Pas cudnosti

Pas cudnosti

Výhody - nevýhody
Myslím napríklad týždeň
O com vlastne tocis.Co napriklad tyzden?
Nejaký chalan tu dal fotky v páse cudnosti a mňa to zaujalo. Čo to? je to klietka na penis, ktorá slúži na to aby si nemohol priateľku podvádzať alebo onanovať, a ešte znemožňuje to erekciu.
Neviem,ale zijeme v modernej dobe nie v stredoveku a tieto praktiky patria tam jedine ,ze to beries ako fetis a laka Ta to.Neviem v tom najst podstatu,ale to je moj problem.Trtkam kedy chcem a s kym chcem a klietka na penis no neviem proste mi to nesedi a ani z opacnej strany.Ale ked uz tak si to uzi s tou klietkou na penise.
Pravéže teraz sa to vracia naspäť do módy. Je to taký fetiš alebo trochu mučidlo.
V tom pripade si to treba uzit ak Ta to laka.Mucenie,bolest a odopieranie si nie je moja silna stranka ,ale proti gustu ziaden disputat.Snad Ti niekto poradi ako si ho zamrezovat,ale kto Ti ho zamkne aby si neporusil?
Mne ho zamyka mamina od 15 a pol, lebo ma prichytila ako som masturboval
Ked Ti ho zamyka mozno Ta aj urobi a zostane to v rodine mudrlant.
Nie iba zamyka nič viac. lepšie povedané zamkla
Pozdrav mamu a obcas nech Ta odomkne lebo Ti prepne.Povedz jej ze ani na vychode nie je masturbacia smrtelny hriech.No co uz.
Prichytila má ako masturbujem, a kričala na mňa že toto dobrí chlapci nerobia, A že budem mať trest! Na druhý deň doniesla pás cudnosti a nasadila mi ho. A každý druhý večer mi ho umyje a naspäť zamkne. Vždy piatok večer ho odomkne a oholi ho do hladká a šup do pásu cudnosti.
Tak toto je bomba.Si fakt total mimona Tvoja mama dva krat.To Vam tak na vychode prepina z chlastu?
Musis tazko niecim trpiet ked sa do kazdeho len navazas na celom fóre
Východ západ jedna veľká dedina asi tak
Trpim pri citani tychto dristov ako mu mamka zamyka vtaka.Nereal ,za tym je choroba.Chcel pocut nazor ci pizitivny alebo negativny.Mohol si sa pridat,alebo zamykas aj Ty?
nech si ludia robia co chcu... pozri si svoje prispevky na fore ty vecny kritik
Mam prehlad co pisem.Neviem co tak strasne obhajujes,ale je to Tvoja vec.Vola sa to forum a je to o nazoroch bud pozitivnych,alebo negativnych.On sa pytal ja som napisal svoj pocit.
Zareagujem tu iba raz a nech to nikto neberie osobne prosím.

Každý by si mal uvedomiť, že jedna vec je prezentovať negatívny alebo pozitívny názor a druhá vec je prezentovať primitívny názor a všetkých urážať, navyše keď o niečom nemá autor zrejme ani potuchy.

Lukoo má podľa všetkého záľubu v tom byť zamknutý a nemá to nič spoločné so stredovekom. Zrejme je cuckoldom. Je to jeho preferencia, ktorá mu prináša potešenie. Zrejme to sem písal, pretože chcel vedieť názory iných, pozitívne alebo negatívne, vychádzajúce zrejme hlavne z osobných skúseností ale určite nie urážky a útoky od niekoho kto nemá ani páru o tom o čo ide.

K tej jeho "mamine": Letmý pohľad do jeho galérií napovie, že sa nejedná o biologickú matku ale o oslovenie partnerky resp. milenky...

amateri.com/sk/album/1333939

Záverom ešte dodávam, že nezdieľam Lukoove preferencie. To ale nie je dôvod aby som ho, alebo jeho "maminu" urážal. ani nikoho iného..
Nádhera, odpieranie orgazmu má svoje čaro. Odporúčam Pani, aby pri odomknutí chvíľu penis hladila a jemnúčko dráždila dvomi prstami, ale tak aby k výstreku v žiadnom prípade nedošlo. Potom zamknúť. Orgazmus dopriať len veľmi zriedka, a aj to len tzv. otrocký orgazmus / ruined orgasm - Pani otroka priviaže k posteli, odomkne ho, pomaly ho rukou honí a hneď pri spustení ejakulácie ruku odtiahne, prípadne otroka prefacká a následne opäť zamkne.
Čo je otrocký orgazmus si nemyslím, že by bolo presne definované. V každej jednej poviedke, alebo príbehu je to niečo iné a hoci som sa kedysi snažila dopátrať k tomu, čo to je, začínam si myslieť, že tento pojem je v každom vzťahu definovaný inak.
Myslím, že sa na to treba pozrieť trochu v ,,súvislostiach". Od pohľadu - nevytrhnem tomu môjmu orlovi tie najväčšie perá, aby nezalietal do cudzích revírov, stačí, keď mu zamknem vercajk.Každá predsa chce mať dravca, parketového leva...Nieje to tak jednoduché, zamknúť a nič sa nedeje, mám ho pod zámkom.Garantujem, že kto neskúsil, nevie o čom je reč . Ak si ho len nejakým krúžkom cez daň zamknete , bez veľkého tlaku, bez klietky, minimálne prvú noc sa takmer nevyspí . Doporučujem si naštudovať - máme internet - výraz chastity ...
Pas cudnosti, je o hre/vztahu dom a subik. Ak sa na to pozriem ako dominant, tak je vzrusujuce mat zamknuteho svojho subika a mat kontrolu nad jeho libidom. Ako sa rozhodnut o dlzke zamknutia? Urcite zvolit vhodnu klietku, ktora je funkcna a nesposobuje ominanie a je zvolena spravna velkost. Nie je jej ulohou sposobovat bolest. Pri nespravne zvolenej velkosti a druhu klietky, moze jej dlhodobe nosenie sposobovat odreniny. Zamknut najprv na par hodin, potom skusit cely den.... . Neodsudzujte tento sposob "hry" a zavislosti na niecom inom nez frcite vy. Hold niekomu sa to paci. Ten pocit mat na zväzku klucov, klucik od pasu cudnosti prave zamknuteho svojho subika je opojny.😊
ja občas pas nosievam..max týžden
Palec hore pre teba. 😊😊😊😊🐷🐷🐷😃😃😃😃😃
Mám rekord mesiac ale to bol extrem
Ano to uz je extrem. Mozes napisat, ktory druh klietky si mal nadadeny mesiac?
Minicage nosím naozaj super klietka
Nazdar, vedel by si poradit aku klietku zvolit na zaciatok nosenia pasu cudnosti? nenosil som to nikdy ale laka ma to vyskusat
v prvom rade treba zájsť do sexshopu a obzrieť si ich .každá je iná ja ho mám v kľude velmi maly a tenky tak mne vyhovuje minicage. niekomu holytrainer alebo cb6000 najlepšie najdes v eshope cudnost bodka cz
Je v Kosiciach nositel klietky? Ozvi sa mi.
Nikto?? Ziaden muz ? Neverim....
Kde najdem nejake forum o noseni CB?
kolko je asi tu nositelov pasu cudnosti
Mna skor rajcuje ak ju niekto nosi na moj prikaz.😘
tiež praznivec ale z tej druhej strany
Takze nosis ho? Aku kluetku mas?
Cau.Ja som ho nosil skoro 2 roky... Najdlhsie som bol bez erekcie a normalneho orgasmu 36dni a je to masaker co to dokaze spravit s tvojoz psychikou... Zaciatky su najtahsie prvych 7-10 dni ale da sa to zvladnut... Hlavne musis vediet ci to chces a mat prisnu partnerku ktora nato dohladne... Za mna osobne odporucam...bude sa to pacit aj tebe a hlavne partnerke...
Manželka ma chce zamknúť do cb6000s ,. Máte ho niekto ? Už ho objednala , dúfam že nebudem zamknutý moc dlho (upravené)
Je to len pre teba dobre. Uvedomis si čo pre teba znamená . Na začiatok by som jej odporučil mesiac
fuuu nejak moc na začiatok odporučaš ,no dúfam že to bude menej , -budem referovat
Vidno že je korona a zákaz vychádzania,ludia už fantazirujú až priveľmi.
Ozve sa mi nejaky nositel? Dakujem
Ahoj ja nosim pas cudnosty. Manzelka mi ho kupila
Ahoj všetkým, nosím pas cudnosti, ale nie vždy. Kúpili sme s polovičkou, najskôr nevedela o co ide, ale rýchlo zistila co to so mnou robí. Začali sme na deň , týždeň a nakoniec mesiac bol max. Zo začiatku som nespaval, ale to patrí k tomu, nočné erekcie v kuse tlaky. Potom som bol už taký vyčerpaný, že som to prestal vnímať. A po mesiaci mi ani neprekážal. Ju obrabam jazykom a vybratorom, takže si užíva. Ja len hands free, keď mi dovoli a chce sa na mňa pozerať pri tom. Je pravda, že keď som zamknuty a nadržaný, tak sa po odomknuti rýchlo spravím, ale ju najskôr urobím zamknuty tak je to v pohode. Viem si predstaviť mladého suba, ktorého by som zamyka, tiež skvelý pocit mat tu moc.