zorientovat...bol to sok ak sme uvideli novu stranku...a to vyskakovacie okno co vyskoci po kazdom klyknute je dost hlupe...ide nam to uz na nervy...pokaslali ste stranku
Pripajam sa k nazoru vacsiny (rozumej vsetkych).CELE ZLE. Ak je tento web robeni pre amaterov tak by sa mal vratit spat do stavu ako bol pred tym.
Dizaj je OTRAS
prehladnost je OTRAS
orientovatelnost a navigacia je OTRAS
format fotiek OTRAS

Uzivanie zloziteho webu musi odradit kazadeho. Osobne, ja som stratil zaujem sa sem chodit stvat...

Ake su teda vypelsenia, pozitiva?
presne tak. ked museli spravit technicky web odznova, kludne. ale dizajn a funkcnost mali zostat maximalne u povodneho. a potom, ak nieco vylepsovat, tak pomalicky, evolucne.
Skôr než naseriete úplne všetkých, skúste si prečítať nasledujúcu publikáciu a uvedomte si, že WEB je v prvom rade pre užívateľov, nie pre admina a programátora ... teda pokiaľ nechcú WEB iba sami pre seba.

Krug Steve-Webdesign Nenutte Uzivatele Premyslet
Tento nový dizajn je síce krajší,ale to neznamená,že aj lepší.Ešte som"nevychytal všetky muchy",ale zatiaľ som prišiel na to,že sa fotka nedá zväčšiť,alebo keď sa pomýlim v komentári a zistím to až po jeho odoslaní,nemôžem ho vymazať!E ešte jedna vec:po starom som si mohol prečítať všetky svoje komentáre,na jednom plátku...teraz to neni možné,alebo neviem jak na to?
toto je tak dos....é, že už viac ani nemôže byť......na amateri.cz mám 41 tisíc odkazov a tu len nejakých 2 tisíc a to nehovorím o príspovkoch do blogu a poviedkach.....zobrazuje len slovenské......a to mám na stavený svet.....čiže príspevky od všetkých
uplne ze zle .. neprehladne ked clovek hlada len nejaku miestnost a dam zobrazit vsetky aj tak vacsinu z nich nevidiet.. akoze co? blbost!

ked prejdem myskou na uzivatela nezobrazia sa ziadne kontaktu v zoznamke pokial nevyfiltrujem odkial chcem ludi zobrazit tak netusim odkial som

toto je zmena a vylepsenie? tak akurat na zrusenie uctu.. "Dakujem" - amateri.com

po rokoch je na case asi ozaj na zmenu a zrusenie uctu nie je to co byvalo a touto zmenou to len prispieva k roznodnutiu nechodit sem vobec
Nebudem ani prvá a určite ani posledná čo vám píše, že tým novým dizajnom ste to poriadne pohnojili.
Po novom je to tu:
-neprehľadné lebo je to všetko rozhádzané po celej stránke, že treba rolovať myšou
-fotky moc malé
-v správach chýba také niečo ako ARCHÍV ...väčšina ľudí tu schováva nejaké tajnosti a ten archív bol super vec kde si uložiť komunikáciu a rýchlo sa k nej dostať hoci aj po 5 rokoch.
- v správach neni kolonka prečítané..kde by som zaradila tie správy na ktoré už nechcem reagovať
- nevidím hneď kedy naposledy tu boli moji priatelia, zase až keď si to rozkliknem
- chcem napísať adminovi, ale túto možnosť tu nevidím
A to som vypichla len veci čo som zistila za prvých 10 minút tu. Ešte neviem čo ma bude čakať keď budem chcieť pridať galérku a podobne.

Ak ste chceli niečo spustiť, tak ste mali najskôr vychytať všetky muchy. Lebo býva dobrým zvykom že keď sa niečo inovuje, tak preto, aby to bolo lepšie, pohodlnejšie, modernejšie.

Dúfam, že s tým niečo spravíte.
Hlavne, že v základne profilu je VIP členstvo s oranžovým KÚP...prachy brať by ste chceli,ale za čo????

nový vzhľad,zlee... všetko zle
prihlasim sa na amateri.cz a vzhlad a vsetko ako predtym .. prihlasim sa na amateri.sk a vzhlad a vsetko na H....

paradicka ozaj celkom dobry zart az nato ze nie je prvy april
Ja chapem,ze za tou zmenou je kopu prace,ale unika vam dolezita vec..ze ta stranka je pre ludi,ktori sem chodia a ti zatial reaguju dost negativne.Admini si stale len omielaju svoje ,ako je to lepsie a ako si zvykneme. Nrvidim jedinu lepsiu vec.Byvaju tu rozne hlasovania na rozne temy. Tak spravte anketu,co si ludia o novej verzii myslia a zariadte sa podla toho.
Cele zle miesto aby ste spravili apku pokazite celu web stranku skoda predtym nebolo co vytknut :-)
Hnus!! už sem nebudeme chodit.
milí priatelia vy ste zrejme nepochopili zámer autora, je to predsa erotická stránka tak je to predsa v poriadku keď je celá na piču.
Appka bude drive, nez si myslite :-). I kdyz zatim jen velmi omezena -> profily + alba.
to je hrozne toto chaoz a de su druhe miestnosti?
Vazeni admini cim dalej tym viac sa priklanam k odchodu...prekusla som sa cez TO ze neriesite uzivatelov kt v hrubej miere urazaju,pedofilov a etc ale TOTO je vrchol aby som sa ako tak pohla musim mat vip konto?! Tie tri roky prace a pripravy noveho webu nas uzivatelov ma stat peniaze? Ozeliem rocne predplatne ale aj tak
Grafika pro náctileté, všechno na víc kliků než předtím víc shlédnutí reklam..), řada věcí zmizela ( odkud je inzerent v seznamce), zbytek už vyjádřili ostatní přede mnou....
Podobným "ugreadem" prochází řada stránek.....hlavně, že Vám to schvalují světové statistiky, inženíři.
poviem to na rovinu. ten nový web stoji z a hovno grafika na nič a to rozdelenie skupin prišerne , totálny prepadák. ten predošlí jednoznačne bol prehladnejší jednoduchší a lepší. . Asi sem nebudem už chodiť s takou radosťou a tak často. Skôr ten pokec asi budem vyhľadavať. JE to fakt velké sklamanie
Nech s a admin nesnaží. JE to uplne zbytočne je to cele zle a hotovo. AK chcu niečo napraviť nech daju späť starý web toto neakceptujem
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
tebe ide ceska stranka povodna ? mne ked dam www.amateri.cz, zapne tento isty paskvil..
...priatelia, plne súhlasím = nový dizajn - hotová katastrofa....
Ako grafik a clovek, ktory denne pracuje s web dizajnom musim skonstatovat, ze toto je katastrofa. Grafika = 0, user friendly = 0, Pripada mi to ako semestralny projekt studenta, prvaka na FIITke. Na mobile je tato stranka takmer nepouzitelna a vobec sa na to cele pozerat je pain in the ass.
Přesně. Graficky to vypadá bohužel naprosto amatérsky a hůř než stará verze.
milí priatelia všetci ste nepochopili zámer autorov, veď je to predsa erotická stránka a je preto v úplnom poriadku, že je celá na piču.
A ze je cela dojebana !!! :-)
:D (plus teraz musim napisat dalsich zbytocnych 30 znakov, lebo mi inak neodosle komentar... fakt skvely napad..)
aspon s tymi rozmermi fotiek spravte rychlo nieco..v dnesnej techologii hd,uhd davat fotky s rozmerom 500x500....rozum zostane stat,koho taketo nieco mohlo vobec napadnut ?!
Ako si vsimam ,admini sa uz k tej kritike ani nevyjadruju...asi to beru, ze ved si ponadavajte a casom si zvyknete..a hlavne zaplatte VIP
Nema zmysel sem dalej chodi(ved uz ani nechodim). Zobrazovanie fotiek iba ako nahlady je uplne onicom. Katastrofa. Skoda len ze im nevznikne poriadna konkurenkcia, na rozdiel od amaterov, s FUNKCNYM webom
Katastrofa. Koncime tu. Snad sa objavi konkurencia a vidime sa tam.
Pri pokuse o vyhľadanie nových príspevkov, pomocou CTRL+F, kedže sa nedajú príspevky rozumne zoradiť, v tejto téme som našiel ďalšie unikát, s ktorým som sa doteraz ešte na žiadnom WEBe nestretol.
Dátum je tu zobrazený vo formáte:
DD. medzera MM. medzera RRR
Takže aby som tu ešte hľadal ako sa tu dá vôbec vyhľadávať, to sa na to môžem rovno ...*304*
Mohu vás ujistit, že vše čteme a postupně zpracovavame. Vítáme všechny konstruktivní a konkrétní podněty. Příspěvky typu "je to na h****o a odcházím" mezi ně ale nepatří. Na vyšším rozlišení fotek se pracuje. Děkujeme všem za jejich komentáře.
Ale mam dojem ze tych prispevkov ,kde vam pisu ze je to na hovno a odchadzam je tu najviac...prave tie by vas mali zaujimat ,ved tento server je tu pre nas uzivatelov a nie pre adminov..urcite sa zle pocuva ,ze ste to domrvili,ale uvedomte si ze ludia chcu naspat staru verziu...preco nespravite ankettu..bojite sa?
Ano, web je pro uzivatele. Nedelame ho pro sebe. Pokud je ale neco spatne, je dobre napsat co konkretne je spatne a jak byste si to predstavili aby to bylo dobre. Pak se nad tim muzeme vazne zamyslet a rict si: "No jasne, vzdyt maji pravdu, pojdme to napravit...". A udelame to velice radi. Nastesti mnoho lidi pise konkretne (hlavne pres kontakt - tam lidi nesoutezi, kdo to vic zkritizuje).
Nemyslim,ze by tu islo o to,kto to viac skritizuje,nie sme male deti...80%casu som tu cez mobil..pozeral niekto ako to vyzera cez mobil?...je to este horsie ako na notebooku...ked som predtym pustila amaterov,hned som vedela ci mam postu,ake nove poviedky a blogy su tu..teraz sa za tym musim preklikat..a nielen to celkova grafika bola lepsia...toto je ako modre tlacivo niekde na urade...ako jedine plus je to ,ze na galeriach je oznacenie prezretia,ze nemusim ist na zoznam galerii...ale zase komentare pod galeriami boli lepsie v starej verzii..myslim ich graficku upravu...urobte anketu o tomto novom webe a hned uvidite na com ste...konkretne
Ano, nekdo na to pres mobil koukal. Byl to jeden z nejlepsich ceskych specialistu na responsivni design. Trvalo mu to nekolik mesicu a stale se to ladi. Nicmene appka pro android je take na ceste, tu pro zmenu dela jedna z top firem v oboru, ktera ziskala se svymi appkami uz radu oceneni. Verim, ze to lidi oceni. I kdyz ze zacatku vubec nepujde o plnohodnotnou verzi ale spise o ukazku.
Ja nechcrm napadat pracu niekoho...mozu to byt specialisti a renomovane firmy ,ale toto im proste nevyslo...ved si vsimnite tie reakcie ludi
A hlavne uz v mobilnych zariadeniach vyrieste webkamery, nie s podporou flash, ktora uz davno v androidoch nefunguje.Inak, prezeranie na tablete alebo v mobile je otrasne.Netreba ani popisovat co, inteligentny clovek na to pride okamzite.A idealne je vyriesit tie hrozne nahlady fotiek po rozkliknuti a to, aby aj napriek krajine bolo mozne vidiet a citat vsetko, kto chce pravy opak, nech si zaklikne, nie ze pridem sem, a musim vzdy klikat na svet, alebo cetinu, ak chcem vidiet vsetky fotky, alebo blogy.Proste uplny chaos, odhliadnuc od grafiky a dizajnu, 100 krokov spat.Web ma byt intuitivny a nie klikat na milion nastaveni stale dookola.
uzivatelsky zazitok noveho webu je velmi slaby. pozrite si stale statistiky co ludia robili najcastejsie, to zoptimalizujte tak aby to bolo co najjednoduchsie a najprijemnejsie a vsetko ostatne vizualne potlacte. stara verzia na tom bola velmi dobre.
este som chcel dodat ze na webe je menej viac. dnes sa vsetko funkcne a vizualne zjednodusuje a vy idete opacnym smerom. - a tym som narazil na to ze tu nieje mozne editovat prispevok. dalsie minus.
Editace prispevku nesla ani na starem webu. Na novem to vadi, na starem to nevadilo? Samozrejme editaci muzeme dodelat. Ted se spise soustredime na dodelavani dulezitejsich veci, napriklad originalni velikost fotek. Je pravda, ze jsme zajem o ne podcenili. Tak to napravime. Denne opravime desitku mensich nebo vetsich veci.
Vadilo to aj na starom, vadi to aj teraz - prave preto ze je novy a mohlo by to ist.
Z iných WEBov mám dobrú skúsenosť, keď je možné príspevok editovať/zmazať max. do 10 minút od publikovania.
Slúži to hlavne na opravu preklepov, gramatiky, prípadne v náhlej sebareflexii i k zmazaniu nevhodného príspevku, alebo omylom zadaného do nesprávnej témy. Po 10 min. ostane príspevok uzamknutý tak, ako bol naposledy publikovaný/ upravený a basta.
prečo vidim len slovensky chat a aj fotky len slovenske?
Hore ako je nastavenie jazyka je moznost zmenit tam treba nastavit zdroj obsahu..zaskrknut slovensko aj cesko..alebo word
Ja musím pochválit funkciu vo fotoalbumoch. Je naozaj super, že je možné prehliadat zrušené galérie. Je to prehľadné. Vďaka.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Sofie by mela zmizet, jakmile ji potvrdite ze souhlasite? Funguje Vam to jinak? Jaky mate prohlizec?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Jakou verzi Exploreru přesně máme? Je to napsane v nápovědě -> o aplikaci? Určitě to opravime.
neda sa zvačšit foto v galeri..
Je to skutocne otrasne, predtym som chodil kazdy den si pozriet fotky, teraz ma to vobec nelaka. Ta zmena ma skor odradzuje, je to nepriehladne----ak ste toto robili 3 roky---tak ste mali radsej ist na pivo, vzdy lepsie ako stravit cas .Je to zmetok. Kto vam za to zaplatil?
suhlas, prehliadanie fotiek je vyslovene odpudive
Božie dopustenie. Úplná katastrofa. ......... Admin , vy ste normálny ????? Neskutočné a strašné . Myslím že úplne všetci by chceli starú verziu
Nesuhlasíme ani my,je to neprehliadnéé-celéééé zléééééééééééééé
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Muzete mi prosim napsat, co na seznamce nefunguje? Zatim nikdo nic nefunkcniho na seznamce nehlasil. Jedine, co zatim chybi, jsou regiony primo v inzeratu. Moc diky za odpoved, radi to opravime. Na rozliseni fotek pracujeme.
Chcem staru ale lepsiu verziu
+1
Chápem a ruzumiem adminov a majiteľov stránky, že sa snažili o inováciu stranky (možno aj z komerčných, finančných dovodov) ale v tomto prípade šliapli uplne vedľa. Podarilo sa im z jednoduchej, svojmu účelu dobre a dostatočne sluziacej stránky vyrobiť obmedzeného invalida.
Možno si časom na súčasnú tazkopadnost, neprehladnost komplikovanost budeme musieť trpne zvyknúť - novým užívateľom to nepríde - ale bol to zbytočný vo vylepšení neodborný krok alebo skôr kilometer späť.
Touto upravou sa stranka oproti povodnej stala prekombinovana a neprehladna. Napr. prečo si mám nastavovat krajnu povodu príspevku - buď ma zaujima alebo mu rozumiem, ak nie tak ho kľudne preskočím.
Využitie plochy je podľa mňa menšie ako v povodnej verzii.
Tak ako veľká časť upgrade software, aj táto priniesla veľa zbytocnej tazkopadnosti, neprehľadnosti, zložitosti.

Bohužiaľ admini sa takmer isto nevratia k povodnej verzii.
Takže niektorí, čo to nevydržia zo stránky odídu, väčšina tých čo zostanú budú preklinat každý zbytočný klik a noví - tým to bude jedno.
Takže veľa pevných nervov užívateľom a vela odborných, sprehladnujucich, zjednodušujú cich zasahov administrátorom.
Tak ako predchádzajúci napísal, stránka má slúžiť užívateľom, ak nie tak je adminom nanič.
Asi len nesiev drevo do lesa, ale vadia mi hlavne veci, ktoré zmyzli. Najviac asi to, že v obľúbených nie je možnosť zobraziť najnovšie/ najlepšie fotky/videá práve len od obľúbených užívateľov. Druhá vec je práve rozlíšenie fotiek. Ešte by som chápal, že nie je možné zobraziť pôvodnú veľkosť, ale tá mikro, ktorá sa zobrazí pri slideshow je na smiech. Čakal by som, že fotky dostanú maximum pristoru na obrazovke bez obruby aspoň pri prezentácii.
Inak dizajn samotný sa mi páči a chválim aj za odstránenie preblikávania pri prezentácii. Chcelo by to ešte zapracovať na chatovacích miestnostiach. Bolo by aj pekné, keby poviedky dostali nejaké kategórie...
děkuji ... ty fotky zvazujeme ... kazde ma neco pro a proti, kazdopadne pokud mate jakekoliv pripominky napiste me primo, rad budu mit zpetnou vazbu ... dekuji mnohokrat
pozdravujem ADMINA len chcem napísať že nepočúva hlas ľudu aby sa vrátil k starej verzii až mu odíde polovina užívateľov potom sa spamätá .Tvári sa že sú kladné ohlasy(ale kde). ako každá vláda v každej krajine samé výhovorky keď už ZAPLATIL za pokašlanú stránku tak to musí biť dobré či sa to niekomu páči alebo nie veď sa niekto nájde kto tu ostane. DAKUJEM.
Nechapem prečo maju ludia vždy dordbať niečo fungujuce. Toto je nazorný príklad. Všetci tu boli naučení keď niečo hladali, že sa za 20-30 sekund dostali presne tak kam potrebovali. Teraz ked chcem niečo najsť musim sa preklikavať a hladať nove odkazy a banery.
Odkaz pre programatora: V jednoduchosti je krasa...
papa - odchadzam na "ten sprostý" Pokec.
Tam je to aspon prehladne
Tak a plne rozlíšenie je len pre VIP. Ale nemám dôvod si zaplatiť VIP, ak sa mi na tej stranke nepáči. Pozrite napríklad sex-doma.cz, ako sa tam listine v galériách. Aj na k mobile.
Rozculuje ma ako absolutne ignoruju ohlasy nas uzivatelov..napriklad k rozmeru fotiek sa vyjadrili ,se sa na tom pracuje a za par dni ,ze sa to zvazuje...neviem preco ale vobec mi to neukazuje nove blogy,posledny mam z 21.10.. zeby ludia prestali pisat blogy na tuto stranku?...vlastne by som sa ani nedivila...
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
predtym zvacsovanie fotiek fungovalo aj pre neVIP(a lepsie ako u VIP). teraz ak clovek nieje ochotny platit VIP uz sem nema preco chodit
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
*114* *3* *4*
Ale ten redizajn s mega fontami a nefunkčnosť na mobile sa mi aj tak nepáčia ...*25*
Ešte aj na zobrzazenie Zobrazení vlastného profilu už treba VIP.
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Po úplnom preklopení iba do novej verzie nevidno vo FÓRUME príspevky CZ/SK súčasne ani pri akomkoľvek nastavení.
Ak si zapnem slovenčinu, vidno iba pár príspevkov v SK.
Ak si zapnem češtinu, tak nevidno SK témy a príspevky, nevidno ani len túto tému "nový dizajn", ani tému o ankete.
Nie je možné prezerať si súčasne FÓRUM v CZ/SK verzii ani pri nastavení Svet, asi by bolo vhodné nastaviť tiež možnosť zakliknúť viacjazyčnost, resp. všetky jazyky, len potom neviem, aký jazyk by mal samotný WEB. Nejako to prekomplikovali s tými voľbami a rozdelením SK/CZ.
Detto v inzercii CZ/SK. Pri náhľade na inzerát, ani v samotnom izeráte nevidno lokalitu. Tú je vidno až po rozkliknutí profilu inzerenta, čo je dosť nepohodlné.
Nieje to len o plateni..ja som si VIP platila ale teraz sa mi do toho vobec nechce..nieje to len o funkcnosti stranky..ten celkovy vyzor je hrozny,daleko zlozitejsie vyhladanie cohokolvek a pre mna ,cosom na nete 80% cez mobil je to uz celkom o nicom..a pristup adminov je tiez uzasny ,,zvyknete si,,..ale ved server je pre uzivatelov a myslim ze vacsina nieje spokojna s touto zmenou... mne sa napriklad vobec nezobrazuju blogy..posledny je z 21.10 a mam pustene zobrazovanie sk+cz....ale mozno ludia nemaju chut sem pisat
Na to aby si videla aj ostatné blogy si musíš prepnúť Jazyk na CZ a uvidíš iba CZ bloky, bez ohľadu na to, ako máš nastavený Zdroj obsahu.
Ak si nastavíš Jazyk SK, tak zasa uvidíš iba SK blogy, bez ohľadu na to, ako máš nastavený zdroj obsahu, hoci aj Svet.
Nejako to celé pojebabrali..
Prečo ukazuje k tomuto nicku inú foto tu v náhľade a inú foto v profile?
Aj po vymazaní Cache, aj v rôznych prehliadačoch.
Presne súhlasím na 100% a hlavne chat miestnosti nie su na jednej stránke to je KATASTROFA!
Ešte dodám asi ste zabudli ,že CZ&SK sú tu na chate stále spolu a rozumiemes si veľmi dobre:)
Takže riešenie je dať si SK&CZ a v podstate to šlape ako to šlapalo
Asi nie všade každému. Na Chrome ak si nastavím jazyk SK, Zdroj obsahu SK, alebo CZ, alebo svet vždy vidím Fórum iba SK.
Ak si nastavím JAZYK CZ / SK a Zdroj obsahu SK tak vidím iba Fórum CZ
Čo je zaujímavé, ak si otvorím jedno okno v SK verzii, kde vidím SK blogy a Sk fórum, v druhom okne CZ fórum , kde vidím CZ blogy a CZ fórum, tak sa pri súčasnom prezeraní a refreshovaní "nebijú".
Ale aj tak by bolo lepšie mať CZ/SK obsah pohromade spoločne na jednej stránke. ;-)
suhlas.........................
suhlas.........................uplne spatne
Od dnes mi už nefunguje ani amatéri.cz...táto nová COMunistická stránka mi ozaj vadí, obmedzuje ma a vnútila sa mi, aj keď som ju nechcel. Ak admin stále nechápe, čo konkrétne ľuďom vadí, tak podľa mňa nechce chápať. Niekto chce jednoducho cez obmedzenie rozlíšenia fotografií na 500x500 zarobiť viac na VIP poplatkoch, to ostatné je len krovie a diletantizmus v tvorbe stránky...Takže ďakujem, neprosím si, ešte jeden odkaz, čo čakám a potom nakuknem sem až keď ozaj nebude kde a budem zvedavý, či sa niečo nezmenilo. Zatiaľ mi stránka len kvalitne dvíha hladinu adrenalínu a tlak krvi.
Na každej www stránke budem niečo platit?Asi tažko,na x****** mám milion fotiek zadarmo.A ešte,ked niekto požiada o vymazanie svojich fotiek,tak ich aj skutočne vymažte,aby ste potom vy nemuseli niečo platit.
Myslím, že platenie za originálne rozlíšenie ich napadlo až neskôr, pretože ako sdkú v skôr spominal, záujem o tieto fotky podcenili. Tak len na margo toho, že za web obsah sa bežne platí.
Sorry sdku=admin. Nie dom ešte stotožneny s novým mobilom. *243*
ked si dam v nastaveniach svet, aj tak sa mi stale zobrazuju slovenske blogy, co s tym????
Hrozneeeee vráte nam staru verziuuuuuu
platit za zvačšenu fotku?idem radšej na sex-doma.cz
fuj, hanba, myslim ze je najvyssi cas prejst na ine konkurencne stranky a tieto zanechat VIP pozitivnym
RIP cest pamiatke byvalej super stranke
a jako bonus aj CENZURA - dva dnesne moje prispevky sem do fora su fuc
Admin aj Dada stale vyzyvaju ludi aby napisali svoje pripomienky...prepacte ale uzivatelia nie su nato aby vytvarali vasu stranku ale aby ju uzivali a to minimalne v takom komforte ako bola stara verzia. ten clovek co robil tuto novu stranku sa podla mojho nazoru ani nesnazil aby sa k tomu priblizil ..A prispevky admina typu : Ved napiste co vam chyba a co mame vylepsit, su smiesne ak vy neviete co ste mali na starej stranke tak my vam to mame pripominat a ziadat to od vas ved je to smiesne...Ked ste uz zmenili dizajn ok. Aj ked ani ten nie je bohvieco..ale malo tam ostat vsetko do poslednej malickosti co bolo na starej verzii..a co tam bolo to by ste mali vediet vy najlepsie a tuto novu verziu ani nedat do obehu bez toho aby fungovala bezchybne....to je ako keby vyrobca automobilov vyrobil karoseriu na styroch kolesacha a od zakaznikov chcel aby mu pisali ci by tam mali byt aj sedadla, volant , kurenie aci by to malo aj fungovat ...ved to by malo byt samozrejme.
dalej sa mi nepaci ... ked mazem niektory zo starych blogov, ze ma po vymazani hodi na vsetky blogy a nie do mojej sekcie blogov na miesto, kde som skoncila
Neviete poraddit daku podobnu stranku s chatom?.. lebo to ze na obycajne zvacsenie fotky chcu aby mal clovrk VIP ma celkom dorazilo..doteraz som si ho platila ,ale toto je fakt moc. Pokazili super stranku,takze je uz len volba ostst alebo odist. Tak by som chcela poradit ze kam
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Presne tak!!! je to tu celé na chuja!!!
napluť zvysoka na tento bordel...
nebudeme sem už chodit, koniec...
Predpokladam ze majitelia stranky ju okrem ineho robia aj preto aby nieco aj zarobili...ale sami sebe takto dojebat biznis to sa len tak nevidí...Prerobte to co najskor a prestante ludi presviedcat ze je to dobre a bude este lepsie..Zobudte sa..skoda vas bolo to tu fajn ..povedal by som ze super...ale toto vam fakt nevyslo ...mozno za to ani nemozete ale myslim ze stracate navstevnikov...Napriek vsetkemu vam drzim palce
Chcem sa spytat,ci uz aj blogy su len pre VIP clenov? Ja mam totiz posledny blog z 21.10. Alebo ludia prestali pisat?
ako pozeram, a skusam, obsah fora sa zobrazuje nie podla vybraneho obsahu, ale podla vybraneho jazyka...
neprehľadné, chaos ... viac asi ani netreba písať ...
važeny admin, aj ja patrim medzi uživatelov, ktory su absolutne sklamany z novym dizajnom tohto skveleho webu, naozaj je mi to luto akou cestou ste sa vydali, ale toto je naozaj hrozne, neprehladne, nedokončene...ani snad nebudem vypisovat čo všetko mi vadí, všetko tu uz asi aj bolo napisane, to by som sa asi len opakoval, asi najviac mi chyba nemožnost rozkliknut si foto v galerkach na plne rozlišenie a platit naozaj nebudem a uz vobec nie take nehorazne sumy a s polutovanim odchadzam po mnohych rokoch ku konkurencii....sem tam sa pridem pozriet, či sa to nahodou nevratilo k nejakemu normalu, ale idealne by bolo keby ste to cele vratili spät...držim vam palce, toto bol velmi zlí krok...dovidenia
Tiež zvažujeme ukončenie pôsobenia na tomto fóre... Stratilo to "šťavu"
Ahoj admin.
Na server amateri.sk sa potrebujem pripajat cez TOR. Je to z roznych dovodov, ale hlavne mi na niektorych miestach internetovy poskytovatel blokuje vas server. TOR je preto jedina moznost, ako si plnohodnotne pozerat Vase stranky. Prihlasenie mi vsak nefunguje a vzdy skonci hlaskou "Je nám ľúto, použitie TORu nie je povolené. ".
Dalsim problemom je, ze ked sa aj na server dostanem, tak sa mi neda vdaka blokacii TORU prihlasit. Pritom ako neprihlaseny mozem web normalne prezerat s tym, ze sa musim preklikavat roznymi fotografiami, na ktore nemam zaludok :-(
Mozes prosim ta vypnut uplne zbytocnu funkcionalitu, a to zakaz prihlasenia sa cez TOR?
Dúfam, že mi admin odpovie alebo aspoň si prečíta moje pripomienky. Chodím na služobné cesty a iba vtedy sa pripájam po nickom, doma kvôli bezpečnosti (rodina) nie. Teraz som v zahraničí (striedavo stred Tuniska, Rumunska, Bulharska). Takže som klikol na amateri.sk a vyskočila na mňa dajaká kreslená teta. Ujha čo toje ? Zopakoval som to trikrát a potom som pochopil, že nie som na dajakom inom serveri. Pred prihlásením som skočil do fotiek a chcel som si pozrieť fórum. Namiesto niekoľko stovák tém vidím príspevky že 0,1, 0, 2, moje pochybnosti sa zväčšili. Ale prihlásil som sa a samozrejme fotky sú tak malé aj po rozkliknutí, že nič nevidieť (dúfam, že pre VIP sú tak ako predtým, ale tam prídem ešte len). No dobre, idem ďalej. Chcem si pozrieť fotky od dnešného dátumu po napríklad 11.2.2008. Predtým som mohol klikať a klikať. Teraz mi naskočia fotky od 11.2.2008 po 11.2.2008, čiže nula, žiadne...Niekde bude chyba. Tak som si domyslel, že je to iba pre VIP funkčné. Tak si idem predplatiť členstvo z pochybného internetu najlepšieho hotela v Rumunsku. Mám rád peniaze a hoci som klient veľkej slovenskej banky, nemám a nechcem mať zlatú kreditku napriek tomu, že mi ju núkajú zadarmo, mám klasickú debetnú kartu ale ...lepšieho designu.... Keďže veľa cestujem, dal som si z bezpečnostných dôvodov zablokovať internetové platby (keď si opíšete predné čísla z mojej karty a zadné trojčíslie nezaplatíte na internete nič) ako i dotykové platby. A teraz zistím, že v starých amatéroch sa dalo zaplatiť prevodom na účet, a teraz sa nedá. Takže ak si želal admin konkrétne pripomienky, tu ich má.
Sorry , po kliknutí na fotku - na lupu sa táto načíta ešte raz, ale je potrebné znova kliknúť, aby sa načítala v originálnej veľkosti. Takže dopĺňam môj komentár. Budeme mať viac kliknutí - viac otlakov.
Novy vzhlad je totalna katastrofa, dajte to do povodneho stavu, prosim.Ludia, robme s tym nieco.
Stránka biedna, silno pochybujem že sa to vráti späť. Dosť je tu chýb, nepriehladné. Sám viem aké je to kódiť web, nie je to nič ľahké, preto si každého takéhoto tvorcu vážim, ale toto je milí amatéri naozaj krok dozadu ;)... Ale neviem či tu už bola na to otázka, ak jo tak sa ospravedlňujem, ale už by konečne mohli spraviť fotoalbum tak, že si ho môžem aktualizovať a pridávať tam nové fotky. A nie furt vytvoriť nový, alebo otravovať adminov aby mi tam pridali fotky...
Mne to celé pripomína akoby sa niekto nechal inspirovat Windows 8ckou.
A pre mna osobne je to najhorsia premena aku som kedy zazil na internete. Je jasne, ze kazda stranka z casu na cas potrebuje refresh, trosku zmenit dizajn atd...ale toto ste slapli do hovna. Chodieval som na amaterov kazdy den, aj ked nie vzdy som sa prihlasoval, no odkedy je nova stranka bol som tu par krat a aj to preto, ci nahodou nezvitazil rozum a nevratili ste spat staru stranku. Nechapem jednu vec. Ked tolko ludi vola po starej stranke, kde je problem ju vratit? A ked sa nebojite dajte anketu, dajte referendum aby to bolo spravodlive.
Uz ich viac ludi vyzyvalo aby spravili anketu..ale na to nemaju gule..stale sa ohanaju tym, ze aby ludia pisali co konkretne nefunguje..ale stale nechcu uznat ,ze aj keby vsetko fungovalo jednoducho je to nanic...
Cele je to o peniazoch. Chces video? Plat. Chces vidiet vacsie foto? Plat. Chces vidiet vacsi format videa na chate? Plat. Chces porno? Plat. Chces rychlejsi pristup na stranku bez reklam? Plat. konkurencia ma teraz sancu *24*
Admin, preco nereagujes? Vysvetli mi prosim Ta, preco trvas na tom, aby sa cez TOR nedalo prihlasovat. TOR zarucuje anonymitu, ktora je prave pri takomto serveri dolezita. (ja pouzivam TOR z inych dovodov, nie kvoli pornu). Vysvetli mi, co ti je luto, pri tejto hlaske:
"Je nám ľúto, použitie TORu nie je povolené."
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Musiš si zmenit jazyk na čeština :( ,
Asi sem začnem chodiť pomenej . Nové stránky sú zložitejšie a neprehľadnejšie . A i za fotky sa má plaťiť? .To sú adminove fotky? JBN.
A taký dobrý web to bol.
Chodil som sem každý deň, ale pozerať sa na obrázky velkosti známky ma nebaví.
Tak bay, bay
jedna velka katastrofa a to som tu travil aj hodinu denne.....s vzdy VIP clenstvom.
Odkedy je tu ten novy zdrb sa tu ani neda chodit...katastofa, ak to ADMIN neda naspat, moze cely portal strcit do riti
kto mi poradi ako si najdem poznamky o uzivateloch ktore som mal a v tomto novom dizajne mi zmizli aj uzivatelia aj poznamky, ako a kde si ich mam najst alebo obnovit ?
Ahoj nechceš sa stretnut? moje foto najdes na fb pod zadanim čisla do vihladavača mien 0949888646 profil Taký Dáky Tom . volat sa na to cislo neda ale iba tak sa da najst moj profil na fb ... byt šala alkohol zabava pokec všetko je aj viac ked chceš nezavezne odpiš. . dovolať sa dá na čislo 0903151303 pridi kludne aj hned :)
co sa tolko rozpisujete? naco? staci napisat CELE ZLE !
novy web . . . ale aspon zakladne info ste si mohli nastudovat, ked ste to v starom uz neopravili . . . najdite si na nete, ako sa zobrazuje znacka muz - zena, muza mate dobre , ale zena sa zobrazuje VZDY krizikom dole . . . ziadne umelecke modifikacie prosim . . .
ako ďalšie chyby by som odstránil ten prekomplikovaný filter pri výbere fotografií kde sú také zbytočnosti ako RADENIE,OVERENIE a neuveriteľne sprostý POČIATOČNÝ a KONEČNÝ dátum zobrazenia podľa môjho úplne stačí počiatočný
Radšej tam pridajte filter na zobrazenie Veku napr. od 18-30 veku
od30 -45 veku alebo tak nejak keď mám záujem o 40 ročnú priateľku musím sa prehrabávať celým zoznamom.
Ďakujem.
Rad by som vedel.preco sa my neda odoslat video fon je v poriadku a napise my ze server nkomunikuje
Takze ako som sa dozvedel, prilohy v spravach s adaju stahovat len tyzden . . . Ale nikde som o tom nenasiel ani slovo, ani v Poste, ani v podmienkach . . . takze vdaka adminom som prisiel i vsetky zaslane prilohy . . .
Chcel by som opravit vsetkych, co pisu ze to tu tu stoji za hovno . . .omyl, nestoji to tu ani za to hovno.
KDE SU FAQ?
Ako si zmenim velkost profilovej fotky?

nic moc...
Novy dizajn maximalne sklamanie,,,uz ani nebavi sem chodit...
Velmi by ma zaujimalo kolko uzivatelov sa odhlasilo odkedy je v obehu tento akoze vylepseny zjav stranky
Súhlasím ,nový dizajn zneprehĺadnil takmer všetko .Zbytočne komplikuje veci ,ktoré naprosto vyhovovali jednoduchosťou a prehľadom! Vážení administrátori zabúdate ,že genialita je v jednoduchosti!! .A tvrdenia ,že ste to vylepšili ,mi pripadajú ako ten, čo sa chcel jednoduchšie a rýchlejšie zo Źiliny vlakom dostať do Prahy cez Košice!!
ja na 99 % nehresim no vy stojite za ho...... :-) s vasou novou strankou su spokojny akurát ti co vam za to platia vy uboziaci.
Admin tu dostal asi 1000 podnetov, na všetky odpísal že to porieši alebo upraví. Za cca 3 mesiace od zmeny sa nestalo nič. Ale očividne ho to vobec nese.re. Fotky 500x500, ked chcem niečo najsť musim sa preklikavať ako v internetbankinbu. To čo nechcem, mám na uvodnej stránke vysvietené cez celú obrazovku a to čo chcem je 500x500.
Z 1000 dotazov tu bol asi 1 - 2 pozitívne.
Dizajner je asi z Indie... vymeňte ho
Presne toto ma nedavno tiez napadlo..ani len spravne oznacenie pre zenske pohlavie nevedia opravit..takisto ked chcem vo fore pozret posledne clanky musim rolovat a rolovat...proste kaslu nato..povedali si ze si ludia zvyknu a hotovo...zaujimalo by ma kolko ludi s tychto stranok odislo po tejto prevratnej zmene
boôla som nahnevana pri prvom stupe..... ale terazsom ane.na . naco si vy o sebe myslite vy chudaci admini?ako ma mozte odhlasit ked som napr na nete., pisem ,som tam viac hodin a nakponiec mi vyhodi ze ste ma odhlasili? vam uz nacisto .ebe ze ste tu strenku dpoedjebali? nikomu od vas vobec nedopina ze ste tu stranu amateri.sk nezlepsili ale doeebali?hanba vam kto tu prerobil :-)
Ahoj, kedy budu opet dostupne poznamky???
starý dizajn bol lepší. vadí mi, že ak chcem pozrieť zoznamku, stále musím vyznačovať krajinu povodu a kraj. prečo sa to nedá prednataviť aby som-sme nemuseli stale potvrdzovať že chcem Svk a kraj. urobte s tým niečo je to riadna pitomosť!
je tu nejaký admin..co poradi?..pis postou nie tu v miestnosti / Nedá sa mi zapnúť kamera . Chce to nejaký zásuvný modul. Keď na to kliknem, tak mi to nič neurobí, žiadny pokyn náznaku inštalácie modulu. / Prečo sa už nedajú odstrániť správy ako tomu bolo donedávna, čiže všetky, ktoré zaznačím? Musím ich mazať každú samostatne. Dá sa to nejako nastavit?
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
je to uplne zle... skusal to niekto pouzit na mobile napriklad?:-)))) peklooo
Nova pošta stojí naozaj za h...
Prečo sa púšťate do kopirajtu niečoho čo sa ľuďom nepáči
Celé zle
veru tak, cele zle, ale programatori to su tvrde povacsinou obmedzene hlavicky. Milionpat ludi im povie, ze je to napicu a oni si pojdu stale to svoje. Nedokazu to optimalizovat ani len na rozne prehliadace to su AMATERI doslova a do pismena :)
Zišlo by sa pri vyhľadávaní ľudí doplniť do filtra nové kritérium - BMI.
mili tvorcovia stranok, preco sa musim prácne prepracovávať k najnovšej diskusii, nemohlo by to byt prave naopak, nové prispevky hore a stare dole, nie ako je to teraz, dakujem za odpoved
Nie vždy musia byť najnovšie príspevky na konci, napríklad ak sa jedná o reakciu na príspevok nikde v strede (ako tento :)), ale aj tak by bolo vhodné obrátiť poradie, keďže väčšinou sú novšie príspevky teraz nižšie.
Ahoj:) niekto v Jezersku ok.Presov alebo prides autom? napis :) dohodneme sa
Príspevok bol zmazaný užívateľom.
Klikám už iba na preverené profily. Pre istotu... Za 2/3 červených nickov sa tu skrývajú kde akí úchyláci.
A čo tak zaviesť stránkovanie v diskusiách na fóre? Pri veľkom počte príspevkov sa s tým zle manipuluje.
Kde sa stratil stary chat?? novy je o nicom a aj na starom to robilo ze ked som isiel do inej miestnosti stale sa zapinali prazdne a zamknute miestnosti aj som to odklikaval, odosielal a nic stale to vyskakovalo ale vidim ze pisat tu nejake pripomienky je ako hadzat hrach na stenu admin to ma na salame hlavne ze su prachy za VIP. A na novom sa ani neda nastavit aby kameru videli iba priatelia . Ale asi je uz pravidlom vsade ze kazda zmena ide k horsiemu.
to je ale riadny falat chuja co to upravil na picu picucu toto nové akože vylepšenie stojí za vase veľké hovno dajte starý dizajn naspet kokoti
A príspevky do fóra ako písať ak nechcem odpovedat niekomu tak ma hodí do vytvorenia novej témy TO ČO ZA KOKOT TO SEM DAL
Strašné tu písat správu niekomu nedá sa